Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sKie^


sKie^
tag

FHD+ :))

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#2) manokaki


manokaki
őstag

milyen vékony lett :D

Attila

[ Szerkesztve ]

(#3) Obyboy


Obyboy
addikt

OP6T néven jön majd a globál verziós modell.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) gproject


gproject
aktív tag

Valamivel nagyobb(0,12") kijelzo mellett, 1mm-rel magasabb, de 1,2-vel keskenyebb, mint az op6. Kivancsi vagyok...

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#5) total90


total90
veterán

Főleg ha nem lesz sziget :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) totgab02


totgab02
junior tag

Szerintem ez megint egy hype lufi amit mar akkorara fujtak hogy izzad a fenekuk az erolkodestol hogy ki ne durranjon a bemutatoig, a lenovonal mar ennel hamarabb tudtuk hogy lesz sziget.

Na de nem lenyeg mert senki nem mondta hogy nem lesz noccs, kikerult nehany titokzatos plakat az emberek meg mar kombinalnak mert csontig ragott korommel vagynak a nocsnelkuli forradalomra. Pedig szegeny oppo csak annyit mondott hogy ultra szep lesz

Ha a kepeket vesszuk alapul a szepseg az edge oled kijelzot takar noccsal ennyi...

Aztan ne legyen igazam!

[ Szerkesztve ]

(#7) roli543


roli543
őstag

Kár hogy nem 7 colos :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

Apaaaaammmm ! ! ez aztan odatessz rendesen ! ! :C :C :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#9) tixem


tixem
addikt

F2.0 kamera? Ráadásul mind a kettő? Na akkor ezt sem kell bántani :N OP6-ot is elqrták, Nex is kapott egy semmire nem jó 5 megapixeles másodlagost, most meg ez. Direkt sza*ják el a kamerákat?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10) Alibaba5 válasza tixem (#9) üzenetére


Alibaba5
tag

Én azért remenykedek még az F1.7 ben mint az r15 nél. Végül is ők a kamerára a legbuszkébbek, reméljük jó lesz

(#11) manokaki


manokaki
őstag

ilyen értesitő led már volt az elődőn is..

(#12) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Elég nagy csalódás lenne noccsal. A kamera apertúrán is csiszolhatnának. Szó sem esik a zoomról mellesleg.
Mind1, kiderül minden hamarost.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13) balazs1022 válasza Alibaba5 (#10) üzenetére


balazs1022
őstag

Ertem en h tobb fenyt enged be. Viszont a szeleken annal eletlenebb lesz. Foleg vegtelen allasba lesznek lencse hibak.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#14) gproject


gproject
aktív tag

Most figyelem, hogy voros es kek szinu valtozatok lesznek. Ennek orulok, nagyon unom a fekete, ezust/szurke, feher telokoat.

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#15) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Notch ezek szerint lesz a tetején.

(#16) Alibaba5 válasza balazs1022 (#13) üzenetére


Alibaba5
tag

Akkor talán ezért is lehet mégis igaz az f2.0 de meglátjuk. Nagyon várom a kamera teszteket is. Másik amire kíváncsi leszek az a pixel 3.

(#17) Alibaba5 válasza Toninho13 (#15) üzenetére


Alibaba5
tag

volt pár kép korábban egy keskeny kávás megoldásról nekem az tetszett volna jobban

[ Szerkesztve ]

(#18) gproject


gproject
aktív tag

teaser :)

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#19) gproject válasza Toninho13 (#15) üzenetére


gproject
aktív tag

Akkor ez a kép a telefon hátulja, mert pont fordítva vannak a gombok.

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#20) gproject válasza gproject (#19) üzenetére


gproject
aktív tag

És akkor úgy tűnik, ez is valódi. A gombok, a hajlított oldalak és lent a fénycsík is egyezik.

A smartsensor megoldást is belerakhatnak. Előjönnek innovációkkal, de nem alkalmazzák őket. Reméljük csak merre a telefonra vártak velük.

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#21) balazs1022 válasza Alibaba5 (#16) üzenetére


balazs1022
őstag

Mar csak azert is gondolom igy mert DSLR-nel is igy van. Nah meg pl az S9-nel is. Bone123 ott is emlitette h elesebbek lettek a kepek a f2.0-es aperturaval mint a masikkal.
Mondjuk felolem azt irnak ra amit akarnak, csak jo kepeket lojjon.
Find7 tulajkent azt gondolom biztos nagyon csucs lesz ez a telefon is. De az baj h most mar nem tudnak ujat belerakni. Akkoriban meg extra volt a 4k kijelzo, 3gb ram, Sony exmor rs kamera, vooc gyorstoltes. De ezeket mar szinte alap mindegyik felsokategorias telefonnal.
Ennel szerintem izgalmasabb a Vivo ujdonsaga. (Es valszeg olcsobb). Nem vagyok benne biztos de a kovetkezo telefonom mar nem oppo lesz. Persze ahhoz az kell h igy kozel 4 ev utan beadja a kulcsot a find7. :D

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#22) Alibaba5 válasza balazs1022 (#21) üzenetére


Alibaba5
tag

Majd az aksi egyszer :) de így vagyok a vivommal, még az akku is jó, mondjuk van mellé tabletem. Viszont ahhoz képest már van új, a portré mód, dupla kamera meg a full kijelző. Na majd ha beesik az ára

(#23) Giovan!


Giovan!
addikt

Az az alsó led tényleg rohadt jól néz ki :Y

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#24) balazs1022 válasza Alibaba5 (#22) üzenetére


balazs1022
őstag

Nekem meg egy uj bontatlan akksi van melle. Tehat még 3 év be van tervezve. :D Milyen Vivo-d van?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#25) Alibaba5 válasza balazs1022 (#24) üzenetére


Alibaba5
tag

Gondolkoztam én is a pótaksin :) de végül nem rendeltem , vivo xplay 5 van edge, emiatt remelem h nem edge lesz az Oppo find x, ma kiderül :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.