Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Foxi válasza SLYM (#46) üzenetére


Foxi
senior tag

Ez is politika. De ha hagyják magukat akkor miért ne lehetne ilyen módszerekkel élni? Az eredmény számít úgyis.

(#53) tildy válasza SLYM (#49) üzenetére


tildy
nagyúr

Már miért ne ünnepelne, esetleg mást?
Azt nem értem , hogy maga a fa mondjuk miért zavarj a más vallásúakat, az mondjuk viszotn engem is zavarna, ha fennhangon ott nyomná az ideológiát egy keresztény pap. De uyge ez általában nem így szokott lenni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#54) SLYM


SLYM
veterán

szerkesztve

[Szerkesztve]

(#55) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Vadul törölni fogok minden direkt politikát!!!
És most szólok, hogy utána ''egyebek'' jönnek!

Kérlek benneteket, hogy ezt vegyétek figyelembe!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#56) SLYM válasza Foxi (#51) üzenetére


SLYM
veterán

bazze. a hsz amit írtam pont erre utalt, hogy ez így milyen már hogy ezt megcsinálhatják. lehet ilyen eszközökkel élni. én egy szóval se mondtam, hogy nem lehet. :U

Tildy aki képes elmenni emiatt pereskedni, az ne menjen el szabira, mert az neki akkor csak szabi és nem ünnep

(#57) #53246592


#53246592
törölt tag

Tud valaki eredeti angolnyelvu cikket ebben a temaban? Szivesen megkerdezne egy-ket brit ismeröst rola...

(#58) kovi


kovi
senior tag

Ma reggel vittem az ujságot s egy kedves néni kijött az egyik házból és kezembe nyomott egy 10 font-ost. Boldog Karácsonyt! Azért egy-kettőnek nem ment el az esze...

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#59) moma válasza anaqer (#25) üzenetére


moma
őstag

:C Teljesen osztom a hsz-eidet. Nem is írok semmit :DDD

Mi a cikk forrása egyébként? Tudja valaki linkelni?

[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

(#60) Lord Zero


Lord Zero
addikt

csak hogy még elképesztőbb legyen:
[link] - bbc

(#12 robisznak, meg a többieknek, akik nem találták a bbc-n - beleértve a cikk íróját is ;] )

nem, mindegy

(#61) tomazin válasza Lord Zero (#60) üzenetére


tomazin
veterán

Végigolvastam az összes hsz.-t és volt olyan,h nem értek egyet azzal,h a kisebbség alkalmazkodjon.Ha én nő lennék,és kimennék ehhez a sok okos arabhoz,szted mit csinálnának,ha nem berítanék magamra 50km ruhaanyagot?
Na de ha kimegy az arab,akkor miatta ne legyen fa?Meg mittomén mi?
Kissé egyenlőtlen a dolog.. :(((

[Szerkesztve]

(#62) rdi


rdi
veterán

Abszolut a rossz megoldást választják. Az igazi megoldás az lenne, ha tartanának karácsonyt, hanukát és ramadant is.
És még van néhány kisebb - nagyobb vallás. Avallást ugyanis kulturának is lehet tekinteni. És nem az a demokratikus, ha eltüntetjük a különböző kultúrákat, hanem az ha megismerjük és részt veszünk (kérünk) benne...

Viszont az írás vége az hülyeség. Attól, hogy a szomszédom veri a gyrekeit, nekem még nem muszály....

[Szerkesztve]

szalontai:
a logikád egészen elképesztő. Amgliában ugyanis nem az arabok mondják, hogy ne legyen karácsonyfa, hanem maguk az angol (és multi) munkaadók.
Attól, hogy az arab országok többségében konzervatív és fundamentalista, vallási államok vannak, még nem kell, hogy nálunk is ugyanez legyen.

