Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • allergia

    csendes tag

    Őszintén szólva végtelenül elszomorít egy-két fórumozó stílusa, beszéde. Azt hittem ez az oldal sokkal szakmaibb, de tévedtem. Köszönöm azoknak, akik 'megvédtek'!
    Amit leírtam az S20 szériáról, az az én véleményem. És tartom. Hogy egy elhibázott széria amivel átverték az emberek egy jó részét. Ezzel vagy egyetértesz, vagy nem. Mindenki azt gondol amit szeretne, (még) joga van hozzá.
    Utolsó mondat, és ezzel a magam részéről ezt az oldalt is hanyagolni fogom: a feleségemnek a CÉGES mobilja az említett Samsung. Privátban 11 Pro van neki, amit imád. Ahogy nekem is két telefonom van, egy privát (PIXEL 4XL, amit imádok, meg van egy gamer telóm, egy rog2) és egy CÉGES 11 Pro Max (amit gyűlölök). De ezek a fránya a céges telefonok már csak ilyenek: megkapod, örülj neki és használd, amúgy meg pofa be.
    Még egyszer leírom: az a jó, ha valakinek más véleménye van. De itt egy jó páran nem szakmai alapon vitatkoznak, hanem egyből átmennek személyeskedőbe (egy nőnek (!!!, XXI. század, baromarcú....) is bőven lehet 1300 eurója bármilyen telefonra....). Bocs, de ehhez nekem nincs kedvem, se időm, energiám, ennyit nem ér az egész.
    Sziasztok, további jó acsarkodást!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés