Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brutális eb


Brutális eb
addikt

"Elméletben lehetőség van a Street View nézet kiválasztására is, de ez az adatvédelmi biztos kifogásai miatt egyelőre Magyarországon nem elérhető. "

A magamutogató facebook függők országában ez tényleg értelmes döntés.

Egyébként végre. Remek dolog a google navi kevés adatforgalom és mindig kéznél van.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Nagyon korrekt lépés a telenor részéről!

(#3) Brutális eb válasza dfdfdf (#2) üzenetére


Brutális eb
addikt

Valamivel csalogatni kell a tsiztelt előfizetőket hamár a bevétel drasztikusan csökkent.
Bár ezért én biztos nem lennék telenoros.
A korlátlan mobilnet balhéjuk óta örök hari. ;] :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4) dfdfdf válasza Brutális eb (#3) üzenetére


dfdfdf
őstag

Havernak kártyás csomagja volt előfizetett valami mobilnetre forgalomkorlátosra és nem tiltották le ő meg elkezdett mint a bolond tölteni :D
3 hét után no net :S egyenleg -75.000 :D szerinted lett új "pannonos" kártyája? :D

(#5) Maxentius válasza Brutális eb (#3) üzenetére


Maxentius
addikt

Egen, "öri bari" helyett "öri hari"... ;]

De amúgy tényleg teljesen net-függetlenné kellene tenni, remélhetőleg nem annyira sokára eljön ez a funkciója is a Maps-nek.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#6) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Ma én is kipróbáltam, és egyenlőre jól teszi a dolgát. Csak arra lennék kíváncsi, hogy figyeli-e a sebességkorlátokat, valamint szól-e, ha túlléptük a sebességhatárt. Azonban hiába kerestem, hogy hol lehet autós és gyalogos navigációt váltani, sehol sem találtam (tömegközlekedés viszont nincs benne :( ).

(#7) domi007


domi007
őstag

Android operációs rendszert futtató okostelefonra van szükség, az Apple készülékein egyelőre nem telepíthető

Micsoda kemény lépés :DDD

Amúgy ha az adott Apple készülék Androidot futtat akkor sem? :))

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#8) Brutális eb válasza Tamás88 (#6) üzenetére


Brutális eb
addikt

Amikor elindítod a progit a bal felső sarokban lehet váltani autós és a gyalogos mód között.
Tömegközlekedés meg a sima maps(térkép) alkalmazás rétegei között keresendő.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9) randras válasza domi007 (#7) üzenetére


randras
veterán

Kit érdekel az Apple ;] Nekik nem kell navigáció, hisz ott van a szabadalmi kerek szélű iPadjük! :W

Amúgy, azt lehet tudni, hogy vajon lesz-e belőle tök off verzió?

(#10) Brutális eb válasza randras (#9) üzenetére


Brutális eb
addikt

Meg mostmár moto Xoom :)

Ha a madárcsiripelés nem hazudik lesz full offline. A vicceskoru szakállas fia fogja hozni a fa alá. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11) Polllen


Polllen
nagyúr

Tetszik a cucc, a telenor csomagja és lépése is. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) varga.balazs


varga.balazs
aktív tag

A magyar hanghoz kell valamit tenni? Az előbb kipróbáltam(x10i) és béta verziót ír még ki, betettem egy útvonalat, igazából mutatja, viszont nem indultam el semerre :) Kell valamennyi mozgás, hogy először bemondjon valamit? :D

(#13) randras válasza varga.balazs (#12) üzenetére


randras
veterán

Kezdésnél is mondja magyarul, de ahogy mész, úgyis folyamatosan. A programon belül külön le lehet némítani, nézd meg, hogy nincs-e véletlenül lehúzva a hang.

(#14) varga.balazs válasza randras (#13) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

nincs lenémítva, de majd délután menet közben kipróbálom, az a biztos :)

(#15) Napfénysüti

Ez jó hír, holnap ki is próbálom. :)

Més que un club!

(#16) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha mar nincs iPhone, legalabb valamit ad a kedves telenor nekem...

essexboy

(#17) Atikusz


Atikusz
senior tag

nem találom a +1 gombot.. :U

(#18) randras


randras
veterán

Na, ma én is kipróbáltam élesben, és azt kell mondjam, hogy béta verzió ellenére nekem már így is hasznomra vált! ;] Ha lesz belőle offline verzió, akkor nagyon jó alternatívája lehet az androidról hiányzó iGO-nak szvsz.

(#19) ddekany


ddekany
veterán

Azért kíváncsi lennék rá, nagyságrendileg mennyi adatforgalmat generál ez, ha kizárólag a mobilos netet használ. (Mondjuk az embereket sokkal kevésbé gyötörnék ilyen kérdések, ha egyes szolgáltatók nem arra mennének rá, hogy hátha nem veszed észre mikor átléped a keretedet...)

(#20) randras válasza ddekany (#19) üzenetére


randras
veterán

Nekem van mobilnet előfizetésem, aminél a benne foglalt adatforgalmi keret túllépése után 1-2 kbit/s-re korlátoznak vissza, de nem kérnek túlforgalmazási díjat. Na én most ebben a periódusban vagyok, 1-2 kbit/s-el tök jól ment a navigáció, tehát olyan hű de sokat nem tölthet le. Nyilván műholdas kép, stb... bekapcsolásakor többet húz le...

(#21) varga.balazs válasza randras (#20) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

nekem is hasonló díjcsomagom van, lekorlátozza a sebességet 32 kbit/s-re, viszont nekem nem nagyon működik városon kívül, ahol csak edge van. meg azért adhatnának egy kicsit nagyobb sebességet, mert hát azért az a valós 1-2 kbit/s-os letöltési sebesség nem egy eget verő dolog..., de azt én is elmondhatom, hogy viszonylag nem egy 4-5 perces folyamat leszednie az aktuális térképrészletet, szóval térkép betöltésére használható ;)

(#22) bambano válasza varga.balazs (#21) üzenetére


bambano
titán

két és fél óra alatt úgy hazavágta a tab akksiját, mint a huzat... :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) bambano válasza ddekany (#19) üzenetére


bambano
titán

nekem a teljes augusztusi forgalmam 115 mega volt mobilneten. Egy Debrecen-Pest menet a 4-esen 21 mega forgalmat csinált, azt nem tudom, hogy ez csak guglimaps vagy volt mellette más is. valószínűleg volt.

Nekem a mobilinternetem eredetileg 14 gigás volt, ezt, ha igaz, azóta emelték kétszer 1-1 gigával. A maps térképforgalma engem nem izgat.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#24) No.01


No.01
őstag

Sziasztok

Probaltam a navit es nagyon bejott foleg a muhold nezet :B :K
2 problemam lenne csak amire lehet van megoldas csak nem talalom:

- aktualis sebesseg/eppen megengedett sebesseg
- sebessegmero kamerak jelzese

+1 nem az erkezesig vao hatralevo ido hanem a hatralevo km mutatasa

Ha esetleg van modo ezek eleresere azt legyetek kedvesek osszatok meg velem es forumtarsaitokkal :DDD :R

(#25) rep3at


rep3at
őstag

Apple termékeken miért nem? :W

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.