Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz kano #39 üzenetére

    Ez tipikus magyar hozzáállás, undorító. Majd ha Te ütközöl egy KÖBE biztosítóssal akkor nem ez lesz a véleményed.: Az undoritó az, ahogy lehurrogsz. Te mennyit fizetsz? Miért gond az, ha az ember nem dobja ki az ablakon a pénzt? Amig a magyar tizedannyit keres, mint nyugati társa, addig bizony ilyen ''undoritó'' szokása lesz - megnézi mire mennyit költ.

    Majd ha Te ütközöl egy KÖBE biztosítóssal akkor nem ez lesz a véleményed. : mert azzal kurvára ki leszek segitve, ha nekem hiperszuper, 200ezer ftos kötelezőm lesz, neki meg köbés, mi? ugyanúgy szivni fogok. logika?

    Ez a blog tele van helyesírási hibával. Aki számít arra, hogy sokan fogják látni az írását miért nem figyel ilyesmire? Sírni tudnék az ilyentől.: Nem számitottam arra, egy teljesen mellékes blogbejegyzésnek indult, nem cikknek. Közérdekűsége miatt emelete ki Racecam, ahogyan azt a utolsó sorokban olvashatod. Átirni viszont nem akartam az egészet. De nyugodtan sírhatsz a saját pársoros beirásodon is, csak pár példa:
    - Miért nem néz utána aki biztosítót vált? : nincs alany, tárgy, vessző. (Miért nem néz utána a témának az, aki biztosítót vált?)
    - Az első, hogy keresek egy topicot amiben... : vessző hiány (...topicot, amiben)
    - leg*zarabb : Olyan szót nem ismerek, amiben csillag karakter van...
    Utolsó mondatban ismét vessző hiány. Szóval lehet itt szívózni meg grécsilászlózni, csak nem érdemes. Nem nyelvművelő fórum ez, és nemis az a topic.

    [Szerkesztve]

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés