Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyunyu


nyunyu
félisten

Már a házakhoz is beszivárgott a notch divatja?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Furcsa ízlés

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) Segal válasza nyunyu (#1) üzenetére


Segal
veterán

En is meglepodtem amikor a computex-en megmutattak a kozonsegnek de legalabb egyertelmuve valt hogy jo lesz nekem a H500P Mesh is:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) thomeef


thomeef
őstag

Érdekfeszítő kialakítás, bár értelmét nem igazán látom :U

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

A ház nekem tetszik, csak ahogy nézem ez egyedül vízhűtéssel lesz jól használható.

(#6) nuke7


nuke7
veterán

kicsit az ATCS 840-re emlékeztet ami a CM legjobb háza volt a silent series előtt :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#7) tzolosch


tzolosch
csendes tag

Akárhogy számolom, nekem 9+2-nek tűnik az a 7+2 kártyahely... :))

(#8) nuke7


nuke7
veterán

mondjuk úgy elég drága, hogy nincs benne optikai hely... :U
(és kevés a winyo hely is... )

https://youtube.com/user/nuke7

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"elülső-, valamint felső panelje galvanizált, homokfújt alumíniumból készült"

Na, végre valami minőségi, nem műanyag piaci gémer fos. Határozottan ráfért már a CM-re, ebben a tekintetben a Cosmosok se álltak valami jól.

(#10) #65675776 válasza Dr. Akula (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt azért nem árt tudni, hogy az az alu előlap és tető valójában műanyag vázra ragasztott vékony alulemez.

[link]

(#11) Dr. Akula válasza #65675776 (#10) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Na az úgy már gáz. Azt hittem végre felérnek a Lian Li mellé, de akkor ezek szerint nem.

(#12) #65675776 válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mostanság ez a divat. A Fractal is ezt vetette be a Define S2-nél. Mondjuk így is előrelépés az S-nél használt fostenger kopogós műanyaghoz képest. Bár igazából olyan, mint egy darab szart leönteni csokival.

(#13) Dr. Akula válasza #65675776 (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Lehet hogy civat, de pénzt nem adnék érte.

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Korrekt ar :DDD

(#15) icp1970


icp1970
senior tag

Nekem tetszik. :K

(#16) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ja, elmegy egynek. De azért "hű, egy ilyen tényleg jó lenne" feeling nincsen, mint pl. a BitFenix Prodigy esetén.

Szál csiszolt alu hatással jobban tetszene.

(#17) Zoltn


Zoltn
senior tag

Egy mérettel kisebbet készítenek és hajlandó lennék sok év Fractalozas után váltani. Nagyon tetszik!

"Music is your only friend. Until the end!"

(#18) Vartanus


Vartanus
őstag

Hmm nem tudom miért lett ennyire divat az acél keret alu külső.. és hogy miért nem kínál a CM vaagy a Tt olyan full alu(alloy) házakat mint 2005 körül. Nekem nagyon hiányoznak. Lehet ezek a drága kuckók normálisak de nem egy acél házat láttam már oxidálódni (igen lakáson belül és nem fürdőszobában :D ) Aztáán dög nehezek is. Nem tudom a Lian Li milyen vastag alu lemezeket használ, de az én ős Tt Xaser V-ösöm is 1mm-es alu lemezekkel is kellően masszív és 9kg, pedig teljes szélleségű E-ATX lap is elfér benne.

Lehet én vagyok régimódi és tudom manapság igen ritka az 5,25"-es drive a gépekben, de pár ház esetén gondolhatnának azokra akiknek szükség van még rá, akár csak opcionális lehetőségként is. Én pl. ODD-t nem, de 5,25-ös helyre való venti- és pumpavezérlőt használok.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#19) -Skylake- válasza #65675776 (#12) üzenetére


-Skylake-
addikt

-

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#20) vaakuum


vaakuum
addikt

Mini itx méretben, sfx táppal és 32cm-es vga-val kellene is, fele-harmada ekkora térfogatban.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#21) Zoltn válasza vaakuum (#20) üzenetére


Zoltn
senior tag

Azonnal megvenném! :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#22) nyunyu válasza Vartanus (#18) üzenetére


nyunyu
félisten

az én ős Tt Xaser V-ösöm is 1mm-es alu lemezekkel is kellően masszív és 9kg

Annak melyik Casetek ház volt az eredetije? CK-1019?

(Már nem emlékszem, milyen alu Casetekem volt tizenéve :W)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23) vtomi2


vtomi2
őstag

Valaki elmagyarázhatná, hogy miért kell invertálni a bélyegképet egy cikknél? Már nagyon megy az agyamra, megörülök, hogy jött vmi fehér cucc, erre nesze neked fekete :W

(#24) NomadND1


NomadND1
senior tag

Ezért a pénzért, már inkább ilyet veszek:

[link]

(#25) KAMELOT


KAMELOT
titán

Szép kis kuckó! Bejövős!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#26) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Huhh. Na végre. Ez nagyon ott van a szeren. Kb. az első, ami tetszik a Stacker 01 óta.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#27) #65675776 válasza NomadND1 (#24) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez legalább semennyire sem szellőzik. Perfect choice!

