Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Sipi16


Sipi16
senior tag

Előre is mindenkitől bocsi ez lehet hogy hosszú lesz.
Nem is olyan rég vettem egy P910i-t (SE). Amikor meglátták az ismerőseim mindenki azt mondta ''Csak VGA kamera???'' én meg mondtam büszkén hogy igen. Érdekesen néztek rám. 10perc alatt elmagyaráztam, hogy nem azért vettek szülem 5megapixeles fényképezőt, hogy telefonnal fényképezgessek. Furcsa arcok furcsa szavak rólam a legtöbben ''Ez hülye!!'' Engem túlzottan nem érdekelt. Ilyen emberek véleménye nem igazán érdekel. Nekem megtetszett ez a teló és ezt választottam. Ha minden jól megy holnap veszek egy 5140i-t. Igen, VGA kamera. Senki sem érti meg, hogy ez nem fényképező, sem mp3 lejátszó. Ez a készülék tökéletes telefonálásra esetleg én is beleesek a hibába és rádiózni is fogok rajta, de lehet hogy nem mert az ilyen extrák igazán zabálják az aksit. Visszatérve a P910i-re ha sokat nyomogatom, szórakozok vele akkor az akksia 1 esetleg 2 napot bír. Mire valaki felhívna lemerül. Ennyit a csúcsszuper kamerás, mp3-as, videófelvevős, bluetooth-os telefonokról...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.