Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sgery


sgery
őstag

Ha valakinek még kérdése lenne irjon nyugodtan:)
Helyesírásért bocsi, ha van valami, a word-é nem megy valamiért:/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#2) .tnm


.tnm
addikt

nah, nyali kör:
jó hogy született egy ilyen írás, mert jó kis cucc.
egyéb:
nem akarok helyesírásba belekötni, mert enyém se tökéletes, de az 'egyépként' kicsit fájt

''csak akkor ég, mikor az egeret felemeljük'' erről hogyan bizonyosodtál meg?:)
(fogadjunk azt is elhiszed, hogy ha becsukod a hütőajtót, benn leoltódik a lámpa... :DDD )

[Szerkesztve]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3) sgery válasza .tnm (#2) üzenetére


sgery
őstag

nagyhiba javítva:)
amúgy nem vagyok olyan szörnyű, de mikor így nekiállok irogatni össze vissza sok fura dolog születik:)

úgy bizonyosodtam meg, hogy üvegasztalra tettem, de ha a kezeddel letakarod a lézer érzékelőt és mozgatod a kezed akkor is látszik hogy kialszik

A hűtőben pedig ég a lámpa, és előjönnek a manók mikor becsukom:D

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#4) vottokar


vottokar
senior tag

Biztos hogy nagyon jó egér. (én is egy MX310-essel használom az asztali főgépemet, meg egy olcsó Logitech optikaival a masodik asztalimat. :) ) De sajnos a notihoz nálam nem jön be, mert:
-Jobbkezes (gondolom balkezes verzió elérhetetlen :((( )
-Ha már drótnélküli, legyen Bluetoothos. (had ne kelljen ugyanúgy dugdosnom az USB-be valamit, amit biztos hogy vagy letörnék vagy elhagynék.
-Igen drága. :(

[Szerkesztve]

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#5) sgery válasza vottokar (#4) üzenetére


sgery
őstag

hát nekem BT sajna nincs a notiban, azt is be kell dugnom hogy tudjak netezni telefonról.

Az egér vevőjét nem lehet lehagyni ha visszarakod mindig az egérbe.
Egyépként én is bal kezes vagyok, de az egeret mégis valamiért jobb kézzel használom.fura:)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#6) sekli


sekli
addikt

Milyen elem az az egy, amiről fél évig bírja...? :U Az nagyon-nagyon jo lenne szerintem... nincs benne a leírásban, hogy hány mAh-s az egér...?

[Szerkesztve]

(#7) Ra3 válasza sekli (#6) üzenetére


Ra3
őstag

ez szerintem marketing duma, az én logitech mx610-em 3-4 hónapot megy két AA elemmel (alap duracell, energizer). ez is elég jó, úgy éri el, hogy az egér teljesen lekapcsol, ha lelövöm a gépet.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#8) sekli válasza Ra3 (#7) üzenetére


sekli
addikt

az is nagyon jo..., hany mA-s...?
nekem egy wireless travel akarmi egerem is van, az 3V@40mA..., az kiszamolhatod mennyit birja a 900as AAA aksirol...:DDD

(#9) Akheron válasza vottokar (#4) üzenetére


Akheron
senior tag

Akkor lesz nagyon jó egér, ha végre nem kopik le róla néhány hét után az összes felirat meg a fele festék. Mert egyszerűen botrányos, amit a Logitech nyújt ezen a téren... :((( Biztos vagyok abban, hogy kizárólag üzleti érdekből, szánt szándékkal gyártja úgy a termékeit, hogy azok külcsín szempontjából hamar elhasználódjanak. Azt, hogy a régi MX310-esemről minden lekopott, úgy ahogy elfogadtam, de amikor a méregdrága MX1000-rel kapcsolatban is ugyanezt tapasztaltam... :U Kismillió olyan filléres, mindennapi használatú dolga van az embernek, ami érdekes módon nem kopik ilyen mértékben.

[Szerkesztve]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#10) gorlin válasza Akheron (#9) üzenetére


gorlin
őstag

Én az Mx revolutin-ról tudok nyilatkozni.2 hónapja használom elég rendesen napi 5-6 órát az egyetlen felirat ami a tetején van(logitech) olyan mint újkorában.És ráadásul a műanyag sem kezdett el kopni mint a régi mx700-asomnál.

(#11) sgery


sgery
őstag

Sima duracel elemet adtak hozá, nem tölthetőt. Érdemes venni hozzá mondjuk egy 2500-as tölthetőt, de amig ez bírja addig nem szerzek be másikat.

A kopásról nem tudok nyilatkozni, ha netán lekopna akkor veszek sprayt és lefújom azt annyi. Laptop is kopik sajna fél év után, és ezt még le se fújhatom mert 4év gari és ha ráfújsz akkor ugrik:/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#12) McJames


McJames
senior tag

A cikk rendben van, részemről kösz. :)
Csak úgy mondom: szerintem az MS notebook egerek (a 4000-hez és a 6000-hez volt szerencsém) viszonylag nagykezűeknek is kényelmesek. Nem nb-s 6000-es is van, feleségem szüleinek vettem, az is nagyon rendben van, bár szintén csak jobbkezes. Mielőtt bárki elfogultsággal vádolna, egy Logitech MX 1000-est és egy V400-ast is használok, és nyilván nem véletlenül vettem ''őket''. Utóbbi dupla lézerrel rendelkezik, de az jobbára csak abban nyilvánul meg, hogy kb. 1,5 hónap alatt ''zabál'' meg egy tartós elemet. Azér' persze szeretem... :))

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#13) Ra3 válasza sekli (#8) üzenetére


Ra3
őstag

hát ezt most nem tudom, ha hazaértem megnézem (ha rá van írva egyeltalán).

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#14) Tsunami válasza sgery (#3) üzenetére


Tsunami
senior tag

Már bocs, de hogy égne a lámpa a hűtőben? Amikor becsukod, akkor egy érzékelő lekapcsolja a világítást :P

''három a kettő tizen''

(#15) sgery válasza Tsunami (#14) üzenetére


sgery
őstag

fogom és kiszedem az érzékelőt;) :D


nálam microsoft 6000 notis egér volt, mert van a sima 6000 és van a notis, bár sok külömbség nincs, egy két gomb van még minuszban és picit más a forma. Nekem valamiért kényelmesebb a logitech, de a bill bácsié se rossz, de vmiért ez jobban kézreesik.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#16) kayman


kayman
senior tag

ez hasonlít egy ufó-ra, biztos atom kényelem...

HyperTransport az úr!

(#17) Atis18 válasza vottokar (#4) üzenetére


Atis18
csendes tag

Szerinted miért nem alkalmazzák noti egereknél a bluettooth-t? Megmondom mert a Wifi-vel azonos frekvencia sávot használnak és zavarják egymást!

(#18) Gabe16v válasza Atis18 (#17) üzenetére


Gabe16v
csendes tag

Már ne haragudj, de amit mondasz az szerintem egy ritka nagy baromság...
Az rendben van, hogy névlegesen mind a 2.4GHz-es frekvenciasáv környékét használják (mellékesen csakúgy, mint az összes cordless logi mostanában), de a bluetooth eszközök folyamatosan (akár mpercenként 1600-szor) változtatják a frekvenciát, így gyakorlatilag csak háttérzajnak minősül a wifi-nek a bt. És fordítva is csak zajnak minősül.

Szerintem az egyetlen ok, hogy ilyen kevés bt-s egér van, az az, hogy a bt sokkal többet fogyaszt. Gondolom én. Sajnálom is, én is most vettem egy ilyen vx revolution egeret, merthogy bt-st nem tudtam venni sehol :(

Ja és B L U E T O O T H :R

Üdv

(#19) Gabe16v válasza Gabe16v (#18) üzenetére


Gabe16v
csendes tag

Ja és még egy:
Otthon a wifit nem zavarja a bluetooth-os telefon, csak a notebook-os wifit zavarja a bluetooth-os egér? :))

Üdv

(#20) Gabe16v


Gabe16v
csendes tag

Csalódást vártam, mert mostanában szinte minden cuccomban csalódok, ami drága.
Kibontottam, azt gondoltam egészen jó formája van, teljesen jól kézbe simul, szép. Tetszett, ahogy elbújik benne a vevő. Aztán elkezdtem használni.....

Egy csoda!! Maximálisan megéri azt a 14-16e forintot, amennyiért a kiskerek vesztegetik! Tökéletesen testreszabható, érzékeny, jól működik szinte minden felületen, finomak a gombjai, tökéletes a görgő, jó a súlyelosztás! Csak ne lenne 50 mega a setpoint... :Y

Minden elismerésem a Logitech-é!! :R

Ui.: Remélem 1 év múlva is működik még....