(#28) arn válasza Vartanus (#18) üzenetére


arn
félisten

Mi az elonye az alunak? Oxidalodas, suly nem hinnem, hogy szempont.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#29) Vartanus válasza arn (#28) üzenetére


Vartanus
őstag

Neked nem. Lehet másoknak igen. Amikor viszed LAN partyra nagyon nem mindegy hogy 22 vagy 9kg üresen is a gépház. Haa meg elkezdek vágni fúrni stb akkor nagyobb eséllyel lesz rozsdásodás...és szerintem jobban id néz ki, de ez is erősen szubjektív.

nyunyu:
CK-1020, de a Casetek ezt csak 1mm SECC lemezből készítette és igen a CK-1019-nek volt alu verziója. Egyébként sajnálom hogy már nem létezik a Casetek, igen jó áron kínált minőségi és innovatív kuckókat a maga idejében.

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#30) KAMELOT válasza Vartanus (#29) üzenetére


KAMELOT
titán

Én nem viszem sehova ezért is kb. 30kg a komplett gép! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#31) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A dizájnról nekem az jutott eszembe, hogy jó alapja lesz egy Vasember modnak. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32) nyunyu válasza Vartanus (#29) üzenetére


nyunyu
félisten

Közben rájöttem, nekem CK-1099 volt, amit acél vázzal CK-1019-nek hívtak.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33) WD40


WD40
aktív tag

Nos, úgy gondolom SL600-at ilyen olcsón sehol máshol nem kapni :DD

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#34) Dr. Akula válasza Vartanus (#18) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez olyan mint a közértben, ha épp nem árat emelnek, akkor a mennyiséget csökkentik, 10 dekás felvágottból lesz 8 dekás - természetesen ugyanannyiért. Hát itt is. Hátha a műanyagért is fizet valaki annyit mint az alumíniumért, és akkor nagyobb a luxusprofit.

[ Szerkesztve ]

(#35) Postas99 válasza macilaci78 (#31) üzenetére


Postas99
senior tag

Nekem meg egyszerűen az, hogy a Plexi üveg mögött milyen szépen néz ki amikor belepi a mocsok.
Ebben jobban látszik a PORCIC@

(#36) #58682368


#58682368
törölt tag

Végre egy aránylag jól kinéző CM ház. :D

(#37) Aethel


Aethel
aktív tag

Engem a reklám megvett. :D
Magas az ár, de ha belegondolok hogy a mostani házamért is kidobtam 40k-t 10 éve és sehol sincs dizájnban ehhez képest.. Ráadásul minőségben is csalódást volt. Már nem emlékszem melyik Thermaltake volt, de többet nem veszek tőlük semmit.

(#38) nuke7 válasza Aethel (#37) üzenetére


nuke7
veterán

TT házak iszonyat gyenge minőségűek én is megjártam már...

https://youtube.com/user/nuke7

(#39) syC


syC
addikt

Nekem tetszik, remek modding alap.

(#40) Synthwave válasza nuke7 (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért a régi Kandalfokat és Mozart TX-et csípem.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) Dr. Akula válasza Synthwave (#40) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akkor tessék egy Mozzart. :D

(#42) Synthwave válasza Dr. Akula (#41) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kösz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43) nyunyu válasza Synthwave (#40) üzenetére


nyunyu
félisten

Mozart TX

Az néztem anno kávéautomatának.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44) Vartanus válasza nuke7 (#38) üzenetére


Vartanus
őstag

Nem tudom ezt milyen értelemben érted.
Nekem pl a Tt Xaser V-öm minőségibbnek érződik mint a nagy CM Cosmos S.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#45) Jim Tonic válasza nuke7 (#38) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Régen ez sem volt így, bár akkor sem ért fel a CM minőségével. Mondjuk, ma már a CM sem hozza azt.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#46) zetor2000 válasza Postas99 (#35) üzenetére


zetor2000
senior tag

A cikk szerint az amit plexinek mondasz, az edzett üveg.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#47) zetor2000 válasza Jim Tonic (#26) üzenetére


zetor2000
senior tag

Amióta lehet(ett) kapni, azóta van Stacker STC-T01em. Azóta is csak nézem, mennyi minden jelent meg azóta, és mennyire nem érzem, hogy kéne cserélni házat. Nem tudnék mit kezdeni az asztal melletti hellyel :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48) Jim Tonic válasza zetor2000 (#47) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Én is megvettem akkor, egyből MLaca tesztje után, az összes kiegészítőjével. Aztán pár éve megvettem újra, az összes kiegészítőjével. :)
Aztán eladtam, mert túlontúl nagy. :D

Ettől még máig etalon, a dizájn ma is rendben van, némi ráncfelvarrással (USB3 + LC) ma is vinnék, mint a cukrot. Én is vennék, de ATX méretben. :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#49) zetor2000 válasza Jim Tonic (#48) üzenetére


zetor2000
senior tag

De hisz az ATX, az USB 3 előlapi panellel megoldható, a vizet meg szerintem megintcsak meg lehet oldani. Mondjuk a felső radihely az nincs meg benne, annyi extra áttervezés kéne. Meg az alsó tápot valahogy eltüntetni, ilyen takarólap mögé. Meg a felsőt is. 2db extra alu lemez. Előlapot egybehálósra, az oldalplexit üvegre cserélni, és kész az új etanol ház. Aki megvenné, a crossflow ventit ajándékba kapná.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#50) nuke7 válasza Vartanus (#44) üzenetére


nuke7
veterán

Nekem volt cosmos-om, és fractal define xl után eszembe se jut a CM... :U

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.