Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A Free to play verzióval is az a baj, hogy az utolsó DLC-k nem lesznek benne, tehát megintcsak széttépik a játékosállományt. Ha lenne eszük kb totál ingyenes lenne és a kozmetikai kiegészítőkre fektetnék a hangsúlyt, szerintem még jobban is járnának vele.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) Kokzor válasza laceszgamer (#1) üzenetére


Kokzor
aktív tag

DLC-k nélkül szerintem nem is éri meg vele játszani túl sokáig. Én az alap verziót kijátszottam egyszer, de annyi volt. Elvoltam vele, de semmi extra.

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Mi az hogy Steamre költözik? Ott is megjelenik vagy lejön Battlenet-ről és csak Steam-en lesz elérhető? Én elsőre saccolok.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) vitaro válasza Raysen623 (#3) üzenetére


vitaro
senior tag

Második. Bungie szakított az Activision-nel, ezért a költözés.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#5) oriic válasza Raysen623 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eltunik Battle.netrol.

A free valtozat amugy az alapjatek+Warmind+Osiris lesz.

Plusz ugye minden matchmakinges pvp/pve mod. Gambit, crucible, illetve strike-ok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) #20411392


#20411392
törölt tag

Az alap storyt végigjátszottam 2500 Ft-ért. Steamre költözés után visszanézek én is majd, mert a gunplay nagyon tetszett.

(#7) benny_ray válasza laceszgamer (#1) üzenetére


benny_ray
csendes tag

Gambit, PVP, Strike játékmódok elérhetők lesznek a F2P játékosoknak is. Valamint az összes pályát szabadon bejárhatják. Sőt, még az alap raid a Leviathan is elérhető lesz.

Raid, Exotic cuccok és küldetések, valamint DLC contentek lesznek fizetősek. Szvsz a játék 70% F2P módban tolható lesz együtt a fizetős játékosokkal.

Zseniális lépés volt ez Bungietól amit az Activision alatt nem léphettek volna meg soha.

[ Szerkesztve ]

(#8) FefeeX válasza laceszgamer (#1) üzenetére


FefeeX
veterán

Persze, tök jó lenne ha ingyen dolgoznának... (NEM) :W
Szálljunk már le a földre. 1 milliós játékos bázisnál pont egy hatalmas baromság lenne elcseszni a játékot azzal, hogy aki megvette, az így járt, fizessen a kozmetikákért még pluszban, más meg ingyen kapja meg a korábban kifizetett tartalmakat. Maga a minőség is nyilvánvalóan romlana ezzel, a játékosok akikkel így kicsesznek, elfordulnak... De legalább lenne pár ingyenélő akiknek jobb?
Szerencsére nem ez a helyzet.
Sokan kapnak így is ingyen egy nagyon jelentős mennyiségű tartalmat, plusz lehetőséget PVP-re. Ami viszont jól jön azoknak akik fizetnek, mert újra lesznek noobok akik ellen a kevésbé jártas fizetős játékosoknak is lesz esélye, tehát a fizető vendégeknek jobb lesz.
Az kit érdekel mit akar az, aki fizetni nem fog? :U

[ Szerkesztve ]

(#9) laceszgamer válasza FefeeX (#8) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azért nem egy cím van, ami igazán sikeres ezt a modellt alkalmazva... Meg az sem példátlan, hogy utólag válik ingyenessé egy játék, ezen az alapon azok is hangoskodhatnának, akik megvesznek valamit első nap 60-ért, hogy fél évre rá, meg már 10-ért megkapják mások.
Anno ami így nagyobb cím ott a Doom, a Season Passt ott is ingyen odaadták azoknak akiknek nem volt meg, akiknek megvolt lényegében azért fizettek, hogy előbb játszhassanak vele.

Mindössze az kéne itt is, hogy maga a játék akkor már teljesen ingyenes, és a kozmetikai stb cuccokból lenne bevételük kényelmesen, sőt, szerintem egy F2P játék esetében még arányaiban többen is fizetnek ilyesmiért.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) benny_ray válasza laceszgamer (#9) üzenetére


benny_ray
csendes tag

Hidd el ha egy fizetős játékból F2P lesz az pusztán anyagi okokból történik. Itt erről szó sincs, mert a Forsakennel megnőtt a játékosok száma, azt meg még az Activision finanszírozta. Amit még mindig nem értenek sokan, hogy a játék majd' 70%-a már F2P lesz, endgame tartalomért kell fizetni annak, aki akar. Ez volt a legjobb döntés, mert így sem az eddig fizető játékosok, sem a F2P-t kipróbálók nem panaszkodhatnak.

Kozmetikából pedig nem lehet fenntartani ezen a szinten ezt a franchise-t, mert eleve nem F2P-nek indult, így nem volt egy olyan hirtelen jött játékostábora mint egy Fornite vagy Apex Legensnek. Tartalom sem ugyan az, nem egy tucat map van, ahol lődözik egymást a népek, hanem sztori, tartalom és többféle játékmód mind külön páylákkal. Arról nem is beszélve, hogy fizetés nélkül is meg tudod szerezni az összes tárgyat, ha elég sok szintlépéskor kapott engramot kinyitsz, ez már így van D1 óta.

