Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) [Vazz]


[Vazz]
tag

Hi all!

Na igen a winyóválasztás se eccerű dolog. Még ezelőtt 4 évvel nagyon engem sem érdekelt a hangerő de mióta tunning és csendbuzi lettem azóta én is odafigyelek a cuccaimra, de ennek ellenére néha átba..om saját magam. (pl vettem egy thermaltake silent tower hőcsőves procchűtőt aztán olyan hangja volt a ventinek hogy nem lehetett mellette megmaradni)
Jó pár gépet összeraktam már és nekem is volt sok vinyóm. Megbízhatóságra még igen mindet bemákoltam, a 5 éves maxtorom is pipecül műxik. De amit legutóbb építettem egyik ismerősömnek WD 80Gb Sata winyóval szereltem és meg kell mondjam ez volt talán eddig a leghalkabb vagyis hogy is mondjam halknak is halk de inkább olyan lágyabb a hangja, nem rázza szét a házat mint egy 120-as ide Samsung. A legközellebbi gép(em)be is WD-t fogok rakni az tuti. BB!

Majdnem elfelejtettem. Ha mozgatod a winyót és ki-be kapcsolgat akkor egyértelmű hogy kontaktos a tápkábeled vagy a csati. Mondjuk én már jártam így azért ugrott be egyből igaz én nem mozgattam csak a helyén ki-be kapcsolgatott. Érdemes egy értelmesebb tápra váltani mert szét tudja csapni a rendszert és legrosszab esetben a winyót is.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.