Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Legalább egy kép nem jutott a hírbe?

(#2) xEon1337 válasza #06658560 (#1) üzenetére


xEon1337
őstag

Parancsolj. ;]

"Less but better" - Dieter Rams

(#3) Juhaszatti válasza #06658560 (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Képet vársz, miközben még a címből is kispóroltak egy "n" betűt? ;]

(#4) ribizly válasza Juhaszatti (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Mennyire igaz. :C
Nincs itt az oldalon review??? :Y :F
Érdekes, ha logout-ra akarsz kirakni valamit, akkor arra heteket kell várni, erre itt meg ilyen férc is kikerül?!?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) leviske


leviske
veterán

Az normális, hogy nincs a cikkben egy, a teljes szöveg helyigényével összeegyeztethető méretű reklám? Vagy az Opera valamiért lelőtte?

Amúgy aktívan reménykedem benne, hogy a Freesync 2 nem csak az ilyen bazinagy, ívelt monitorokról fog szólni.

[ Szerkesztve ]

(#6) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó kis monitor. Ára is kedvező!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#7) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Ez a "FreeSyc" valamiféle új macska elzavaró szabvány? :)

(#8) Tyrel


Tyrel
őstag

Azt lehet tudni hogy pontosan milyen panel lesz benne?

Turenkarn

(#9) xEon1337 válasza Tyrel (#8) üzenetére


xEon1337
őstag

VA panel lesz benne. Bővebben: [Techpowerup]

"Less but better" - Dieter Rams

(#10) Tyrel válasza xEon1337 (#9) üzenetére


Tyrel
őstag

Ilyen alap infókat én is látok, mindenhol le vannak írva, de engem a konkrét panel típusa érdekel.

Például az elődje, az Agon AG322QCX egy AU Optronics M315DVR01.0 panelre épül, ami nem annyira jó... Amennyire én tudom a piacon 32" WQHD méretben jelenleg a Samsung LSM315DP01 panelje a legjobb, ami pl. a C32HG70-ben is szolgál.
Az érdekelne, hogy ez az AG322QC4 vagy akár a másik újdonság, a BenQ EX3203R megkapta-e esetleg a Samsungtól az említett panelt, VAGY esetleg az AU Optronics fejlesztett egy új panelt és annak köszönhető ezen monitorok érkezése, VAGY maradt a régi gyenge panel, csak haxxoltak kicsit a háttérvilágításán meg a vezérlésén, hogy rá tudják biggyeszteni a kamu-HDR plecsnit...

Épp készülök egy C32HG70 vásárlására, és kíváncsi vagyok hogy ezek az új vetélytársai versenyképesek lehetnek-e vele szemben, vagy nem érdemes várni rájuk. (merthogy a C32HG70-ben meg csak a panel tetszik, de azon kívül semmi más, szóval ha egy értelmesebb köntösben kaphatnám meg ugyan azt a minőséget azért megérné várni pár hónapot)

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#11) Astroboy válasza Tommmysun (#7) üzenetére


Astroboy
őstag

Az. :K
A macska-csalogató szabvány pedig a G(yere)Syc! :DD

[ Szerkesztve ]

(#12) fornettisuti


fornettisuti
veterán

FreeSyc?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#13) Lacok válasza fornettisuti (#12) üzenetére


Lacok
őstag

Kicsit laggolt a billentyűzet. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) udii


udii
újonc

Sziasztok. Monitorvásárlás előtt állok, kérlek segítsetek pár kérdésben.
Van ez a két technológia (freesync és G-sync) Ezek előnyeit kizárólag akkor lehet kihasználni ha az adott technológiához az adott gyártó kártyáját veszed meg (Radeon, Geforce) ?
Egy régebbi kártya, jelen esetben GTX 970 támogat ebből valamit, ha rákötném az új monitort ?
A monitorok feature-i közül hogy rangsorolnátok mi a jobb tulajdonság (frissítési freki, vagy válaszidő, vagy panel típus stb..).
Használnám játékra, filmnézésre is, néha videót szerkesztek, szeretem ha tűéles a kép.
Konkrét típus javaslatokat is szívesen fogadok indoklással :)
Nagyon köszi a segítséget előre is !!

(#15) arin


arin
csendes tag

Sziasztok,

Már jól elmúlt június, de ezek a monitorok még sehol, vajon mi lehet velük?

Üdv!

(#16) megabe


megabe
tag

Nagyon jó kis monitor, főleg ezért az árért. A képe szuper, a felépítése a monitornak közel prémium minőségű. Teljesen fém állvány, a magasság állítása tökéletes. A ledek fényerejét és színét három lépcsőben lehet állítani vagy akinek nem tetszik teljesen kikapcsolni.Freesync tökéletesen teszi a dolgát és van bőven fényereje, játékra és filmezésre egyaránt tökéletes!

Annyi negatívum talán akadhat egyeseknek, hogy a menü nyelvből a magyar hiányzik.

[ Szerkesztve ]

A kiskakas kikukorékolásig él

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.