Üdv

(#21) Atlantis


Atlantis
veterán

Logitech egereknek szerintem a Setpoint a leggyengébb része. Nekem egy Mx5000-es szettem van a noteszhez, leginkább az egeret használom belőle. Ez ugyebár BT-s és szerintem a legjobb vezetéknélküli egér, ami eddig a kezembe került. Szívesen kipróbálnék egy ilyen VX-et, csak eddig nem volt szerencsém a nem BT-s wireless egerekkel. Valahogy mind lassabb és pontatlanabb volt, mint ez. Később ''ébredtek fel'', nem követték rendesen a mozgást.

Ez a BT-s egér sem tökéletes...A notesz beépített BT-ával többet hibázik, mint a saját vevőjével és telepíteni sem egyszerű. Driver...ebből kéne jobbat írnia a Logitechnek, mert ha valamit elcseszek a talapítésnél, akkor nagyon nehéz javítani.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#22) atosz


atosz
őstag

Sziasztok!

Beszereztem én is magamnak egy ilyen ragadozót.

Első blikkre vegyes. Kicsit nekem kicsi talán, azaz inkább rövid, de ez majd kiderül hosszabb használat alatt. Majd biztos jó sokat eltökölök a gombok beállításával, vszeg 95%-osan sikerülni fog. Ellenben kapásból azt vettem észre, hogy a bal gombot (azaz a leggyakrabban használt) mintha nem mindig venné. Ennek mi lehet az oka?

(#23) atosz válasza atosz (#22) üzenetére


atosz
őstag

Faszán elállítgatta a a taouchpad beállításait. :(

(#24) dev/null


dev/null
csendes tag

Hali! Valaki meg tudná mérni nekem, hogy milyen hoszú, széles illetve magas ez az egér? Nekem elég nagy kezem ven és ez nekem fontos lenne.
Előre is köszönöm!

(#25) atosz válasza dev/null (#24) üzenetére


atosz
őstag

Ezt így elég nehéz egzakt megmondani, hisz mindenfelé levan kerekítve stb. Sztem csak próbával tudok lecsekkolni. Amúgy nekem is viszonylag nagy tenyerem van, de számomra kényelmesebb, persze eltudnék képzelni nagyobbat is.

Más: Nagyon idegesít, hogy nem tudom beállítani a tapipadot és az egeret úgy, hogy megfelelő legyen. Ha tapipadnál jó, akkor túl érzékeny az egér, ill ha az egérnél jó, akkor alig mozdul a tapipadra. :( Nincs erre vmi ésszerű megoldas???

(#26) dev/null válasza atosz (#25) üzenetére


dev/null
csendes tag

Ez a probléma nekem is megvan, a gépemhez kaptam gyárilag egy usb egeret, minden driver vagy egyéb nélkül müködik. A windows alapleállítással az egér jó, a tapipad lassú, az érzékenységét fel kell emelnem maxra ha egy mozdulattal el akarok jutni a képernyő másik felére.
Szóval szeintem ez nem az egér baja, ha mást nem tapasztalsz.

(#27) atosz válasza dev/null (#26) üzenetére


atosz
őstag

Persze hogy nem az egér hibája, inkább a szoftveré... Az érzékenységen effektíve nem kell változtatnom, ''elég'' ki-be kapcsolgatnom az egérmutató pontosságának javítását. Ami valamiért mintha a gyorsuláson javítana.

(#28) dev/null


dev/null
csendes tag

Visszatérve az egér métereihez, sokat segítenék ha le tudnád fényképezni egy vonalzó mellett, és csatolva elküldenéd mailben :)

(#29) Kojak


Kojak
tag

Hali!

Nektek folyamatosan világít az elemtöltöttségjelző led?Mert nekem nem.
Mitől függ h világít-e?
És melyik setpoint van fent?

[ Szerkesztve ]

(#30) TuTa86


TuTa86
tag

üdv.
eddig örömmel használtam vx egerentyűmet, de sajna tegnap vissza kellett vinnem, mert meghalt benne a görgő, szervó :O !!! Azt mondták a szervízben, hogy elküldik a loginak aztán vagy javítják vagy cserélik :W .

