Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lesaux


lesaux
veterán

Remélem, amíg együtt voltatok, tudott újat mutatni. :)
Viszont a felvezetés tetszik. Nőügyeim 1. Jó, hogy nem Nőügyeim 001 ;]

(#2) Tsunami


Tsunami
senior tag

Szerintem ilyen dolgok majdnem mindenkivel előfordultak már, akár tini, akár felnőtt korban. Nálam is volt több olyan csaj, akit legszivesebben sortűz elé állitottam volna, vagy azt kivántam, hogy egyszer úgy megb***szák, hogy többet ne tudjon felkelni, de ezek csak dühből jöttek, az ember nem gondolkodik racionálisan olyankor.
Véleményem szerint az embernek választania kell, ha komoly kapcsolatot akar, és nem csak ''néha ez, majd másik, aztán harmadik, és össze vissza kefélgetek'' életet akar magának már. A választás igazából akkor vállik könyebbé, ha az ember ugymond kiéli magát valamennyire (már akiben van ilyen hajlam). Szerintem egy olyan lány, aki teljesen megbizható, hűséges, családot akar majd stb. az lehet, hogy más téren gyengébben teljesit, aki meg ugy lesz*p, hogy beleremegsz, az meg lefekszik mindenkivel, talán az élete végéig sem komolyodik meg. Szex vagy család, nehéz választás sokaknak:)

''három a kettő tizen''

(#3) AdamCole


AdamCole
csendes tag

Tsunami!

Egyetértek!
Választani kell, hogy komoly kapcsolat, vagy csak ''öszetoljuk amink van néha''. De ha komolynak érzed, és szivatnak?

Azóta eltellt közel 10 év, már máskép gondolom, mint akkor. Jó feleségem van, nagyon is, így más csak egy szörnyű tévedésnek tűnik ez az egész csaj.
Tanultam a hibámból (remélem).

Engem csak a pofon bánt, illetve az, hogy szabadott-e. Azt már nem bánom, hogy a srácot nem bántottam, hisz ő is ugyanolyan naív volt, mint én.

(#4) Router


Router
őstag

Huhhú, ez komoly!

Én is tudnék mesélni hasonló dolgokról de annyi biztos, hogy ha szerelmes az ember, sok dolog felett elsiklik és begocsájt amire utólag jön rá, hogy lehet, nem kellett volna.

www.reballing.hu/forum

(#5) Tsunami válasza AdamCole (#3) üzenetére


Tsunami
senior tag

Engem egyszer úgy felidegelt egy lány (gondolta hogy ő lány, megtehet amit akar, valamint nem a barátnőm), hogy megszorongattam a nyakát egy kézzel (simán belefért). Persze erre nem vagyok büszke, de amikor az embernek előjön a sötét köd, akkor előjön, mintha nem lenne magánál.
Az ember minden elsők közt levő kapcsolatot komolynak gondol, ez igy van rendjén, de idővel tapasztaltabb lesz, rájön, hogy keményebb a világ ilyen téren is.

Szek.: Ja igen, és az ember megtanul objektiven látni egy kapcsolatot, akár szerelmesen is.

[Szerkesztve]

''három a kettő tizen''

(#6) Kantorpe válasza AdamCole (#3) üzenetére


Kantorpe
tag


Egyenjogusag van. :)

Amikor ezzel jonnek nekem, es ideges vagyok akkor azt szoktam mondani:

Jo, akkor legkozelebb egyenjogulag vaglak pofan! :))

Itt szokott vegeterni az egyenjogusagi tema.

Te legalabb nem csak igerted, tetted, szememben nagy ember vagy. :C

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#7) Racecam válasza Kantorpe (#6) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te egy igazán nagyszerű, karakán csávó vagy!!
Büszkék is vagyunk Rád!! :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8) HavocS válasza Kantorpe (#6) üzenetére


HavocS
senior tag

Azért ez már kicsit túlzás, de van benne valami. Nálam ugyan tettlegességig soha nem fajult a dolog, de a kezdeti ''én soha nem emelnék kezet egy nőre'' nézőpont a sorozatos hülyének nézések, játszadozások után... mondjuk úgy, megingott. Alapvetően nem emelek kezet senkire, béketűrő ember vagyok, de amikor valaki képes tönkretenni azért, hogy ő szórakozzon (és ehhez nincs szükség sokra, sajnos nagyon érzékeny vagyok), akkor aztán nincs bocsánat. AdamCole, te pedig ne aggódj: annak a pofonnak ott nagyon jó helye volt. Főleg az után, hogy azt ígérte: megváltozik.

