Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

Ajjaj. El se merem képzelni, amint egy sereg nőszemély megszentségteleníti a MI SZOBRUNKAT. :(((
:D Viccet félretéve, az a szobor Hadik András lovasszobra, (aki nem ismeri, I. ker. Szentháromság tér - Úri utca sarok) szent hely a BME villamomérnökeinek, akik a régi szép időkben még odafent laktak a Várban, a Szentháromság téri régi koleszban. Aztán a kollégium leköltözött Lágymányosra, az Irinyi úti toronyba, de az öregdiákok a Ballagóhéten még mindig felmennek a Várba, hogy tisztelegjenek a hagyomány előtt: ez a revétlenítés. Aki eljutott az egyetem célegyenesébe, elzarándolkol a szoborhoz, lehetőleg jó társaságban, enyhén kivilágítva (gy.k. illumináltan :DDD ), hogy kifényesítse a ló e nemes alkatrészét. Ettől csillog-villog úgy, mint a Salamon töke. Itt egy link az egyik ifjú kolléga blogjából:
[link]
És valóban, a revétlenítés aktusa mágikus erővel bír. Probatum est.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2) Csimasz22 válasza elmoraan (r) (#1) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Hadik András lova - hálás köszönet, hogy felvilásogítottál! :R - nekem egyetemi vizsgák előtt is bejött!!!! Le sem tudtam szokni róla! ;) ;)

(#3) tildy


tildy
nagyúr

Bennem nem hagyott mély nyomokat a középiskola. 27en voltunk, 18 fiú és 9 csaj. Örültem mikor elkerültem, sosem illeszkedtem be , belém lehetett rúgni. Nagyon fájó emlék.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Pukkancs


Pukkancs
tag

Minálunk általánosban 8.-dik évvégén a kirándulásra valaki hozott pár üveg vodkát meg egy palack vadászt is azt akik megitták jól lebuktak :U (mondtam is nekik , hogy nem most kéne kezdeni a piálást)

(#5) Csimasz22 válasza tildy (#3) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Én mindig sok-sok fiú osztálytársra vágytam!!! Főiskolán sem járt velünk fiú (ez mondjuk a szakmámból is adódott)...- pedig úgy hiányzott, hogy ne csak csajokat lássak!
Egyetemen volt pasi csoporttársam, de ott már nem foglalkoztunk egymással. Azt várná az ember, hogy az egyetemisták egy jó csapatot alkotnak; na nekem Debrecenben nem ez volt a tapasztalatom. Nem tartottunk össze. A srácoknak csak arra voltak jók a lányok, hogy kölcsön adják a jegyzeteiket, ha lógtak az előadásról (vagyis mindig!).

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hogy lehet emlékezni középiskolás dolgokra? :DDD Ááá, olyan baromi rossz a memóriám, hogy már most alig jut valami eszembe, pedig pár hónapja még 4ikes voltam. :) Igaz, ''elit''iskola, ahol senki nem csinált semmilyen különösebb ''marhaságot'', legtöbbször csak ültünk a folyosón és tanultunk a köv. órai dolgozatra, aztán suli végezutével hazamásztunk. :DDD

(#7) Csimasz22 válasza Pukkancs (#4) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Nem értem én ezt... :( Mi a szent szarért kell a jó hangulathoz jól beba...ni? Én szerencsére alkohol (és minden egyéb ''cucc'') nélül is tök jól tudom - és tudtam magam érezni, ha a társaság szimpi volt. Aki a gátlásait így képes feloldani, azt csak sajnálni tudom.

(#8) Csimasz22 válasza Crystalheart (#6) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

A hülyüléseket, poénokat nehezemre esik elfelejteni; ha viszont pl. a középiskolai fizika órákon tanultakat kérdeznéd, vagy történelmi évszámokat... hát, komoly bajban lennék... :DD

(#9) DArchAngel válasza Csimasz22 (#7) üzenetére


DArchAngel
tag

Mi konszolidált osztály voltunk. Ha ittunk, sosem vittük túlzásba, de tényleg. Mivel nyolcosztályos gimis osztály voltunk, a nyolc év alatt nagyon jól összecsiszolódott a társaság. Egyetemen messze nem volt ennyire összetartó a szak. Persze 20 fő helyett az 200 volt. Ha minden jól megy, augusztus elején lesz egy osztálytalálkozó. :C