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#63) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Ez az egész hóbelebanc az álszentség netovábbja - muzulmán télapó, kopaszra borotvált kisJézus, ezek micsodák? Más valással kompatibilis jelképek? Nem is igazán maga a jelkép zavar hanem az a kínszenvedés, bájvigyor, eröltötetett cselekmény ahogy ezt teszik a politikai korrektség jegyében. Bár ez elmúlt 6-7 év bebizonyította hogy ez kb hasonló dolog mint a régen a keresztes hadjárat vagy a komcsizás, ennek alapján is lehet beskatulyázni embercsoportokat, új jelmondat a vezérzászlóra felvarrva. Sajnos még azt is tisztábbnak, férfiasabbnak érzem hogy mondjuk ki nyíltan pl: ''utáljuk egymást'' - bele a szomszéd, munkatárs etc szemébe CSAK ne legyen már ez az állandó kényszer-vigyorgás a másik arcába. Szánalkmas. Utána a kávé közben meg még az ükapját is megölnénk, de amikor szembe jön újra vigyorog mindkét fél :D A másik probléma azt hittem ez csak nálunk magyaroknál van így, sajnos nem, tölünk nyugatabbra sem változik a helyzet...

Két ismerösöm dolgozik stewardessként és főleg Tel-Avivba és hasonló helyekre jutnak el, de: gyakran félve mennek ki az utcára a nagy ''ottani'' polkorr jegyében, inkább csak csoportosan hagyják el a szállodákat, bár szerintük ott is inkább a látszólag fanatistákkal van probléma

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#64) Lord Zero válasza tomazin (#61) üzenetére


Lord Zero
addikt

bár kissé homályos számomra, miért nekem címezted a hszt, de azért mondom:
nem az arab nem akarja, az angol nem akarja, mert azt hiszi, az arab nem akarja, vagy legalábbis azt, h az arab azt akarja, h az angol ne akarja

nem mellesleg a linkelt bbc cikk címe diszkréten a survey says finomítással zárul

szóval akár az indexen is megjelenhet, h az idei karácsonyi bevásárlás során minden harmadik magyar kínosan ügyel arra, h taj-kártyáját magával vigye és minimum duplarétegű zewa toilett papír gördüljön az árnyékszékek mellett az ünnepek idején, állítja felmérésében a penis luna ügyvédi iroda

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#65) tomazin válasza Lord Zero (#64) üzenetére


tomazin
veterán

bár kissé homályos számomra, miért nekem címezted a hszt
lusta voltam megkeresni :B
többire:
akkor félreértettem..de a hasonlat attól még áll #31-re

(#66) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Ha valaki bevándorlóként letelepül egy másik országban, akkor fogadja el annak a népnek a szokásait. Ha nem tetszik a karácsony, akkor nem rinyálni kell, hanem lehet húzni haza kecskét terelni, vagy rizst kapálni. Minden bevándorló örüljön neki ha nem toloncolják vissza a saját (eredeti) országába, lapuljon meg, és tartsa a pofáját alapjáraton! Ez független attól, hogy ki az, és milyen országba ment. Ha nem tetszik, go home!
:((( :((( :(((

Rip and tear

(#67) #43960832 válasza Zolaash (#66) üzenetére


#43960832
törölt tag

Igen. :R Itt csak az a baj, hogy senki sem rinyált azért, mert karácsonyt tartanak, csak a híres Anglia van befosva és így próbál jó pontot szerezni (főleg) a közel-kelet szemében. Nevetséges. Meddig fajul még a világ?

[Szerkesztve]

(#68) rudi válasza #43960832 (#67) üzenetére


rudi
nagyúr

Meddig fajul? Addig már biztosan, hogy amikor az angolnak (németnek) aszongyák, hogy két euro/óráért kell kemény fizikai munkát végeznie, akkor megsértődik és inkább otthon lógatja a lábát és helyette a bevándrolók csinálják meg a ''piszkos'' munkát. Anglia attól van befgosva, hogy egyre lustább és butább fiatalságot nevel ki.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#69) jeges válasza ngabor2 (#37) üzenetére


jeges
senior tag

most épp a Te hsz-edre válaszolok, de a többieknek is:
nem, az sem jó megoldás, ha a többség alkalmazkodik a kisebbséghez. és az sem, ha akárkinek vallási ügyekben alkalmazkodnia kell másokhoz.

úgy érzem, ott tudok egyetérteni a cikkekben számomra körvonalazódó elvvel, hogy az állam vagy az eu vagy semmilyen többség ne akarjon velem ünnepelni, és ne akarja megmondani, mit ünnepeljek. ez nem népszavazás kérdése, hanem a saját felfogásomé, ezért köze nincs a demokráciához.
(megjegyzem, nekem is szemet szúrtak az egyébként valószínűleg tematikusan kiemelt böszmeségek, de amiről fent szólni akartam, az csupán a póre elv)

(#70) Yushchenko válasza finest (#2) üzenetére


Yushchenko
őstag

Az új évi bulikat mikor fogják száműznia magánszéfába?

alap, hiszen az ortodox vallást sérti, mert nekik 1 hónappal később lenne, de ők sem tarthaják meg, mert az meg a keresztényeket sértené :DDD

(#71) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

ez foglya elnyelni az úgynevezett modern kontinens civilizációját

csak engem zavar a hejesírás?


jaamúgy ez tömény szar! majd akkor magyarázzanak politikai korrektségről, ha bizonyítottan zavarja és sérti az más vallásúakat a karácsony. legjobb biznisz nekik a december, mint mindenki másnak. ilyenkor tör rá a vásárlási fless az emberekre.
a másik meg, hogy amikor pár éve Egyiptomban!!!! karácsonyoztam, akkor ott minden arab Merry Xmas-sal fogadott, mikulássapiban járkáltak, műhó és mikulás volt a a bódék tetején, amint mászik a kéménybe stb stb...

kedves divot, ülj le és pihenj egy kicsit, mielőtt ilyennel szemetelsz ide. gondolkozz el, hogy nem lehhet, hogy esetleg téged is megetettek ezzel a szarral?

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#72) Yushchenko válasza sanyixXx (#71) üzenetére


Yushchenko
őstag

Lehet hogy csak jól le akartak húzni téged egyiptomba.
Amúgy tényleg sok a bevándorló angliába, de london ennek a legdurvább példája. Amúgy én olyan magasról szarom le a karácsonyt, hogy el sem hinnétek(pedig meg vagyok keresztelve). Ha drága lesz a fa még azt sem veszek(gyűjteni kell tuningRAM-ra).

[Szerkesztve]

(#73) divot válasza sanyixXx (#71) üzenetére


divot
veterán

Zsenikém, ugye te még soha nem hibáztál? Valószínűleg a mondatkezdő kisbetűk, az egybe írt szavak és az ilyen rövid irományhoz képest rengeteg helyesírási hiba is a moderátorok ármánykodása miatt kerülhetett a szövegedbe...

Egyébként meg olvasd el a 11-es hozzászólást is.

[Szerkesztve]

(#74) rudi


rudi
nagyúr

Lécci, mellőzzük a személyeskedést és az arra reagálást!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#75) rudi válasza sanyixXx (#71) üzenetére


rudi
nagyúr

Felteszem, azok az arabok a potenciális vásárlót látták benned. divot cikkének apropójára ő is linkelt és BBC-s forrást is felhoztak, olvasd csak vissza a topicot.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#76) Ősember


Ősember
őstag

sött, miért nem tiltjuk be egész évben a szorakozohelyeket, mert azok erkölcstelenek egyesek szerint? :U
nem ugy kell megoldani a toleranciát, hogy elrejtünk mindent... pont az ellenkezö kellene szerintem. nyiltan ünnepelni és mindenki örüljön a fejének. el tudom képzelni hogy mondjuk már 4 éve rutin lesz a pincében szilveszterezni, kimész egy rakétát löni és a végén lebombáznak, mert ez sérti a szomszédod lelki világát? ez egy vicc, a toleranciána karrol kellene szolnia, hogy toleráld a másik dolgait. ha eldugják, nem lesz mit tolerálni :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#77) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

hiszem amit láttam...ami meg itt van, az nem faja hírforrás...talán a bbc hír

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#78) Fryskitt válasza sanyixXx (#77) üzenetére


Fryskitt
addikt

Korcs szokások korcs világban. Azt hittem, csak az amerikaiak őrültek, de úgy látszik, az angolok is. Hol vannak a régi brit tradíciók? Egyebekben is azt gondolom, ha valaki megy valahova, akkor ő tartja magát a szabályokhoz, és nem a házirendet fogják megváltoztatni. Betiltani a karácsonyt a munkahelyen: a főnökségnek egy gonddal kevesebb, és jelentős költésgcsökkentés.
Nb.: én nem perelhetek az elmaradása miatt???????????????

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#79) Racecam válasza Fryskitt (#78) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hol olvastál Te itt bárminek is a betiltásáról? :F
A munkahely vezetése dönt úgy, hogy nem tart karácsonyi party-t.
Arra meg mit is mondhatnék, amikor azt írod hogy ''a főnökségnek egy gonddal kevesebb, és jelentős költésgcsökkentés.'' :W
Eddig sem kötelezte erre senki őket. Saját, jól felfogott érdekükből, a dolgozóik hangulatának növelése miatt tartották meg. És pont az most a problémájuk, hogy a dolgozóik egy jelentős része lehet, hogy hindu, vagy muzulmán, vagy zsidó, és akkor ők ki lennének rekesztve ebből az ''ünneplésből''.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#80) BloodRay


BloodRay
veterán

Már viccnek is marhaság, hogy ilyen ötletek felmerülhetnek. Angliában mondjuk lassan tényleg elképzelhető lesz az ilyen retardáltság ha így haladnak.
Kiváncsi lennék az arabok mekkorát kacagnának már csak az ötletre is mondjuk Iránban ha valaki(vagy valamely kisebbség) megjegyezné, hogy őt zavarja(vallásában ill életvitelében, estebé...) valamelyik muszlim ünnep. És nem hiszem, hogy ez az irániak barbarizmusa miatt lenne így...
Tiszteld a másikat(és szokásait), hogy ő is tiszteljen téged...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#81) ngabor2 válasza Racecam (#79) üzenetére


ngabor2
nagyúr

miért lenne kirekeszve egy arab a karácsonyból? nem a keresztény vallási ünnepből, hanem a karácsonyból. fenyőfa, jókedv, szerete, ajándék, megértés. ő nem ünnepelné jézus születését, nem menne el éjféli misére (bár valszeg nem zavarnák ki a templomból, max. nem értene vele egyet, be egy ''kultúrális elfoglaltságnak'' az is megteszi). de szabadnap van, pihenés van, happy x-mas van. az arab világban valszeg más, számunkra kevésbé ismert ünnepek és szokások vannak. olyanról még nem igazán hallottam, hogy azt ''betiltották'' volna a keresztény/zsidó/hindu/háromszemű kisebbség kedvéért.

(#82) Racecam válasza ngabor2 (#81) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem én gondolkodom így, csak magyarázni próbálom az előttem szólónak a gondolkodásmódot. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#83) ngabor2 válasza Racecam (#82) üzenetére


ngabor2
nagyúr

értem én, én meg az elv hibáját, gyengéjét magyarázom :)

(#84) Fryskitt válasza Racecam (#82) üzenetére


Fryskitt
addikt

Én is értem, de hát miért zavar embereket, ha mások jól érzik magukat? És miért adnak ennek hangot? Nem örülniük kellene, hogy jó helyen dolgoznak? Aki rosszul viseli Angliát, menjen haza.
Egyszerűbben: mi lenne, ha valaki folyamatosan szapulná a Prohardvert? Inkább nem írnánk többet, és mindenki keresne magának más elfoglaltságot? Vagy inkább megkérnénk, ha ennyire zavarja, akkor ne olvassa, nem?
Nekem itthon, ősi állampolgárnak lehet véleményem az országról. MERT ITT SZÜLETTEM. Ha a többieknek - akiket amúgy szívesen látunk - nem tetszik, ne legyen itt. Ja, hogy otthon meg még rosszabb?
El lehet dönteni. Megszoksz vagy megszöksz. Ilyen egyszerű.

Ja, és nem vagy te főnök valahol? :)) :)) :))

[Szerkesztve]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#85) SLYM válasza rudi (#68) üzenetére


SLYM
veterán

és milyen igazuk van. mondjuk megedződnek a kocsmai verekedésbe :D

(#86) tiv61us válasza Fryskitt (#78) üzenetére


tiv61us
őstag

lehet, hogy az amerikaiak orultek, vagy csak meg most is sok a feher folt otthon
/elkepeszto postokat olvasok amerikarol:)/
itt unneplik a karacsomyt
a vendeglokben, utcakon fenyok, diszek vannak stb.
santa claus renszarvassal erkezik,/ az emberek tobb milliard dollart koltenek ajandekra/ gondolom ez is bun/
a karacsonyi repulojaratok kicsit surubbek mint a 6-os villamos
munkahelyeken is van party
es nem zavar senkit
thanksgiving mellett a legfontosabb csaladi unnep
a hanuka sem zavar minket, akik nem zsidok vagyunk
szoval ne keverjuk mar minden xarba amerikat
thx



[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#87) SLYM válasza sanyixXx (#71) üzenetére


SLYM
veterán

engem csak az ilyen faszok zavarnak akik ezét beszólnak. kit érdekel, hogy valami ly vagy j? ez egy szarság amit még egyik nyelvújítónak se sikerült kiölnie az emberek agyából, olyan mint az angoloknál az Esz3. személyben az igéknél az s végződés. totál felesleges. hidd el a dédfiadnak már nem kell az ilyen szarságokkal foglalkoznia. úgy kéne mindent írni ahogy hallod. csakmer úgy a legegyszerűbb

[Szerkesztve]

(#88) Motion_Blur válasza Atlantis (#7) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Így van, ez az egész provokáció, illetve hamis képben való feltüntetés, megosztás, gyak. uszítás. Hiába no, kell egy ellenségkép, úgy látszik nem csak Mo.-n, hanem a Európában is...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#89) SLYM válasza Ősember (#76) üzenetére


SLYM
veterán

a pápa biztos betiltotta már :D de nemrég az AIDS-ben szenvedőknek megengedte hogy gumit használjanak. de nekünk fiataloknak ez szigorúan tiltott ám. az arabok bezzeg azt csinálnak a nőkkel amit akarnak. ha kedvem van megköveztetem az uccán, vagy belefolytom a medencémba. ezek a vallások hááááááááát......elég érdekesek. és remélem az érdekes szó még nem sért senkit, mert ennél finomabbban nem tudnám megfogalmazni

(#90) Ragranor


Ragranor
csendes tag

Hát ezt már szörnyűnek és egyszerre félelmetesnek is tartom .
Erre tartunk , és az észérveknek még eséjt se adnak .

Aki eddig szeretetben űnnepelte a karácsonyt,mosttantól utáljon mindenkit aki ''más'' ?

Kinek nem érdeke a békés egymásmellett élés.

Talán a bevándorlók még kevesebben vannak , akkor húzzuk fel a többséget..................

Ha elolvad a hó, hova tűnik a fehér !

(#91) sanyixXx válasza SLYM (#87) üzenetére


sanyixXx
senior tag

úgy kéne mindent írni ahogy hallod. csakmer úgy a legegyszerűbb

te is pont ilyen egyszerű vagy...mint a barlangrajz...

szerk: moderáltam magam...

innentől nem válaszolok semmi nemű sértő hozzászólásra!

