Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

6gb ramnak és duál simnek örülnék. Fura, hogy a jelenlegi leakek alapján hátulra nem kapja meg a 2. lencsét a nagy tesótól.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2) juuzer


juuzer
addikt

Hát ez valahogy emészthetőbbnek tűnik, mint a Pixel 4. :)

Vamos a la playa.

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Google nem találja a jó utat mobil hardver gyártás terén.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) Thom!


Thom!
veterán

állítólag lcd képernyő lesz olvastam ilyet is?
Nekem qi töltésre szükségem van...
Csodálkozok ha nem kapja meg a második kamerát.

Majd kiderül 730/765 Soc 6GB mi kerül bele..

(#5) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Azért azt csípem hogy minden egyes cikkben ekézni kell a Pixel családot még akkor is, ha az adott témához pont nem kapcsolódik a dolog hogy mennyire "hemzseg a hibáktól". :U

(#6) h4h01 válasza Ganzer (#5) üzenetére


h4h01
senior tag

Azért mert a Google-től azért többet várna az ember..kamerán kívül semmit nem tudok felsorolni ami érdekessé tenné a 4es pixelt. ráadásul ahogy kinéz..kb egy 2 éves telefont látok benne.. :U

Cikk alapján valszeg hasonlóan dögunalmas lesz ez a 4a széria is..

[ Szerkesztve ]

(#7) csakany2001


csakany2001
senior tag

Ez már elég korrekt telefon, csak kár hogy ez sem lesz kapható nálunk.
Nexusra emlékeztető ez az A széria.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#8) Drakmusz válasza h4h01 (#6) üzenetére


Drakmusz
őstag

Hát igen, a külső nagyon fontos egy használati tárgy esetében.....
De persze nem vagyunk egyformák.
Ezek a dolgok úgy nagyjából 20 éves korig keltettek bennem némi izgalmat.
De a tréfát félretéve, élőben jobban néznek ki.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#9) Noukoum válasza h4h01 (#6) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért ott a stabil stock rendszer is ami nem mellékes.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) h4h01 válasza Drakmusz (#8) üzenetére


h4h01
senior tag

Nyilván nem meglepő, hogy van akinek tetszik és vannak akik veszik..rohadtul nem vagyunk egyformák..

"Hát igen, külső nagyon fontos egy használati tárgy esetében....." Hát neked lehet nem fontos, attól még a többségnek hidd el hogy az.. végülis a fiat multipla is elvisz a-ból b-be, meg valszeg egy jól pakolható kocsi..és nem is nézem le ha meglátok egyet szembe jönni...más kérdés, hogy én nem ülnék bele.. :U

[#9] : stabil..mihez képest? Szerintem már nem.nagyon lehet olyan ui-t találni, ami normál használat mellett pl. összeomlana stb..Nexus időben mèg jellemző volt, hogy gyorsabb, megbízhatóbb a stock droid, de mostmár szerintem ez is eltűnt..egyedül a frissítések gyorsasága és a kamera szoftvere ami pöpec benne..ennyi..SZERINTEM! Aztán más felőlem imádhatja, én nem fogom..le is zártam..

(#11) juuzer


juuzer
addikt

Nekem az akkuval van inkább gondom. Amekkorát beleraktak, az édeskevés. (Nyilván az én felhasználási szokásaimat tekintve.)

Plusz jobban örültem volna egy ultraszéles látószögű kamerának. És egy arcfeloldásnak, ami nem old fel csukott szemmel. Igaz ezt szoftveresen lehet javitani.

Viszont azt alá kell irni, hogy ők voltak az elsők, akik egy rendes FÉNYKÉPÉSZT hoztak be a kamera demonstrálására. Eddig ezt sehol nem láttam még. Ez számomra nagyonis szimpatikus volt.

Drakmusz: Azért ez a panda-design szerintem még mindig nagyon szép. :) :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#12) gabro0 válasza csakany2001 (#7) üzenetére


gabro0
őstag

A Nexusokban mindig top hardver volt, az A szériában sajnos nem. Szerintem még messze van tőle, de ha áttérnek a Snapdragon 7xx szériára, akkor már tényleg elég közel kerülnének az ősökhöz. (+Azért UFS memóriát is dobhatnának mellé..)

(#13) DS39 válasza Drakmusz (#8) üzenetére


DS39
nagyúr

nem értem, hogy mi a gond ezzel a designnal? az egyetlen csúcsmodell aminek a kijelzőjét nem rondítja el valamilyen alakú notch, vagy kameralyuk. ennek érdekében szerintem az a kicsit vastagabb felső káva sokkal esztétikusabb megoldás.

engem végtelenül idegesít videónézés közben, hogy belóg a notch a képbe...

[ Szerkesztve ]

(#14) Drakmusz válasza DS39 (#13) üzenetére


Drakmusz
őstag

Azért is írtam, hogy élőben jobban néz ki ez a széria.
De egyetértek veled, én is hasonlóan látom.
A fehér és narancssárga változatok üvege matt egyébként.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#15) guftabi96


guftabi96
addikt

Valami iszonyat gusztustalan ez a kameralyuk-trend... Most őszintén, miért jobb ez, mint középen egy notch? Még kevesebb helyet is venne el a képernyőből (mert, hogy lehet, hogy fizikailag valóban van a kamera körül kijelző, de az a néhány pixel túl sok mindenre nem jó).

Lehet én vagyok nagyon maradi, de falnak megyek ezektől a mostani notch-os, kameralyukas, bőven 6" feletti, 50 kamerával megszórt telefonnak nevezett tepsiktől.
Az MI A3 az igényeimnek (böngészés, youtube, messenger normális futtatásához bőven elegendő hardver, árhoz képest használható kamera, még kezelhető méret, stock droid, normális méretű akku) majdnem megfelelne, de attól a pentile-matrix kijelzőtől a gyomrom felfordult kb.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#16) Noukoum válasza guftabi96 (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

Egy méretes noccsnál szvsz jobb egy pici kameralyuk az egyik sarokban.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#17) ghiottone


ghiottone
nagyúr

érdekes helyen lesz a kamera, ha hihető ez a prototípus kinézetű leak: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.