(#9) Andie


Andie
őstag

Te Adam, megvan még a száma? :DD

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#10) erdey_a


erdey_a
őstag

hárman pakolták? ilyesmikben benne van a csaj, csak téged nem vettek be? hát én is megpofoznám ezért... :DDD

képet róla! képet!

Vérboci

(#11) AdamCole


AdamCole
csendes tag

Nincs képe, mindent elégettem, ami emlék volt a régi nőimről, még az esküvőm előtt.

Hihetetlen zaklatás-özön volt még kb. 3 évig utánna.
2x cseréltem mobilt, mert annyi sms jött, és annyi magántelefonszámos hívás. Azóta nem veszek fel olyan számot, ami nincs a telefonjegyzékemben.
Kb. 1 évvel azután, hogy elzavartam történt:
Egyedül voltam otthon, anyámék valahol elvoltak 1 hétre.
Csengetnek: barátnőjével jött, hogy akkor kezdjük újra, felnőttünk már, meg ilyen szövegekkel, és hogy megpróbálhatnánk hármasban.

OLYAN VÁLOGATOTT KIFEJEZÉSEKET MÉG SOHA NEM MONDTAM...aztán vagy negyed óráig nyomta a csengőt, folyamatosan (nálunk ez a csilingelős van), mire abba maradt, aztán elhúzott.

Egyszer felhívott, hogy terhes. És hogy tőlem.
Hiába magyaráztam, hogy mi már elég régen nem kamatyoltunk.
Hivogatta az aktuális nőimet (még jó, hogy a feleségem már nem)
Bepróbálkozott a haveroknál is.

Semmit nem tudtam tenni az ellen, hogy lekopjon, így 3 évig játszott még az idegeimmel.

Huh, jó, hogy vége.

(#12) AdamCole


AdamCole
csendes tag

Az megmondaná valaki, hogy a Nőügyeim 2-t miért törölték?

Nem írtam semmit, ami személyes lenne, a történet pedig igaz. SAJNOS.

Úgy vagyok vele, mint a szőke nő a dzsungeltúra után a gorillával:
Se egy e-mail, se egy üzenet.

(#13) erdey_a válasza AdamCole (#11) üzenetére


erdey_a
őstag

és hogy megpróbálhatnánk hármasban.


:Y ha felbukkanna, ad meg neki a számom... 06 70... :D

Vérboci

(#14) juliabrilke válasza AdamCole (#11) üzenetére


juliabrilke
addikt

''Egyszer felhívott, hogy terhes. És hogy tőlem.''

Ezt nálam is elsütötték.. Monstam a csajnak, hogy mióta szakítottunk nem voltunk együtt és azóta 2x volt vérzésed. Akkor hogy is van ez. A csaj köpni-nyelni nem tudott.. :DDD :D

(#15) Dufresne válasza juliabrilke (#14) üzenetére


Dufresne
addikt

Abban a pillanatban elvérzett a története :DD

Amúgy sajna vannak ilyenek mindkét nem részéről bőven :(((

Eddig viszont eléggé szerencsés voltam ilyen téren, ezt most leis kopogom (kopp-kopp).
Én nembiztos, hogy adtam volna neki még1 esélyt amúgy, de ha mégis és utána is jönnek ezek a kamu szövegek, akkor :(

(#16) Andie válasza juliabrilke (#14) üzenetére


Andie
őstag

Hát ettől még sajna terhes lehetett volna tőled. Ugyanis a két pete nem egyszerre érik, általában felváltva, de van, hogy sokáig csak az egyik, aztán a másik.
Tehát simán előfordul, hogy mig az egyik petefészek szépen kilöki, addig a másik már szépen fejlődik babává :)
Persze ez elég ritka. (lásd méhen kivüli terhesség, stb)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#17) juliabrilke válasza Andie (#16) üzenetére


juliabrilke
addikt

Lehetséges... de azért ilyenkor be szoktam próbálkozni valami blöff ''ellentámadással''. Ilyenkor ha kamu, akkor a legtöbb ember elárulja magát.

A hölgy se számított erre és megszólalni se tudott 2 percig. Utána meg mattoltam azzal, ha terhes vagy, akkor menjünk el egy nőgyógyászhoz még ma. Na, itt se kép, se hang nem volt... :D Egyből nem lett terhes.. :U

(#18) juliabrilke válasza Dufresne (#15) üzenetére


juliabrilke
addikt

Abban a pillanatban elvérzett a története :DD

:C

Egyébként akinek egyszer magyarázkodnia kell, az már régen rossz...
Egyébként én is elgondolkoztam, hogy mit tettem volna a srác helyébe.

Azért egy dolgot mondanék még a cikkíronak : EBBE MARHÁRA BELETENYERELTÉL!! :DDD :DDD Viszont sajnálom, hogy ilyennel hozzott össze az élet.

(#19) Andie válasza juliabrilke (#17) üzenetére


Andie
őstag

Szabadalmaztathatnád az abortusz-módszereid :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#20) juliabrilke válasza Andie (#19) üzenetére


juliabrilke
addikt

Adtál egy jó ötletet. :C

Gyors, fájdalommentes. És egy ideig tutira elmegy tőle a kedve...
Itt jegyezém meg, hogy jó volt a ''Miért?'' írásod. :R


mindenkinek: Egyébként volt nőügyeim 2 is? :F

[Szerkesztve]

(#21) Racecam válasza AdamCole (#12) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én azért olvasnék a helyedben privát üziket is. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#22) AdamCole válasza Racecam (#21) üzenetére


AdamCole
csendes tag

Race!

Lehet, hogy valamit nagyon elnézek, de nem jött privát üzenet semmi. E-mailben legalábbis.
De azt meg tudja vki mondani, hogy a jelszavamat, amit kaptam a Logouthoz, azt hol kell megváltoztatni?
Most meg hirtelen megjelent a Nőügyeim2, de egy hét múlva történő megjelenéssl.
Most vagy én ittam túl sokat, vagy ööö

(#23) (Kolombusz) válasza AdamCole (#22) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

(#24) Racecam válasza AdamCole (#22) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

[kép]

Nagyobban: [link]

u.i.: Pirossal be van keretezve.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25) AdamCole


AdamCole
csendes tag

OK, elnézést, figyelmetlen voltam, nem tudtam.
Köszi a segítségetek.
Ádám

(#26) raszputyin


raszputyin
senior tag

Hah! Akkor most már tudod, milyen lehet a lányoknak, mikor átlagos pasival vannak :P
Nem irigyellek, de nem vagyok benne biztos, hogy igazságos dolog ezt így megírni.

szerk.: Az ütés a gyengeség jele, logikus módon pont azt mondja, hogy kevés voltál ahhoz, hogy mással vágj vissza. Szerintem minden körülmények közt ízléstelen (na jó, esetleg ha a nő bántott fizikailag nála gyengébbet...) Egy esettől még nem lettél gonosztevő, de vigyázz, hogy meg ne ismétlődjön.

[Szerkesztve]

(#27) cyanide

Jó is az amikor vmi világkurváját fog ki az ember, életem szerelme lehetett volna, tűzbe tettem volna érte a kezem, neki ez nem volt elég. A szemem láttára esnek egymásnak egy idősebb sráccal szalagavató tánc után egy szórakozóhelyen én meg csak nézek, elöntött a végtelen düh, ilyenkor ütni szoktam, akkorát kapott a termésköves fal, hogy meglepődtem hogy nem törtem szét a kezem. Aztán még ittam párat és haza mentem. Ami még szép volt ebben, hogy elötte este nekem mondták, hogy másnap vége lesz.

[Szerkesztve]

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#28) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Most őszintén... az ilyen nő megéri az idegeskedést, meg a sok bosszúságot? Hányszor láttam, hogy verekedtek egy nő miatt. Soha NEM tennék ilyet. Aki ilyen, az nem fog megváltozni és annyit is ér, amennyit...

Egyébként volt már olyan, hogy a hölgy nagyon akarta magát kelletni, meg húzni akart ezzel.
Mondtam, hogy ok, akkor menjél. Olyan ledöbbent arcot még életembe nem láttam. És a pén az volt, hogy akivel elment, arról tudtam, hogy otthagyja egy hét alatt. Végül is tévedtem... Nem egy hét volt, hanem 2 nap. :DDD :DDD Utána meg jött a nagy könyörgés...De ezeket már ti is ismeritek.. :DDD

(#29) AdamCole válasza raszputyin (#26) üzenetére


AdamCole
csendes tag

Raszputyin!

Miért nem igazságos dolog megírni? Kifejtenéd?

A gyengeség még nem jutott eszembe, mint ok. De van benne valami. Bár én inkább tehetetlenségnek mondanám.

Akkor, és ott a közel egy év hazudozása volt az, amitől ennyire bepöccenntem. Hazudozásban viszont első volt. Akkor döbbentem rá.
20 éves körül voltam, nem sok ilyen tapasztalatom volt.

Mint említettem, ma már közel 30 vagyok, és nem fordulhatna ilyen elő velem. Kaptam én már ennél nagyobb pofonokat is bőven az élettől, tehát már megedzőttem.

Egyébként a véleményem azóta, és akkor is az volt: ilyent semmilyen körülmények között nem szabad tenni. Viszont azt is tudom, hogy eléggé vallásos vagyok, ezért a mai világnézetem kissé elavult, és egyre kevesebben gondolkodnak már így.

(#30) AdamCole


AdamCole
csendes tag

Mondjuk az általatok elmesélt, és az én történtem még mindig jobb volt így, fiatalon. Az a gáz, ha a nő mondjuk 2 gyerekkel ku#&ul meg, hiszen akkor a gyerekeid miatt még nehezebb helyzetben vagy.

(#31) Calibos válasza AdamCole (#12) üzenetére


Calibos
addikt

Már bocs, de ez az egész történet igaz egyáltalán?

(#32) Peet


Peet
senior tag

Utánam még sose szaladt nő, se nem zaklatott, nem is tudom milyen az, vagy hogy én mit tennék. :F
Sajnos viszont egyszer én is kezet emeltem egy csajra amit azóta is bánok. Persze nem az arcát ütöttem meg, mert az arc a lélek tükre ugyan, hanem a lábát kaptam el mérgemben és sz ágyról rántottam le. Esett vagy 20cm-t seggre, de annál jobban berágott. :DDD
Nem kellett volna tudom ezt tenni azért, mert hogy bejelentette, vége a kapcsolatunknak, csak hát semmi előzménye nem volt én meg fülig szerelmes voltam bele, és mikor kimondta azt amiről azt hittem sohase fog elhangzani elhomályosult minden. Ilyen még sohase történt velem, teljesen elborult minden, még akár öngyilkos is lettem volna ott érte. Most utólag átgondolva hatalmas nagy baromság volt részemről. Én azonban sajnos ilyen vagyok, vagy szeretek valaki de akkor nagyon, vagy nem, de azt ő is fogja érezni, hogy nem bízok benne. Úgy kapcsolatot kialakítani és fenntartani meg, hogy bármikor megeshet ez meg az nem tudok. Sajálom. Nálam a bizalom a legfontosabb, arra épül minden.

(#33) Dufresne válasza Peet (#32) üzenetére


Dufresne
addikt

Pedig szar az amikor hivogatnak, meg haveron keresztül üzengetnek krédezgetnek.
Szerencsére nekem csak 1 ilyn volt és 2 hét alatt leszokott rólam, de váááá
A vicc, hogy lassan 1 hete van megint bnőm, erre tegnap felhív, hogy nem hagyott-e nálam valami tököm tudjka milyen sms füzetet...elveve nemtudtam hogy van olyan neki. Mind1 este írtam is vissza neki hogy nincs és csá.
Végre 4 hónapja leszállt rólam, erre megint felhív, remélem ez az 1 alkalom volt és nem rondít ide többet nekem, mert morcos leszek :(((

(#34) raszputyin válasza AdamCole (#29) üzenetére


raszputyin
senior tag

Miért igazságtalan?
Azért, mert az egész történet sokkal jellemzőbb a férfiak viselkedésére, mint a nőkére. És annyival kiszolgáltatottabb egy nő, hogy még amikor - ritkán -- egy férfi jár így, akkor az azért az sincs messze ott, mint a fordított eset (pont ezért óvatosabbak... de ha valakiben igazán nincs könyörület, akkor bárkit megszivathat).
Viszont ebben a közösségben 80%-ban kockafejű fiúk írnak egymásnak. Egy kis empátiával talán el tudod képzelni, hogy milyen hatással lesz egy ilyen sztori egy retardált srácra. Lehet, hogy jópár illetőben megerősíti az érzést, hogy a nők k....-k, és nyugodtan ki lehet őket használni.
Ez volt a problémám, remélem, érted, hogy nem személyes jellegű, csak egy figyelmeztetés.
Ami a terhességgel való hamis fenyegetőzést illeti: szégyen rájuk; a Ti ősz hajszálaitok hagyján, az igazi kárt a női nem hitelében teszik. De ez NEM jelenti azt, hogy nem rettenetes bűn gyereket csinálni és nem felelni érte. Emlékeztetném a tisztelt machókat is, hogy a védekezés természetesen a férfi dolga és kizárólagos felelőssége.

