Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

Ha a jatekfejleszteshez is legalabb ennyire ertenenek, mint az elhalasztgatashoz, sokkal jobbak lennenek a tartalmak.

Kapjak be, rohadtul varom a SP jatekot..

(#2) Csapoati válasza JanR (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, kapják be, hogy kiszednek addig bugokat és nem adják ki alpha verzióban. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) errorcode06 válasza Csapoati (#2) üzenetére


errorcode06
őstag

Igazad van, bétát kapunk.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) sTERNI válasza errorcode06 (#3) üzenetére


sTERNI
senior tag

Én nem igazán emlékszem bugra az előző részben, de cáfolj rá nyugodtan.
Tologassák csak ameddig el nem készül.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#5) fogtunder válasza JanR (#1) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ezt most úgy írod, mintha az előző résszel (amit egyébként szintén elhlasztottak anno) valami komoly gond lett volna.

jó lett volna, ha szülinapi ajándéknak megjön a CE, de hát ez van, remélem azért nem ősszel jön majd.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#6) JanR válasza fogtunder (#5) üzenetére


JanR
addikt

A tartalom nem kifejezetten erre a jatekra iranyult, hanem a kiadora. Merges vagyok rajuk, nagyon varom az uj reszt..

(#7) fogtunder válasza JanR (#6) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem hiszem, hogy ehhez most sok köze van az Ubinak, de mivel ők a kiadó, nekik kell bejelenteni. amúgy én sem rajongok értük, elhanyagolható mennyiségű játékukkal játszottam, mióta az AC szériát sikerült totális unalomba fullasztaniuk.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#8) kicsako


kicsako
őstag

Remelem mindenki tisztaban van vele hogy mas fejlesztok keszitettek az elso reszt.
Szoval felesleges felhozni hogy abban nem volt bug stb.

(#9) smc


smc
addikt

Szerintem köze lesz az elnökválasztásnak a csúszáshoz. Biztos át kellett írniuk a sztorit. ;]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#10) JanR válasza smc (#9) üzenetére


JanR
addikt

Amugy lehet benne valami, viccen kivul.. :DDD

(#11) XharX


XharX
aktív tag

Na "kabbe" gyíkok, én leléptem! :(

(#12) #20655360 válasza smc (#9) üzenetére


#20655360
törölt tag

:C

(#13) boost válasza smc (#9) üzenetére


boost
addikt

Engem pl eléggé zavart, hogy az utolsó évad is csak erről szólt. Azért nézek tévét, vagy kitalált műsorokat, mert nem akarok a napi dolgokkal foglalkozni. Arra ott a híradó.

(#14) smc válasza boost (#13) üzenetére


smc
addikt

Lol, láttál te már egy south park részt is?
Értem amúgy mit mondasz, de a south park mindig is ilyen volt. Ami a médiában az ott is. Csak kicsit máshogy.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#15) boost válasza smc (#14) üzenetére


boost
addikt

igen, de nem szokott ennyire rámenni egy egész évad. Vannak események, amiket feldolgoznak, vagy komplett re´szekben, de nem ennyire zártan, célzottan egy egész évad. Ez a része em volt vicces, mert ugyanaz folyt, mint a médiában. Nem igazán tudták jobban megtekerni.

Nyilatkozták is, hogy mellélőttek, és az utolsó részt át kellett dolgozniuk, mert Trump lett az elnök..

(#16) smc válasza boost (#15) üzenetére


smc
addikt

Sajnos nem ez az első rossz évadjuk, de csak csinálják, néha becsúszik pár jó poén. Az előző játék pedig letett valamit az asztalra. Ilyen visszaadást rajzfilmből készült játékban még nem láttam. Persze ehhez kellett az is, hogy a rajzfilm megvalósítása olyan legyen amilyen. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#17) peter9228 válasza boost (#15) üzenetére


peter9228
aktív tag

Az új évadban elvileg hanyagolni fogják: [link].

(#18) boost válasza peter9228 (#17) üzenetére


boost
addikt

talán ők is érzik, hogy sok volt, és kevésbé vicces.

Az új játékot meg várom.

[ Szerkesztve ]

(#19) prolad


prolad
őstag

Kíváncsina várom,pont ma végeztem az előző résszel.Az nagyon tetszett,remélem itt csiszolnak még egy kicsit a kezelőfelület/irányítás részeken, meg rendesen tesztelik (párszor vissza kellett töltenem a checkpointot, mert hiába csináltam,amit kellett, nem történt semmi),ha már ennyit csúsztatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.