Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shark300


shark300
tag

Köszönjük az írást! (bár lehetne egy kicsit tagoltabb, nehezen olvasható)

Reméljük, sokáig fog kiszolgálni Téged a gép.

Hol vetted?

u.i: csak átfuttottam írást, így ha megemlítetted, bocsi!

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#2) k. válasza shark300 (#1) üzenetére


k.
őstag

Átszerkesztettem.Remlem igy jobb.A smart and mobilenál vettem(www.smartandmobile.hu)

(#3) Racecam válasza k. (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A képeket kicsinyítsd le max 550 pixel szélesre és a szövegbe illeszd ne csak a végére dobáld be.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4) k. válasza Racecam (#3) üzenetére


k.
őstag

Rendben megcsinálom de csak este tudom.

(#5) K82


K82
őstag

Szia!

Ha azt akarod h hosszú életű legyen a gép, szedd ki a terítőt alóla! Lefogja a friss levegőt, amit alulról szippantana be.

Pixel / OnePlus Pad

(#6) Pompi válasza k. (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Továbbá nem ártana, ha a mondat végi írásjel és a következő mondat kezdőbetüje közé - a magyar helyesírásnak megfelelően - szóközt tennél. Nem csak nálad fordul elő ilyesmi, de totál nem értem, hogy miért van többeknek ez a rossz szokása.
A hozzászólásaidban ugyanez megvan, és azon kívül, hogy helytelen, hogy nehezebben olvasható (összefolynak a mondatok) még a sortöréseseket is elszúrja sokesetben (lásd a hozzászólásod).

Szerk: ugyanez a helyzet a zárójeleiddel is.

Szerk2: A tulajdonneveket (Sony, Fujistu) pedig illene nagybetükkel írni...

Feel Good Inc.

(#7) azbest válasza Pompi (#6) üzenetére


azbest
félisten

talán az sms 160 karakteres limitje miatt terjedt el ez a tömörített írásmód :DDD

Képek tényleg jobban mutatnának a bekezdések közt.
Kellemes gépecske :)

[Szerkesztve]

(#8) talmida


talmida
Közösségépítő

Én is sok sikert kívánok a gépedhez! ;)

A férjem több, mint tíz évig használta a SONY VAIO laptop legvékonyabb, legkisebb változatát. Idén adta el még mindig teljesen jó állapotban. Kitűnő volt a színe is (nem a külsejére gondolok :DDD ), a filmkészítés pedig különösen egyszerű volt vele a SONY által mellékelt programok miatt.

IN GOD WE TRUST!

(#9) talmida válasza talmida (#8) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Bocsánat, :W helyesbítek...nem több, mint tíz évig, hanem több, mint 7 évig használta, azt a kis Sonyt.

IN GOD WE TRUST!

(#10) Pompi válasza azbest (#7) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egy sms-ben havernak OK, a fórumon még elmegy (vannak néha különb dolgok is), de egy a nagyközönség számára írt cikkben szerintem nem.

Feel Good Inc.

(#11) shark300 válasza Pompi (#10) üzenetére


shark300
tag

Nem tudom, Te hogy vagy vele, de Én soha nem írnék még a haveromnak se szóköz nélkül. Egyszerűen zavaró. Inkább átszerkesztem a mondataimat, de azok mind el vannak választva.

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#12) k. válasza K82 (#5) üzenetére


k.
őstag

Ez a kép a nyaraálson készült. Csak a fotó kedvéért tettem oda különben nem tenném rá. -Természetesen a fotó után azonnal elvettem onnan a gépet.
Elnézést a hibákért legközelebbi logoutos cikkeimben már nem igy lesz. De ezért msot hadne szerkesszem át a cikket.

[Szerkesztve]

(#13) k.


k.
őstag

És nem akarok it vitázni mert igazat adok nektek. De!- És ez nem csak az én cikkemre vonatkozik-rendszeresen észreveszem hogy valakiket nem is érdekel a szöveg csak a helyesirást nézk. Én rengeteget fórumozok és igen hozzászoktam ezekehez a hozzászolást vagy éppen tesztet nem a helyesirás miatt nézek. Igazat adok mert néha télleg bosszantó de azért nem teszem mindenhol szóvá.



UI: Estére minden ugy lesz ahogy kértétek.

(#14) Pompi válasza shark300 (#11) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én sem írnék így, csak azért írtam, mert ezt hozták fel mentségnek.

Feel Good Inc.

(#15) Palika71 válasza k. (#13) üzenetére


Palika71
őstag

Örülök, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat, de légyl olyan kedves, és az égbekiáltó nyelvtani hibákat javítsd ki! (pl. ''Mien'')
És a 20,4k -s ár valóban kedvező ár, mert az nálunk 20.400.- HUF! :)


MOD: OFF

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#16) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Pont egy ilyen dögöt nézegettem tegnap a MM-ban, nagyon szép.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) Racecam válasza k. (#13) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

És nem lett úgy.... :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#18) k.


k.
őstag

Elnézést de nem nagyon érek rá nemvárt dolgok miatt.

(#19) cucka


cucka
addikt

nagyon-nagyon szép gép, használd egészséggel.
mondjuk azt leszámítva, hogy szép, egyetlen érvet nem tudok mondani, ami egy ilyen gép mellett szólna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.