Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

A 12000 dpi egy mágikus szám lett; meglátom, és a többi már nem is számít. Az Owl-Eye és hasonlók helyett talán mindenki beérné azzal, hogy a szenzor egy 3360 változat. :)

(#2) rottenbull


rottenbull
senior tag

Ez a kep kimondottan elonyos az egerrol. A tobbin sajnos botranyosan nez ki, foleg felulrol.

(#3) #65675776


#65675776
törölt tag

Komolyan nem tudom elképzelni, hogy bárki is azt kérte volna, hogy még több helyen világítson. Bár a gyártóknak gondolom egyetléen ilyen vélemény is elég, hogy igazolva lássák az irányvonalat.

(#4) jaffa 2843 válasza #65675776 (#3) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Minél több lyukból világítson, minél csúnyább és minél nehezebb legyen, ahogy látom. Nem elég, hogy a fiatal gémerek Hulk-ra maszturbálják a karjukat ebben a rohadt internet vezérelte társadalomban, de még ezzel a téglával is hadonásszanak órákat. :W

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5) Vanir


Vanir
veterán

Féééltéééglaaaaaaa :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Lacok


Lacok
őstag

"nagymértékben támaszkodtak a felhasználóktól kapott visszajelzésekre. Úgy tűnik, ezek között a kivilágításra vonatkozók is voltak, az újdonságok között ugyanis szerepel, hogy az eddigi kettőről immár négyre bővült a világító csíkok száma, "

Ehhez csak gratulálni tudok. :W

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#7) Astroboy válasza Lacok (#6) üzenetére


Astroboy
őstag

Kutya se gondolta, hogy komolyan vesznek... ;] :DDD

(#8) #65675776 válasza Lacok (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Lehet egyébként, hogy egy valaki egy troll véleménynek szántra. Aztán nesze.

(#9) Sn00k


Sn00k
veterán

Nem lenne rossz ez az eger ha mondjuk 100grammhoz lenne kozelebb a sulya. Muszakilag amugy eleg korrekt.

3njoy the Lif3

(#10) baboi


baboi
újonc

Sziasztok!
Nekem olyan gondom lenne ezzel az egérrel, hogy nem működik az easy shift gomb a wow-ban. Se a görgő jobbra, balra kattintása. Tudja vki rá a megoldást?
Előre is köszi!

(#11) eferenc


eferenc
csendes tag

Nagyon jó egér, nekem bejött. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.