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#10) t1


t1
addikt

De jó :R

Bazz nem tom milesz velem jövöre mikor én ballagok el.Nálunk is olyanok történnek...áááá picit rosszak vagyunk az osztályfele a kirúgás szélén áll a sok marhaság miatt köztük én is de ez így természetes.
Nem lehet ott kockulni egésznap és figyelni sok hónapon át kell egy kis lazítás is..ilyenkor..áá

(#11) Crystalheart válasza t1 (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hátööö... :DDD

(#12) Mcray válasza Crystalheart (#11) üzenetére


Mcray
senior tag

Esetleg én is megírhatom a mi csak fiú sulink storiját egyszer? Engedélyt kérek a cím használatához:)Nagyon tetszik az írás:)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13) Csimasz22 válasza Mcray (#12) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

ÓÓÓÓ! Nosza! :C :DD :C Nagyon várom! A címet, mint ''staféta botot'' ezennel átadtam Neked!!! :))

(#14) bambano válasza Csimasz22 (#5) üzenetére


bambano
titán

Mi gimiben is meg egyetemen is összetartó banda voltunk. Sok mindenkitől hallottam, hogy nem szerveznek érettségi meg diplomatalákozókat, nekünk eddig mind megvolt és mindegyikre eljött a csapat legalább 90%-a.

Lehet, hogy én másik debreceni egyetemre jártam?:)

Hogy egy gimis osztálykirándulást emlegessek: két nagy épületben volt elszállásolva az osztály. Első este nyilván kicsit karcos lett a társaság, ki mennyire, másnap az évfolyam alig fele jelent meg a busz indulásakor, mire ofó kiverte a balhét. Rákövetkező nap, hogy ne legyen balhé, gondoltam, hogy mindenkinek szólok, mindenkit felébresztek. Mindkét épületben végigmentem a folyosókon és belerúgtam minden ajtóba, hogy ébresztő. Amikor felraktak a buszra, akkor tudtam meg, hogy az egyik épület felében nem mi voltunk ;)P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15) Csimasz22 válasza bambano (#14) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Debrecenben válogatott tökfejekkel voltam összezárva. Ez lehet merő véletlen...

Amúgy volt kellemetlen élményekkel végetért középiskolai kirándulásom is: Kőszegen történt, hogy míg éjjel aludtunk, feltörték a buszunkat, minden cuccunkat elvittek; volt nagy sírás-rívás! Sohasem tudtuk meg, ki volt a tettes... :F

(#16) bambano válasza Csimasz22 (#15) üzenetére


bambano
titán

Hova és milyen szakra jártál, ha nem titok?

Járműben nem hagyunk soha semmi értéket, ez régi dolog...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17) Pukkancs válasza Csimasz22 (#7) üzenetére


Pukkancs
tag

Hát nekem is ez a véleményem de ha pl egy szórakozóhejen mindenki iszik egyet csak Te nem akkor már megnéznek, hogy ki vagy Te?

(#18) Ptech válasza Csimasz22 (#13) üzenetére


Ptech
őstag

Lehet hogy én is rászánom magam, akkora hülységeket senki sem művelt, mint mi, szerintem a felét el sem hinnétek :))

(#19) ftc


ftc
nagyúr

Középsuli?

tiszta fiú osztály elektronika szak....közüllük csak én foyltattam elektronikai szakon egyetemen.... 27-n voltunk már csak 26 élő van :( az emberi hülyeségnek köszönhetően

amúgyis utáltam oda járni....mindenki csak ap ai meg a cigi,de a tanulás semmi...midnent megusztak de ha véletlenül nem néztem bele valamibe tuti megszivbatott a tanár...
Ha érdekelt az óra akkor se lehetett öszpontosítani mert az osztály felét nem érdekelte..röhögtek hátul stb. Sokan csak szórakozni jártak be és nem érdekelte őket amire jártak...

Éretségi az szép volt vagy elsőnek mentem vagy utolsónak.... angolbol oylan tétel jött ki amiről nem is tudtam,hogy van. Legalább elektronikából azt húztam amivel máig is foglalkozom. Az egész a szerencse kérdése volt sajna nem a tudásé

(#20) burgatshow


burgatshow
veterán

Csinálhatnánk ebből egy sorozatot. Rémrendes középiskolások by szerző címen mondjuk.

