Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Draken


Draken
őstag

Előre is elnézést h ezt leírom, de valahova le kell irnom, félig off félig nem:
A mostani torrent oldalakkal kapcsolatban: Sajnos meg kell jegyezzem, a világon nagyon sok idiota ember van, minden országra ugyebár elmondható ez, de sajnos a mienkre a leginkább. Egyszerűen olyan szinten sok idiota ostoba admin van ezeken a torrent oldalakon h az vmi hihetetlen(ha nem fórumon lennénk elhordanám őket mindennek). El tudom képzelni, h ott ül egész nap a gép előtt és azon élvezkedik hova/kinek tud warnt osztogatni, kit tud kitenni az odlalról. Nem akarok reklámozni.. én az egyik oldalon azért kaptam warnt, merthogy megkérdeztem konkrétan, ez a torrent miértnem ingyenes (sorozatról van szó, első része ingyenes volt második nem). Erre a kérdésre warn volt a válasz, utána normálisan, illedelmesen megkérdeztem az illető admint, ezt miért kaptam, nem kértem h legyen ingyenes, illetőleg nem kérdőjeleztem meg egyik admin 'munkásságát' sem. Erre újabb warnt kaptam. Itt kezdődnek a gondok, nem történik meg a normális kommunikáció csak a 'keménykedés' a warn osztogatásokkal. Nemtudom kinek mi a véleménye/gondolata/tapasztalata, de sajnos nekem ez. Sajnos pont az ilyen hülye eszetlen b*rom embereket választják meg adminnak, vicc :DDD :C :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.