(#11) mg1992mg válasza oriic (#5) üzenetére


mg1992mg
senior tag

S ez az átköltözés hogy fog történni? Mi alapján fogják pl nekem úgy àtrakni, hogy én azt úgy tudjam onnan leszedni, hogy Forsaken + Annual Pass is benne van nekem Bneten?

Bocsi az èrtetlenkedésemért :(

(#12) FefeeX válasza laceszgamer (#9) üzenetére


FefeeX
veterán

Általában akkor lesz fizetős játékból F2P, mikor a játékosadatok a béka segge alatt vannak. Szó szerint. És megpróbálják ezzel feldobni, hogy még amit tudnak kiszedjenek a játékból, ha veszteséges is lesz, legalább kisajtoljuk. Ezek általában nem is folytatódnak, és ha folytatódnának se venné meg őket senki ilyen előélettel.
Itt van egy 1 milliós tábor. Így is van fizetős tartalom. Sőt, ebben a rendszerben már többen is vásárolnak ilyet is. És ha ingyenes lenne, messze nem érné meg.

Kulcsszó: tartalom.Minőségi tartalom. Ezt nem kapod meg egy F2P játékban. Mert ehhez rohadt sok pénz kell, precíz munka, források, jó fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

(#13) vitaro válasza benny_ray (#10) üzenetére


vitaro
senior tag

"Arról nem is beszélve, hogy fizetés nélkül is meg tudod szerezni az összes tárgyat, ha elég sok szintlépéskor kapott engramot kinyitsz, ez már így van D1 óta."

Ez egészen a jelenlegi szezon kezdetéig volt így. Most egy Year1-es engramot kapsz szintlépéskor, az Opulence-s tárgyakat csak megvenni lehet, silverért vagy bright dustért. A heti bright dustos kínálat meg nem elég széles ahhoz, hogy az összes tárgy elérhetővé váljon a szezon alatt. Ez az új Eververse olyan, mint egy F2P játékban lévő shop. A Destiny pedig nem az.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#14) FefeeX válasza vitaro (#13) üzenetére


FefeeX
veterán

"A heti bright dustos kínálat meg nem elég széles ahhoz, hogy az összes tárgy elérhetővé váljon a szezon alatt."

Most komolyan kiszámoljam neked? Nincsenek új lila hajók és robogók, pont emiatt. Ha megnézed megint, rájössz, hogy be fog férni az összes, mindent meg fogsz tudni szerezni dustért, amit szeretnél, ha lesz elég dustod, és fenn leszel épp azon a héten. Ha nem, akkor meg fizetsz. Szerintem ezzel abszolút nincs probléma.
1-1 alapvetően fizetős kozmetikai tartalom van csak, már évek óta, amit csak fizetéssel érsz el (évente 6-8), ezzel én bőven együtt tudok élni.

(#15) oriic válasza mg1992mg (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi info nincs meg errol. Bungo a nyarra igert tajekoztatast.

Live-Die-Respawn

(#16) Raysen623 válasza oriic (#5) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszi, ez jó hír.

(#4) vitaro: huh ezt nem is tudtam. Blizzard mikor hagyja ott az Activision féle temetkezési vállalatot?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) wjbhbdux válasza Raysen623 (#16) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az én tippem, miután elég bizonyíték gyűlik arra, hogy csalnak az Overwatch liga nézőszámaival, ahol dollárszázmilliókról van szó, nagyon meg fog ingani a befektetők hite és bedől az egész cég. Aztán a Microsoft vagy valamelyik másik nagylelkű megmenti a Blizzard szekciót. Hacsak nem az érintett bankok pénzmosodája eleve az egész :U

[ Szerkesztve ]

/s

(#18) Kokzor válasza wjbhbdux (#17) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Csalnak? Erről még nem hallottam. Ha nézed az OW Leaguet akkor kaphatsz OW League tokent. (A kijelölt országokban, itthon nem.) Én úgy tudom ezért van annyi nézője.

(#19) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Hát nem tudom én pl megvettem az annual passig minden dlc-ét és kifejezetten nem teszik ez a modell számoljunk utána maga a játék 60 euro. 1.2.dlc 35 euró forsaken 35 euró annual pass 35 euró ez 165 euró és valljuk be hogy az első 2 dlc 1 fityinget sem ért ami akárhogy nézem én 95 eurót kiadtam most meg megkapják ingyen nagyon sokan azért merészek hogy ezt meg merik lépni nagyon gondolkodok rajta hogy meg sem veszem a kövi dlc-t mert nem vonz annyira mint eddig főleg így ha ezt tudom akkor nem veszek meg semmit sem belőle és várok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.