Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Jó írás! :R

(#2) lapa


lapa
veterán

:R

... fura dolog ez a háború. nemtom nem szükséges velejárója-e a jelenlegi struktúránknak, hogy néha a korábban teremtett dolgok jelentős részének elpusztításával adjunk teret az új dolgoknak. ha nagyon elengedem magam olyasminek is tartható, mint pl. a hüllők vedlése. tudom, hogy ez most elég elrugaszkodott volt.

[Szerkesztve]

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Érdekes volt. :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) talmida


talmida
Közösségépítő

Köszi ezt az érdekes cikket! Tetszett! :) Utánanéztem, tényleg nagyon jó fotókat csinált! :Y [link]

IN GOD WE TRUST!

(#5) raszputyin


raszputyin
senior tag

Az ilyen kicsit megalkuvó, kisember-identitású emberek tömegei tették-teszik lehetővé a ronda diktatúrát mindenfelé. Nem lehet párezer baromállatra kenni, mert azt minden kultúra megtermeli magának, ha hagyják.
''Hol zsarnokság van,
Mindenki szem a láncban''

(#6) twollah válasza raszputyin (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Mondja ezt az aki sosem tapasztalta meg, hogy milyen egy diktatura.
En sem tapasztaltam meg, de fel tudom fogni a jozan paraszti eszemmel, hogy vagy beallsz a neman bologato tomegbe vagy egyszer csak eltunsz orokre.
Es az az eltunes nem egy faklyas menet lesz hidd el.
A kis ember jobban jar ha kussol es kibekkeli addig amig megbukik a nagy vezer.
Akik meg kozel vannak a tuzhoz azok nem fognak az etelt ado kezbe harapni.

Amugy voltal katona?

Ha igen akkor tudhatnad, hogy ott sem dijazzak az egyenisegeket.

(#7) Akheron válasza twollah (#6) üzenetére


Akheron
senior tag

Elnézést, hogy belekotyogok, de Te véletlenül nem épp azt a kicsit megalkuvó, kisember identitást fejezted ki, amiről raszputyin írt? :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#8) raszputyin válasza twollah (#6) üzenetére


raszputyin
senior tag

Kicsit több önbizalmat és kurázsit kívánok :)
És ne feledd, hogy amink most van, azt javarészt azoknak az embereknek köszönhetjük, akik hajlandók voltak reszkírozni, hogy ''eltűnnek örökre'', ahogy mondtad.
Nem azt mondom, hogy fejjel kell menni a falnak. Ésszel szabotálni a fasizmust még sokkal bátrabb és nehezebb dolog, mint öngyilkos módon kiállni, hogy ''ide lőjetek''. De nem minden hülyeség, amit nehéz megcsinálni.

(#9) Akheron válasza raszputyin (#8) üzenetére


Akheron
senior tag

Talán kicsit ide tartozik: az Ámen c. filmet láttátok? :) Nem egy felülmúlhatatlan alkotás, de nekem kifejezetten tetszett. (Hogy mennyi köze van a valósághoz, arról fogalmam sincs - egyszerű filmként értékeltem.)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#10) Sidaries


Sidaries
őstag

Jó volt. Jöhet még ilyen.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#11) twollah válasza Akheron (#7) üzenetére


twollah
nagyúr

Pontosan.

Vannak dolgok amikben megalkuvok es kivarok, akkor mozdulok ha kell.
Kinottem mar abbol a lazado korszakombol, kezdek beleszurkulni a kispolgari eletbe.

Le lehet ezert nezni, en mindig mindenben a legpesszimistabb vagyok igy nem er meglepetes ha a dolgok tenyleg rosszra fordulnak.

(#12) raszputyin válasza twollah (#11) üzenetére


raszputyin
senior tag

Ne haragudj, hogy egyetemista fiatal létemre belekotyogok, de szerintem ahhoz, hogy észnél legyen az ember, elég számítani a legrosszabbra, nem kell idolizálni :)

(#13) vfo7


vfo7
senior tag

Köszi a jókívánságokat, ha minden jól megy, legközelebb a Hitler elleni 1944. július 20-i merénylettel rukkolok elő :)

Az is egy olyan téma, amit nem igazán kezelnek a helyi értékén.

Aki csak a lábával siet, hibázik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.