[ Szerkesztve ]

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#31) TuTa86


TuTa86
tag

1,5hét után kicsi aqua-s szívózás után cserélték :C

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#32) atosz válasza TuTa86 (#31) üzenetére


atosz
őstag

Szia!

Mi volt a gond vele? Mert az én görgőm is elég halott már egy ideje. Mintha vmi dzsuva bekerült volna vagy valami hasonló, nem tudom... Azt olvastam a termékleírásban, hogy nem javítható az egér. Asszem visszaviszem, csak tudnám mikor.
Érdemes a Logitech-hel felvenni közvetlenül a kapcsolatot szerintetek?

Más: Olyan gondom van, hogy laptopon a 2 USB-ből csak az egyiken működik megfelelően, a másikon csak egy sima 2 gombos+görgős egérnek ismeri fel, nem érhető el semmilyen beállítás sem a SetPointban.

Illetve elfelejt beállításokat. Pl a görgetés intenzitását az IE alatt, de ha nyomok egy documentflipet, akkor utána jó egy darabig, tök hektikus... Elég bosszantó.

(#33) Gh0sT válasza atosz (#32) üzenetére


Gh0sT
addikt

Talán ez segít: [link]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#34) atosz válasza Gh0sT (#33) üzenetére


atosz
őstag

Köszi! Akkor úgy néz ki tényleg csak a csere segíthet... Bár a szoftveres résznek ehhez nincs köze.

(#35) TuTa86 válasza atosz (#34) üzenetére


TuTa86
tag

ment a privi

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#36) SOAD19


SOAD19
addikt

Hello!

Ide is beírom, hátha benéz ide is vki: [link]

Köszi!

(#37) ttower válasza SOAD19 (#36) üzenetére


ttower
aktív tag

nálad is ez lehet

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#38) jakab111


jakab111
csendes tag

Tisztelt Fórumozók!

Segítséget kérnék. Ne kapcsol be a VX Revolution egerem (az elem rendben van).
Mit lehet tenni?

Segítségeteket előre is köszönöm!

:(((

(#39) SOAD19 válasza jakab111 (#38) üzenetére


SOAD19
addikt

Ha jól emlékszem, 1* nálam is előfordult, de nekem megoldódott az elem ki, majd visszatételével. Esetleg próbáld meg más elemmel, hátha. Különben a Te egerednek milyen hangja van?( #36 hsz-ben írtam az enyémről)

(#40) sgery


sgery
őstag

nekem semmi hangja nincs még, volt kb 1hónap amig nem görgött rendesen, de vmiért jó lett és újra tökéletes.
a festékek még mindig nem koptak le:)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#41) sgery


sgery
őstag

nekem semmi hangja nincs még, volt kb 1hónap amig nem görgött rendesen, de vmiért jó lett és újra tökéletes.
a festékek még mindig nem koptak le:)
Viszont az usbje rossz, mivel csak kitámasztva megy. vagyis az érzékelők elmozdultak..

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#42) shteer


shteer
titán

keresek VX revo-hoz csúszótalpakat. ha vki tud, segítsen pls!

..szerintem jónak tűnik

(#43) sgery


sgery
őstag

azt nem tudja valaki mitől lehet az, hogy megy rendesen, aztán hopp akku lemerül és utána bármilyen elemet tolok belé, azt mondja csutka üres. aztán kis idő múlva megint azt mutatja hogy fullos, megy tovább, majd újból ki:/ fura. szétszedtem, semmi rendelleneset nem láttam..

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#44) Andrely


Andrely
csendes tag

Hello mindenki

Több mint egy éve vagyok a VX revo egér boldog tulajdonosa!
Mostanában adódott egy problémám az egérrel kapcsolatban:
Mikor egy két Flasht alkalmazást használok a Facebookon egyszerűen el kezd akadozni- szaggatni az egér mozgása és csak egy felületen hajlandó rendesen mozogni a z-2300 hangszóróm mélynyomójának a tetején! :Y
Beállításoknál próbálkoztam már mindenfélével a legújabb szoft és driver van hozzá letöltve!

Ha valaki tudja a megoldást segítsen :R

[ Szerkesztve ]

(#45) Boxi88


Boxi88
őstag

Az akkumulátor töltöttségének jelzésére szolgáló ledes jelzés nagyon tetszik! Amúgy ügyes írás! Grat! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.