Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Nem rossz készülék, meg itt is volt kupon, az -50 eur volt, szóval nem is rossz vétel, jó a kamera, az üzemidő sem vészes, csak az előlapi kamera gyatra nagyon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) Shyciii


Shyciii
veterán

biztonsági frissítésekre pedig háromhavonta számíthatnak a felhasználók.

Ennyi pénzért 3 havonta? Nah kezicsókolom...

(#3) mjani1172 válasza Shyciii (#2) üzenetére


mjani1172
addikt

Akkor mit szólnál ha leírták volna az igazságot?
"Három hónapig számíthatnak (számítanak) a felhasználók."

(#4) gaba45


gaba45
csendes tag

Hali...
Ha esetleg a ZTE hivatalos webshop-ból rendelnék, akkor az EU-s vásárlásnak minősül, vagy még agyon "áfázzák" ezt is...??? Ha valaki tud valami biztosat ne tartsa magában....Köszi.... :) :) :)

(#5) Badboys válasza gaba45 (#4) üzenetére


Badboys
őstag

Amennyiben az Eu ban van a shop akkor sallang mentes. Nem néztem utána hol található.

(#6) dajkapeter válasza joey04 (#1) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Az előlapi kamera csak annak vészes aki sokat szelfizik. Aki nem bonyolít videohívást, annak nincs túl sok értelme az előlapi kamera minőségén vívódnia.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#7) joey04 válasza dajkapeter (#6) üzenetére


joey04
titán

én sokat használom így nekem probléma.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Gerybut válasza gaba45 (#4) üzenetére


Gerybut
tag

Szia,

Tavaly októberben a lengyel EU raktárról rendeltem a Red Magic 6S Pro-t 200 ezer körül.
Nem ment rá semmi plusz, szóval EU-n belül vámmentes a cucc.
Nos tegnap adtam el 108 ezerért, áron alul, de eladni akartam nem hirdetni.
Szóval ha ilyen telefonban gondolkodsz én nem igazán ajánlom, mert amúgy rendben van, teljesítmény Top, viszont a rendszer, a támogatás, képalkotó szoftver középkategória vagy az alatti. Nyilván a Red Magic egy gamer teló, ettől függetlenül zavart, hogy a menü magyar, angol és spanyol keveréke, a google biztonsági frissítés még mindig a márciusi volt Június 21-én, a droid 12-nek se híre se hamva, a rendszer pedig borzalmas üzemidővel dolgozik, hiába OLED és 5000-es aksi 3,5-4 órás kijelzőidők max...játék nélkül! :R
Ennyiért biztos nem ZTE-t vennék!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#9) ivatti10 válasza gaba45 (#4) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Megkérdeztem, nem kell fizetni „sallangokat", lengyel raktárból érkezik. Megrendeltem.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#10) gaba45 válasza ivatti10 (#9) üzenetére


gaba45
csendes tag

...köszi
Azt hiszem én is nekiugrok.... Én is rákérdeztem, nekem azt írták, hogy EU raktár...de ezek szerint ennyi....

"Dear Valued ZTE Customer,

Thank you for the prompt response.
We appreciate your interest on our products.
We would like to inform you that, the device in EU region will ship from EU warehouse.
Should there be any further assistance required, please do not hesitate to contact us."

(#11) Bandetad66 válasza Gerybut (#8) üzenetére


Bandetad66
csendes tag

Nem értem,miért nem ajánlod,.. hisz írtad, Red Magic 6s készüléked volt,....mi köze a ZTE 40 Axon Ultrához??(főleg képalkotás terén...) :))

(#12) gaba45


gaba45
csendes tag

Szerintem ez a világ egyik legszebb telefonja...ráadásul jó is. Az ára sajnos az árfolyam miatt borzasztó, de talán valamelyest ez még javulhat. Ami nekem hiányozna, az a vezeték nélküli töltés...(úgy megszoktam már /MI 10/), valamint kevésbé ugyan, de az infra....néha jól jön mikor lába kél a távkapcs-nak.... Szóval még várok picit..... :) :)

(#13) mjani1172 válasza Bandetad66 (#11) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem leírta világosan. (amit egyébként is lehet sejteni tudni.)
-Gyenge támogatás
-Gagyi szoftver.
- Általában rossz üzemidő.
-0 értéktartás (bár ez engem nem zavarna)
Ami egy kínai katalógusban szuper, az a valóságban nem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#14) Bandetad66 válasza mjani1172 (#13) üzenetére


Bandetad66
csendes tag

Nem,nem világos...teljesen más brand,support, még csak a kategória sem stimmel...Ez kb.olyan,mint amikor egy BMW tulaj győzköd, ne vegyél Mercedest...😉😁😁😁

(#15) mjani1172 válasza Bandetad66 (#14) üzenetére


mjani1172
addikt

Akkor vedd meg.

(#16) Kozmatyi


Kozmatyi
csendes tag

TradingShenzhen-ről ez is rendelhető, vajon az onnan rendelt telefon boldogul a magyar hálózatokkal?

Kozmatyi

(#17) gaba45 válasza ivatti10 (#9) üzenetére


gaba45
csendes tag

Hali...

...bocsi...ha esetleg megjött írnál róla pár szót..???

Előre is köszi.... :R :R

(#18) ivatti10 válasza Kozmatyi (#16) üzenetére


ivatti10
aktív tag

TSről csak kínai termék rendelhető, abban nincs magyar nyelv. Van global verzió EUba szánt frekvenciákkal, ez rendelhető a gyártótól.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#19) ivatti10 válasza gaba45 (#17) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Már megjött, holnap írok róla. :)

ZTE nubia Z60 Ultra

(#20) Kozmatyi válasza ivatti10 (#18) üzenetére


Kozmatyi
csendes tag

Köszi

Kozmatyi

(#21) Kozmatyi válasza ivatti10 (#19) üzenetére


Kozmatyi
csendes tag

Erre én is nagyon kíváncsi vagyok! :Y

Kozmatyi

(#22) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Sziasztok!
Nekem Xiaomi Mi 11 Ultra készülékem van, ezzel tudom összehasonlítani. Átlagfelhasználó vagyok, nem játszom, nem számolom a pixeleket, sokat netezek, filmezek, zenéket töltök le, és hallgatok. Alapjában hasonló a felhasználói élmény, gyors működés, szép megjelenítés jellemzi mindkettőt. Fájlok másolása gépről a ZTE-nél gyorsabb, érezni a gyorsabb usbcsatlakozót. A képek itt is jó minőségűek, de még alig fotóztam vele. Ami egyértelmű hátrány, az elülső kamera minősége, főleg kevés fénynél. Volt olyan szitu, hogy míg a Mi 11 Ultra látható, bár már nem jó minőségű képet készített, a ZTE egy sötét pacát. Első kamera, és majdnem sötétben. Mivel én alig használom ezt a funkciót, nem különösebben zavar. Minden mással elégedett vagyok, főleg a teli, luk nélküli képernyővel.
Ha esetleg valakinek valamilyen kérdése lenne, szívesen válaszolok.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#23) Kozmatyi válasza ivatti10 (#22) üzenetére


Kozmatyi
csendes tag

Tudom egy nap semmire sem elég, de mit látsz hogyan alakul az akksi idő?

Kozmatyi

(#24) ivatti10 válasza Kozmatyi (#23) üzenetére


ivatti10
aktív tag

15 óra telt el mióta levettem a töltőről. Többnyire neteztem, fájlmásolások, most van 3 óra 10 perc képernyőidőm, és 64%-on áll. Ez kicsit jobb, mint a Xiaomi, de azért kell pár töltési ciklus, míg beáll a fogyasztás. Szerintem ez eddig nem rossz.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#25) Kozmatyi válasza ivatti10 (#24) üzenetére


Kozmatyi
csendes tag

Van valami újabb tapasztalat, ami szerinted fontos lehet?
6 év alma után belekóstolnék az android vonalba újra és ez a telefon az egyik fő jelöltem.

