Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

aaa, pont akartam volna javasolni a serius samet, de ezekszerint ismered :) Legjobb hentelő game ^^

(#2) bolondember válasza JoeYi (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az, csak a vége előtt nem sokkal megakadtam (amikor egy piramis előtt be lehet ülni egy kics ilyen siklóizéba, aztán jön a sok szörnypók)...
ígyhát, mivel kikapcsolódni akartam, és nem felszekszualizáni az agyamat, így maradat a Q4... És maradt az agyfelszekszualizálás is... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) varga911


varga911
senior tag

Feltételezem hogy valamilyen másolásvédelmi eljárás végett kéri a lemezt, nem hinném hogy olvasna is róla akármit. :U

(#4) Zolaash válasza varga911 (#3) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nyilván, de akkor is buzeráns egy megoldás... :U Ugyanez van pl. a Farcry-al, meg a MOHAA összes részével is. Mondjuk a Far alapból nem kéri a kódot, csak onlány gémnél. :U

Rip and tear

(#5) JoeYi


JoeYi
őstag

egyébként egy tippnek ajánalanám az UT2004 -et multiplayer szinten, meglepően nyugtató hatása van egy félórás játéknak vele (persze csak nincsenek cheaterek onlány)

(#6) bolondember válasza JoeYi (#5) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az is megvan, azzal csak az a baj, h egy fél vinyót lefoglal... :( de ott va', még BOTok ellen is (na meg a klasszik UT, magyar szinkronnal! :DDD :R )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) DJGABI


DJGABI
addikt

''benn elnni játék''

esetleg lenni

amúgy korrekt írás, egyetértek veled. főleg a mostanság divatos, DVD-s játékok esetében miért kell állandóan benn lennie a lemeznek?

[Szerkesztve]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8) bolondember válasza DJGABI (#7) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

köszi a javítást, átolvastam kétszer, is de nem láttam.. thx :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) burgatshow válasza bolondember (#8) üzenetére


burgatshow
veterán

szívinfarktus

Egyébként: NFS, COD, Far Cry, Q3 (amíg nem kap egy Point Release patchet), Doom 3, Warcraft 3 + TFT.

Tényleg csak arra kell ezeknek (egyébként jó) játékoknak, hogy indulásnál lecsekkolja, hogy eredeti-e a lemez, azt ha igen, már megy is. Az már a kutyát nem érdekli, ha utána kiveszed. :o

Tapasztalat: így játszottunk W3-al 5-en, egy eredeti lemezzel... :o Delaybe kellett indítani a játékot a különböző gépeken.

Ki érti ezt? :F

(#10) JoeYi


JoeYi
őstag

én csak csöndbe mondom, hogy bátran tölthetnétek le hozzá noDVD minimage fájlokat, ugyanis ha ott díszeleg az original doboz a polcon, akkor senki nem szedhet elő titeket

(#11) bolondember válasza burgatshow (#9) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

köszi javítva...

Én sem értem - és akkor most menjek fel minden alkalommal a gémkopivörldre? :F :B
ehhh...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nekem olyan 60-80 eredeti játékom van (igen, szeretek játszani, és a jó játékokat megtartom, mégha csak porosodnak is egy idő után).

Ezeknek a 95%-a kéri a CD/DVD-t ellenőrzés miatt. És én is utálom, elsők között töltöm le a nocd fixet hozzájuk (lehet, hogy csúnya dolog, de megveszem mindet).

Viszont észrevettem egy kellemes tendenciát. Mostanában egyre több játéknál tapasztalom, hogy nem kell CD/DVD a futtatáshoz, esetleg egy késői patch-et úgy adnak ki a játékhoz, mely le is szedi a védelmet.

Ilyen pl:
Sacred Underworld
Company of Heroes
Warhammer 40000: Dawn of War - Dark Crusade
Half Life 2 és társai
(stb)

Viszont azokhoz a játékokhoz, melyeknek nincs CD/DVD kulcsa, marad a fizikai (CD/DVD check) védelem.
Megoldás lehet még az online vásárlás és letöltés (pl: Steam), bár ez esetben általában kell még vámot is fizetni, és nem tudod a kezedben szorongatni az eredeti DVD-t, no meg a kézikönyvet.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

***

(#13) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

teljesen jogos a ''zsörtölődés'' bár általában nálam ez a kisebbik gond... ezt még valahogy túl szoktam élni... =)

éngem inkább az zavar hogy amikor rámtör az unalom és úgydöntök valamivel játszani kéne rájövök, hogy amik itthon vannak játékok már mind végigvittem (általában nem is egyszer) és amikor újra felteszem őket akkor már nem kötnek le úgy ahogy leges legelső alkalommal

a mostanában kiadott játékok között meg nem sok van ami letud kötni... az egyetlen ami mondjuk úgy hogy viszonylag új és lekötött az a rainbow 6 vegas...
de azt is bőven elég volt egyszer végigvinni...


majd megint az lesz hogy amikor jön a nagyon trutymó idő akkor meg jönnek az új játékok mint pl az új NFS, Juiced 2, Crysis, Assassins Creed, Unreal 3... de addig is az unalmas nyári hajnalokat (amikor tegyükfel itthon vagyok és szar az idő) nemtudom mivel elütni nem ártana valami jó játék :U

én inkább ezen ''zsörtölődök'' =) :))

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.