(#35) -zolee- válasza raszputyin (#34) üzenetére


-zolee-
tag

''Emlékeztetném a tisztelt machókat is, hogy a védekezés természetesen a férfi dolga és kizárólagos felelőssége.''
Azért a kizárólagos felelősséges részt elég meredek kijelentésnek tartom.

[Szerkesztve]

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#36) raszputyin válasza -zolee- (#35) üzenetére


raszputyin
senior tag

Nyilván ha valaki tűvel suttyomban kiszúrja a gumidat, hogy majd tartásdíjat követelhessen, az más ügy, de ha nem erre gondolsz, akkor alapvetően nem értem, hogy mi a bajod.

(#37) TexT-BoY válasza AdamCole (#11) üzenetére


TexT-BoY
addikt

A terhes vagyok töled témára csak annyit hogy ilyenkor komoran szoktam nézni kicsit elszomroodk, és megmondom hogy sajnos nemzőképtelen vagyok, de nem szerettem volna ha erröl idő elött tud... Ez eddig mindig bejött, de valjoban nem vagyok az:DDD, legalábbis nem orvosi tény.

Javitva (kolombusz alapján:DD) elnézést:DD

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#38) (Kolombusz) válasza TexT-BoY (#37) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az impotens és a nemzőképtelen nem ugyan az. ;)

(#39) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mi a tanulsag?

Ha valami konnyen jon, az nem biztos, hogy jo.

***

(#40) juliabrilke válasza TexT-BoY (#37) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért ez is tuti módszer. Ilyenkor azért pár női arcot megnéznék, amikor ezt mondod. :D

(#41) AdamCole


AdamCole
csendes tag

Calibos!
Igaz, az utolsó szóig. (a pofon, a három év zaklatása, a megcsalások, az ajánlatok, a terhességi kísérlet)

Annyit hagytam csak ki belőle, ami egyértelműen beazonosíthatóvá tenné az esetet. Nem az volta cél, hogy lejárassak valakit, hanem kiváncsi voltam a véleményetekre.
Az írásaimban (ha annak lehet nevezni) törekszem arra, hogy ne legendáriumot gyártsak. Mint említettem egy másik topic-ban, szerintem nagyon debil az, aki álnéven, tök ismeretlenek előtt hazudozik.

Kérek mindenkit, mellőzze az ilyen kérdéseket.
Bár?! Nem is baj, legalább tisztázhattam magam.

Üdv.: Ádám

(#42) AdamCole válasza raszputyin (#34) üzenetére


AdamCole
csendes tag

Raszputyin!

Másként értettem a szavaid, természetesen egyetértek Veled.
Ezután az egész után én is úgy gondolkodtam, hogy minden nő k

(#43) Peet válasza AdamCole (#42) üzenetére


Peet
senior tag

Teljesen egyetértek veled, csak annyi megjegyzésem lenne, hogy romlani simán lehet, mármint egy-egy megcsalás könyebben becsúszhat mint, hogy egy félrekufircoló emberke megváltozzon. Persze nem mindenkire igaz ez sem. Arról a srácról is aki mindent megadna egy csajért most, ha idővel olyan helyre kerül ahol legalább fél tucat csinosabbnál csinosabb nő veszi majd körül, kiderül mennyire is képes egy embert szeretni. Most, hogy nincs nője, könnyen esküszik meg akármire, de ha NYOMUL rá 1-2 bombázó elválik tudja-e tartani magát.

(#44) kis.keke


kis.keke
csendes tag

hát azt én is utálom ha zaklatnak a nők!
annyira idegesítőek tudnak lenni!
mondjuk egy lány van akit nem bánnék ha zaklatna!
ő lenne az: [link]
szerintetek érdemes hajtanom rá?

(#45) azbest válasza kis.keke (#44) üzenetére


azbest
félisten

Aha.. szóval Majka lenne a nőd... Ez most reklám volt? :(((

(#46) EQMontoya válasza kis.keke (#44) üzenetére


EQMontoya
veterán

ezért valóban ''nagyon megérte'' regisztrálnod.

Same rules apply!

(#47) juliabrilke válasza kis.keke (#44) üzenetére


juliabrilke
addikt

Gratulálok az első hozzászólásodhoz! :C

Nagyon értelmesre sikeredett! :(((

(#48) Zolaash válasza raszputyin (#26) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Az ütés a gyengeség jele, logikus módon pont azt mondja, hogy kevés voltál ahhoz, hogy mással vágj vissza.

Így van! Egy baseball ütő minimum megjárt volna! ;]

Aki meg kocka, és ebből a ''cikkből'' tanul bánni a nőkkel, annak úgy kell. ;)

Rip and tear

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.