Kozmatyi

(#26) ivatti10 válasza Kozmatyi (#25) üzenetére


ivatti10
aktív tag

A szelfikamera sötétben készített rossz minőségű fotóit fel lehet tuningolni, ha vakut használsz. Ez bekapcsolja a képernyőt, ami fehéren világít az arcodba. A rejtett kamera gyakran minimálisan látható bizonyos színeknél, ekkor árnyalatnyi különbséggel ugyan, de észlelhető a helye, nem zavaróan.
Ha valamire konkrétan kíváncsi vagy, vagytok, kérdezz nyugodtan.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#27) gaba45 válasza ivatti10 (#26) üzenetére


gaba45
csendes tag

Hello!!

Bocsi az okvetetlenkedésemért, de lassan lehet hogy rászánom magam erre a vásárlásra.

...egyetlen kérdésem lenne csak....egészen pontosan honnan rendelted meg...???

...én innen tudnám...vagy szeretném.... https://eu.ztedevices.com/products/axon-40-ultra?variant=41566189682870

szerinted ez a jó megoldás, vagy van egyszerűbb...persze ami áfonya nélküli. ...csak mert szeretnék biztosra menni...

Előre is köszi... :) :) :)

(#28) ivatti10 válasza gaba45 (#27) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Szia! Én is innen rendeltem, lengyel raktárból hozzák. A gyárnak fizetett összegen felül nincs más költség. Nekem azt hiszem 7 nap alatt jött meg. Mióta létezik az Android rendszer, csak „zászlóshajó“ szintű mobiljaim voltak. Elmondhatom, hogy ez eddig a legjobb közöttük, én nagyon meg vagyok elégedve a működésével. Xiaomi Mi 11 Ultráról váltottam. 7-9 órás képernyőidőket produkál sorozatban az én felhasználói szokásaimnak megfelelően.

[ Szerkesztve ]

ZTE nubia Z60 Ultra

(#29) gaba45 válasza ivatti10 (#28) üzenetére


gaba45
csendes tag

(#30) Kozmatyi


Kozmatyi
csendes tag

Nem bírtam magammal és rendeltem egyet én is. 13 pro max-ról nézek át, hajt az újdonság. Üzemidővel kapcsolatban nincsenek illúzióim, bár ivatti kolléga bíztatóan írt róla. Egyedül a végtelen iphone-nal generált jelszó jelent problémát, macerás lesz azt átirogatni, de egyszer ki lehet bírni. Kíváncsi vagyok hogyan fog menni az androidozás 6 év után.

Kozmatyi

(#31) ivatti10 válasza Kozmatyi (#30) üzenetére


ivatti10
aktív tag

A legrosszabb üzemidők:

ZTE nubia Z60 Ultra

(#32) ivatti10 válasza ivatti10 (#31) üzenetére


ivatti10
aktív tag

És a legjobbak (képernyőidőt tekintve):

ZTE nubia Z60 Ultra

(#33) Kozmatyi válasza ivatti10 (#32) üzenetére


Kozmatyi
csendes tag

Szép!
Pedig a 8gen1 nem az üzemidőről híres, ilyen jó lett a myos optimalizálása

Kozmatyi

(#34) Kozmatyi


Kozmatyi
csendes tag

Ha valakit érdekel ez a telefon nekem van egy eladó. Droid vonalon biztos jó telefon, de almáról nem megy a váltás. :(

Kozmatyi

(#35) Jozsist válasza ivatti10 (#9) üzenetére


Jozsist
csendes újonc

Szia
Mi a tapasztalatod?
Üdv Józsi

(#36) ivatti10 válasza Jozsist (#35) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Remek telefon mind szoftveresen, mind hardveresen! Az első telefon, amit nem szeretnék 1 év múlva lecserélni. Hozzátenném, tavaly egy Xiaomi Mi11 Ultrát váltottam le. Nekem nagyon bejött így 8 hónap használat után is.

ZTE nubia Z60 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.