Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) eziskamu


eziskamu
addikt

Ha valakinek van már hangfala, de erősítője még nincs, és nem idegenkedik a forrasztópákától (barbárabb és kevésbé műértő emberkék, mint én :) akár forrpisztollyal is csinálhatják) akkor ajánlom ezt:[link] 2x22W-s vagy akár 4x11W-s erősítőt lehet belőle készíteni. Hangja nem rossz, kevés alkatrész kell neki,viszon kell neki méretes borda, én forrasztható próbanyákra készítettem annó, de sajna a kapcsolóüzemű (pl: a számítógépé ) tápegységeket nem nagyon szereti, erősebb a zaja. Maga az ic úgy 4 éve volt 1200 de helytől is függ, ha még kapható. Csak azért váltottam p380-ra mert a hangfalaim se voltak a toppon, meg idő közben el is tört a nyák és inkább toldozgattam-foltozgattam, de újat csinálni már nem volt kedvem.
Tudom, használtan inkább érdemesebb venni valami régi jó erősítőt, de ennél meg megvan ugye a barkácsolás élménye, még az elektronikához kevésbé értő, de az alapokat ismerő (mármint mit hova nem dugunk :) ) barkács szellemű delikvensek számára.
Szerintem aki értelmezni tudja a doksin a kapcsolási rajzokat, az már bele is kezdhet.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.