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#92) Motion_Blur válasza SLYM (#87) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez igen...büszke lehetsz magadra...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#93) Fryskitt válasza tiv61us (#86) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem akartam megbántani senkit, sem aki szereti Amerikát, sem aki ott él. Te se sértődj meg. Sok jó dolog van ott, de szerintem az, hogy a szabadság meg a lehetőségek hazája, nem állja meg a helyét.
Mindenki fél, hogy mikor jelentik fel munkahelyi zaklatásért, műhibáért és még ezernyi másért, mindenfelé szabályok, szó szerint hülyebiztos életvitel (gondolok arra, hogy pl a forró kávé poharára rá kell írni, hogy Caution hot! - hát ezt rendelted, nem?), stb.
Nem vagyok prűd, sem erkölcscsősz, úgyhogy nem zavar, ha valaki dollármilliókat költ karácsonyra. De néha zavar az a sok hülye, aki filmszínésznek, meg énekesnek tartja magát, és oxigénsátorban él ő vagy a kutyája, vagy éppen házioltárt készít az első gumióvszerének. El kell ismerned, hogy arrafelé ez kicsit azért gyakoribb, mint a világ többi részén. Azt hiszem, jó dolgukban már nem tudják, mit csináljanak. És felsőbbrendűek. Te is szereztél vízumot oda, nem? Már ha jártál ott. Nekik ide miért nem kell? Hoci-nesze, nem? Aztán jutottak a nagy biztonsággal valamire? Nem pesti toronyházak dőltek le, nem? A többet ésszel, mint erővel - mond valamit? Az az igazság, hogy lenéznek mindenki mást magukon kívül. Pedig aztán mire büszkék? Az indiánok kiirtására? A rabszolgakereskedő múltjukra? Az Európából elszívott agyakra?
De vannak ott jó dolgok, hatékonyak és követendők is.
Csak és kizárólag erre értettem. És le is zárom a témát ezzel kapcsolatban. Ha megbántottalak, akkor bocs.

[Szerkesztve]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#94) tiv61us válasza Fryskitt (#93) üzenetére


tiv61us
őstag

Szo sincs sertdoserlo, csak elkepeszto a tajekozatlansag ami amerikat ovezi.
Nem jartam itt, itt elek kozel 10 eve.
Amugy megadtad a vegso lokest hogy irjak egy sorozatot az USA-rol ide a logoutb, teljesn ingyen:)
talan holnaop el is kezdem, mert tenyleg elkepeszto sztereotipiak es faszsagok keriingenek otthon, gondolom a politika es a media is teszi.
szoval semmi gond, csak pl. Te is leirtaf par mondatban az amerikaval kapcsolatos hulye demagogiat.
Na majd olvass ha lesz kedved
Ha holnap nem kell lemennem a 14-re akkor el is kezdem:)

ugy estefele
/egy vasarnap/
most J. A. jutott eszembe, az estefelerol kedvenc versem
bocs telapo az Offert

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#95) divot válasza sanyixXx (#91) üzenetére


divot
veterán

Ha valaki belép egy kocsmába, majd köszönés helyett mindenkit elküld a búsba, ne lepődjön meg, ha kap néhány fülest.

Megjegyzem: még ebben a rövid hozzászólásodban is sikerült kapitális helyesírási hibát vétened, ugyanis a semmi nemű azt jelenti, hogy nincs neme. Amit kerestél, az a semminemű...

(#96) dragonfx


dragonfx
veterán

elszomoríató!

mondjuk ha angolokról van szó nem csodálkozok, mindig is 1 szélsőséges, mindenből újjat mást rosszabbat akaró, kivételt képező nemzet volt.Nem is szeretem őket, és nem is mennék a kedves szigetükre sosem, nem vonz a mentalitásuk.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#97) Racecam válasza Fryskitt (#84) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

''Ja, és nem vagy te főnök valahol?''

Ez meg hogy jön ide? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#98) Racecam válasza tiv61us (#94) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyáltalán nem csodálkozom a reakciódon, és bár én itt élek, de nap mint nap tapasztalom, hogy elképesztő sztereotípiák terjednek az emberek körében.
Tudod, a világ egyszerű: A német precíz, az angol hűvös, az amerikai hülye.
A magyarokról nem írok semmit, mert nekem esnek. :)

Viszont nagyon várjuk az írásaidat!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#99) Lord Zero válasza dragonfx (#96) üzenetére


Lord Zero
addikt

van egy pár kretén cég, kretén fotelbenülőkkel - ezért kár lenne leidiótázni úgy alfától omegáig az angolokat, többek közt mondjuk a monty pythont (áá, micsoda vérforraló gondolat ez utóbbi, szent kézigránát!)

jótanács: pengeéles affinitásom van arra, h megfigyeljem a topikban dúló lényeglátó trendet, így javaslom, h javítsd (már nem tudod, de akkor is) az ''újjat'' kifejezést ''újat''-ra, különben kés alá tesznek ;) (a többi maradhat)

nem, mindegy

(#100) divot válasza Lord Zero (#99) üzenetére


divot
veterán

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.