Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szaszati


Szaszati
tag

Nem rossz cikk, de azért írhattál volna kicsit bővebben. Például lehetne említeni még klienseket, mint mondjuk a BitComet [link], a BitTornado [link], vagy akár a robusztus, egykoron szebb időket is élt Azureus [link], főleg, hogy az utóbbi kettőnek Linuxos változata is létezik.

Esetleg még néhány torrent-oldalt is szóba jöhet, igencsak népszerű például a Piratebay [link], a MiniNova [link] vagy a Demonoid [link]. Vagy nagyon jó torrent kereső még az IsoHunt [link].

Egyébként nem kötekedni akarok, de router :D

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#2) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A torrent kezdőknek cimű írás ennyivel elintézhető: [link]

(#3) DArchAngel válasza (Kolombusz) (#2) üzenetére


DArchAngel
tag

Nem mai technika, az tény, de fórumban találtam azért számáomra egy-két új dolgot :R

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#4) eziskamu


eziskamu
addikt

Irgum burgum mi az a ruther ;] !? Nem inkább router? Még a rúterért se szólnék, de így :)

[Szerkesztve]

(#5) VladimirR válasza (Kolombusz) (#2) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bovebben: [link], mert az is lenyeges

(#6) VladimirR válasza VladimirR (#5) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jajj, es ez itt a reklam helye => Bovebben: [link]

a cikkben levo link-en vannak bongeszobe heggesztheto torrent metakeresok is (koztuk egy magyar tracker-eket index-elo oldal keresoje is)

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Hat ez eleg karcsu volt...

(#8) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

hát valóban kevésnek tűnik egy cikkhez jelenlegi változatában

(#9) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Nem jó a cikk, és főleg nem jó a hozzáállás, és a megközelítés.

Alapjában véve warez oldalról mutatod be a torrentet, és rendkívül felületes módon, nagyjából csak ahhoz ragaszkodva hogy miképp kezdjen el a júzer warezolni... mintha csak egy nfo-t olvasnék, annyi különbséggel hogy képekkel van a logout-on. Szánalmas.

Persze valahol érthető, hiszen (sajnos) ezt a forradalmi technológiát mára teljesen bekebelezte magának a warezvilág, csak elszórtan van legális kihasználása (például linux disztribúciók terjesztése).

Egyebet nem tudok hozzáfűzni, ez az írás nem méltó a logouthoz.

gottagofast

(#10) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Jah, és a leggázabb: azt a szót hogy kezdőknek, hosszú ő-vel írjuk. (lsd cím). Ultragáz.

gottagofast

(#11) szepi79


szepi79
őstag

Amikor megláttam a cikk címét, nagyon megörültem, mert korábban sokat DC-ztem, (de sok volt vele a nyűg,) a torrent meg érdekelt, és reméltem, hogy na most megtudom.

Hát nem. Túl rövid, összedobott alkotás. Valószínűleg a cikk igazságtartalmával nincs baj, csak éppen pont a kezdők nem értik meg az egészet.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#12) szepi79


szepi79
őstag

lejárt a szerkesztési idő :(

a @2-ben kapott link viszont télleg jól összefoglalja a dolgokat, köszi érte Kolombusznak és még jobban Vlad-nak! :R :R :R

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#13) szepi79


szepi79
őstag

jah, még valami, ami nagyon zavar:
Ha megvan az oldal, és már be is léptél, mikor letöltöd 2 választásod van. Az egyik, hogy a torrent file-t lemented a gépedre. Ebben az esetben a programmal kell majd megnyitni.
A második esetben nem mented le a gépedre, hanem megnyitod a programmal a netről. Igaz a program így is lementi, de nem kell tallóznod, elindul a letöltés.


