Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Peet


Peet
senior tag

Utánam még sose szaladt nő, se nem zaklatott, nem is tudom milyen az, vagy hogy én mit tennék. :F
Sajnos viszont egyszer én is kezet emeltem egy csajra amit azóta is bánok. Persze nem az arcát ütöttem meg, mert az arc a lélek tükre ugyan, hanem a lábát kaptam el mérgemben és sz ágyról rántottam le. Esett vagy 20cm-t seggre, de annál jobban berágott. :DDD
Nem kellett volna tudom ezt tenni azért, mert hogy bejelentette, vége a kapcsolatunknak, csak hát semmi előzménye nem volt én meg fülig szerelmes voltam bele, és mikor kimondta azt amiről azt hittem sohase fog elhangzani elhomályosult minden. Ilyen még sohase történt velem, teljesen elborult minden, még akár öngyilkos is lettem volna ott érte. Most utólag átgondolva hatalmas nagy baromság volt részemről. Én azonban sajnos ilyen vagyok, vagy szeretek valaki de akkor nagyon, vagy nem, de azt ő is fogja érezni, hogy nem bízok benne. Úgy kapcsolatot kialakítani és fenntartani meg, hogy bármikor megeshet ez meg az nem tudok. Sajálom. Nálam a bizalom a legfontosabb, arra épül minden.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.