Többen emlegették, hogy írnának szívesen. Nosza akkor én se lógjak mán ki a sorból, pláne, hogy én is elég friss emlékekkel rendelkezem! :DDD

Totális gettóképzőbe jártam Aszódra... :DDD :O

(#21) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Nekem is dec 5 van a szülinapom :B

(#22) t1 válasza burgatshow (#20) üzenetére


t1
addikt

jaja én is írnék szívesen :DDD

(#23) neduddki válasza elmoraan (r) (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Amiert ne feleddjuk az boldog szocialitsa evek altt meg rendori felugyelet es ejszkai elzaras volt a jutalom!!:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24) [Anduriel] válasza Csimasz22 (#5) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Egyetemmel kapcsoltaban: mikor végeztem a középsuliban, azt vártam, hogy majd jön az egyetem és bulihegyek meg ökörködés, minden ott folytatódik ahol vége lett a középiskolában csak más emberekkel, aztán hatalmasat csalódtam, gyakorlatilag a csop. társaimmal csak suliról lehetett beszélni. Ez a rossz hír, a jó hír azonban, hogy ez csak addig volt igaz míg oda jártam. 1 év után otthagytam, úgy döntöttem átigazolok egy másik egyetemre. Következő év szeptemberében már a BME-n tanultam, és azóta megint ugyanaz van mint ami középsuliban volt, tehát szerintem ez egyetem/társaság függő.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#25) Crystalheart válasza [Anduriel] (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hehe, első egyetem mi volt? :)

(#26) [Anduriel] válasza Crystalheart (#25) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

ELTE, de ezzel nem azt akarom mondani, hogy ott nem alakulhat ki jó társaság.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#27) Xantomas válasza [Anduriel] (#26) üzenetére


Xantomas
őstag

Pedig ismerek pár ELTE IK-s, BTK-s arcot, és sokkal jobban lehet velül ökörködni, mint az egybites hazajárós Kandósokkal.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#28) Crystalheart válasza [Anduriel] (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na hát én ELTEIK-s leszek jövő után, még van reményem :) Aki bulizni szeret, ne közelítsen hozzám, mert én még életemben nem voltam. :DDD Nem az én világom a züllés :) (Ez persze nem zár ki semmi mást, csak az italt meg az időigényes dolgokat, mert hazajárós is leszek.)

(#29) Csimasz22 válasza bambano (#16) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Bölcsész voltam, minőségbiztosítás szak. :O :O :O

[Szerkesztve]

(#30) Csimasz22 válasza [Anduriel] (#26) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Az Elte Tanító-Óvóképző karára jártam négy évet. Azt szerettem!!!! Ott lehetett társasági életet élni!

(#31) Csimasz22 válasza burgatshow (#20) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Benne vagyok!!!
Még jogdíjat sem kérek a címért, mert (félig-meddig) én is loptam :)) :DD ....

(#32) gaben válasza Csimasz22 (#30) üzenetére


gaben
aktív tag

Jó kis írás,gratulálok Csimasz22!
Hát igen,én sem tudom értékelni,hogy lassan már a 12 év körüliek is cigiznek meg isznak,a 15-16 évesekről meg ne is beszéljünk....Meg nem is tudom mi értelme van ennek,majd 50 évesen rájönnek a dolgokra mikor ellesznek butulva ,mint állat;ha megérik azt a kort.

(#33) gaben válasza Crystalheart (#28) üzenetére


gaben
aktív tag

Én se iszok,nem dohányzom,nem vagyok bulizós alkat én sem...Mondjuk én egészségi okokból nem is ihatok alkoholt,legalábbis nem tanácsos...
Nálunk is az egyetemi koliban szinte mindennnapos hogy a koli egy része részeg,isznak mint a gödény,engem is kinéztek már emiatt,de hiába mondja az ember hogy okkal nemiszik,sokaknak csak az a lényeg hogy nemiszik,akkor béna...De vannak normális emberek is...Én azt tanácsolom,hogy a tanulásra figyelj,mert sokak elbulizták az évet,aztán csúsznak sok tárgyból.Elbulizták,,jól berúgtak nem emlékeznek sok mindenre,pia sokba is került,el is csúsztak a tanulással,akkor meg mi értelme volt?Kérdem én.
Sztem ne foglalkozzál az ilyen emberekkel aki tényleg haver az anélkül is becsül,hogy nem vagy részeg...
Meg ha szegényebb családból származik az ember akkor még egy 5-6k-s ösztöndíj is nagyon sokat számít,ha jobb vagy akkor meg pláne....
Meg még írhatnék bőven ,de ez a lényeg főleg...De ez csak egy vélemyény,az én véleményem a sok közül......

(#34) Csimasz22 válasza gaben (#32) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Köszi Gaben!
Örülök, hogy vannak még ilyen normális srácok is, mint te!!!

(#35) Hujikolp


Hujikolp
őstag

jó sztorik :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.