én firefoxot használok, annak van 1 király kis ablaka, amiben a letöltéseket mutatja => annál sem kell tallózni.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#14) cizoe


cizoe
őstag

itt egy link ha port forward kell! szinte minden router típushoz leírás! [link]

huwazz most weszem észre az a screenshot.. te úristen.. ne csodálkozz G3ry hogy warez oldalról közelít, ha netlimitert tölt.. No komment... Tipik nemseedelekkeményvagyok típus... :(((

már csak az lenne durvább, ha a katzról vagy mittomén milyen warez oldalról szedné... Gyűlölöm azt a programot...legalábbis, amire legtöbben használják. :((( :(((


[Szerkesztve]

(#15) VladimirR válasza szepi79 (#13) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igazabol nem is ez a kulonbseg
ie6, ie7 eseteben is, es szerintem operanal is egy kattintassal megnyithato a letoltott file
az igazabol ott van kulonbseg, hogy ha a megnyitasra kattintasz, akkor a file csak az ideiglenes file-ok koze, vagy a cache-be (ami ugyanaz) toltodik le, mig ha mentesre, s utana a megnyitasra, akkor a file kesobb is elerheto lesz (elobbinel ugye ertelemszeruen nem lesz elerheto, mivel az legkesobb a temp file-ok (cache) trlese utan elszall (de ez idozitheto, vagy automatizalhato is)

(#16) lukacr


lukacr
tag

Én nem állítottam a routeren semmit, mégis tudok feltölteni, azaz tudnak tőlem tölteni.

(#17) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Helló én még csak most kezdtem a torrentezés. meg tudnátok mondani hogy mi az a release feltöltés?

(#18) Draken


Draken
őstag

Előre is elnézést h ezt leírom, de valahova le kell irnom, félig off félig nem:
A mostani torrent oldalakkal kapcsolatban: Sajnos meg kell jegyezzem, a világon nagyon sok idiota ember van, minden országra ugyebár elmondható ez, de sajnos a mienkre a leginkább. Egyszerűen olyan szinten sok idiota ostoba admin van ezeken a torrent oldalakon h az vmi hihetetlen(ha nem fórumon lennénk elhordanám őket mindennek). El tudom képzelni, h ott ül egész nap a gép előtt és azon élvezkedik hova/kinek tud warnt osztogatni, kit tud kitenni az odlalról. Nem akarok reklámozni.. én az egyik oldalon azért kaptam warnt, merthogy megkérdeztem konkrétan, ez a torrent miértnem ingyenes (sorozatról van szó, első része ingyenes volt második nem). Erre a kérdésre warn volt a válasz, utána normálisan, illedelmesen megkérdeztem az illető admint, ezt miért kaptam, nem kértem h legyen ingyenes, illetőleg nem kérdőjeleztem meg egyik admin 'munkásságát' sem. Erre újabb warnt kaptam. Itt kezdődnek a gondok, nem történik meg a normális kommunikáció csak a 'keménykedés' a warn osztogatásokkal. Nemtudom kinek mi a véleménye/gondolata/tapasztalata, de sajnos nekem ez. Sajnos pont az ilyen hülye eszetlen b*rom embereket választják meg adminnak, vicc :DDD :C :W

(#19) tomboy1000


tomboy1000
tag

Sziasztok!

Hogy tudok a transmissionnál sávszélességet beállítani parancssorból?gondolok itt konkrétan a feltöltési sebesség megadására?Ezt minden egyes torrentnél külön meg kell adnom?Van lehetőség a le-fel töltés szüneteltetésére parancssorból?

(#20) shaggy


shaggy
aktív tag

sziasztok!

a legújabb uterrentem van és amikor rámegyek a port tesztelésre piross error jön ki ami ugyebár azt jelenti hogy passzív vagyok !

Hogy tudok aktív lenni mindent megprobáltam már de sehogy sem jött össze kábelnetem van és routeren van megosztva a net!

(#21) 7 válasza shaggy (#20) üzenetére


7
addikt

Bittorrent topic - itt kérdezősködj

(az első hozzászólásokat meg olvasd el, érdemes)

(#22) shaggy válasza 7 (#21) üzenetére


shaggy
aktív tag

thx!

meglesz leközelebb fönők!

(#23) #54715584 válasza VladimirR (#15) üzenetére


#54715584
törölt tag

firefoxnal is lementodik automatikusan :) ha a megnyistast valasztod, akkor is :)

(#24) nimic válasza (Kolombusz) (#2) üzenetére


nimic
csendes tag

hali.
én egy kis jobban tidok de fen akadtam egy dolgon, remélem tud segiteni ebben?
a feltöltés az megy de csaka képfelrakás nem megy, http://www.kephost.com/upload.php
erröl van szó, nem tudok be szerkeszteni képet be szerkeszteni képeket.
ebben tudsz segiteni? :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.