Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Speed® válasza bandus (#50) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Megatron tökre egyben van, csak kis tüdőgyulladás. A hideg borogatás helyreteszi, nem kell hozzá Unikron :)
Mellesleg nem is tudom ki/hol írta, de az ''Örök Szikrát'' az utolsó energonnak nevezte. Ez baromság :U

Ja, frankó leírás a Wikipédiában TFről [link]

[Szerkesztve]

(#52) bandus válasza Speed® (#51) üzenetére


bandus
veterán

de sam megölte az örök szikrával, szóval neki vége. galvatront pedig unikornis csinálta megatronból.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#53) Speed® válasza bandus (#52) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Csak poénkodtam :) Szvsz nem lesz a film folytatásában Unikron/Galvatron és hasonló szál :U

(#54) Vandit. válasza Csákk (#47) üzenetére


Vandit.
addikt

ez nem vicc. ;) :P

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#55) Vandit. válasza bolondember (#48) üzenetére


Vandit.
addikt

nekem is adhatnál :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#56) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

amúgy szvsz inkább Sokkolót fogják megtenni főnöknek a második részre...

ami nekem nem tetszett a filmben, az, h -SPOILER- szegény Jazzt így kifeszítették, pedig a képregényben és rajzfilmben is az egyik legjobb arc... És ahhoz képest kevés szerepe is volt... :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#57) Nimrod válasza Vandit. (#44) üzenetére


Nimrod
addikt

Volt egy hasonló film, de a nevére nem emlékszem. Akkor ex-katonai fejlesztők dobtak össze egy páncélt meg fegyvert és úgy kergetőztek. Félek hogy a Vasember sem lesz más... :(
Egyébként a Garfield nem lett olyan rossz film, egyszer meg tudtam nézni. :)
Shockwave tényleg jó folytatás lenne, mert akkor előkerülnének a Dinobotok. ;]

(#58) bolondember válasza Nimrod (#57) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha már rágyúrnak a látványra (ennél jobban lehet?!) - a Szerkesztetteket betenni... ;] :R

így is hiperlátványos volt - és a történet se volt rossz (nem egy Donnie Darko féle magasságok, de azért...)

várjunk csak - most akkor h hoznák elő a Dinobotokat?! Mert akkor meg a mostani rész történetét rúgnák fel... Mogorva RULEZ... :C

[Szerkesztve]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#59) Nimrod válasza bolondember (#58) üzenetére


Nimrod
addikt

Ha a képregényt veszem alapul akkor ők már itt voltak amíg Optinyusziék még békésen szunyókáltak és nyomtak egy csatát Shockwave-el, aminek a vége az lett, hogy elnyelte őket az iszap. Lehetne például úgy hogy az emberek új olajlelőhelyeket tárnak fel és véletlenül rábukkannak, Mogorva meg hű lenne a nevéhez, stb stb. ;]

[Szerkesztve]

(#60) bolondember válasza Nimrod (#59) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom - mivel nincs Bárka, ezért nincs, aki megadja nekik ezt a képességet...

Fura... Szvsz nem lesznek Dinobotok... vagyis, ha igen, akkor máshogy...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#61) cousin333 válasza bolondember (#48) üzenetére


cousin333
addikt

ide is jöhet a link...

"We spared no expense"

(#62) bolondember válasza cousin333 (#61) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ment

[Szerkesztve]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#63) Vandit. válasza Nimrod (#57) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem lesz olyan rossz az. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#64) Sir Pocok válasza bolondember (#48) üzenetére


Sir Pocok
őstag

egy privit pls. :)

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#65) Muton


Muton
addikt

ez a film jó lett volna, ha nem transformersnek hívják
aki olvasta a képregényeket, nézte a rajzfilmeket, azok számára világos, h mennyire eltér az eredeti történettől, főleg a kulcsrészeknél :((( (aki meg nem, az elolvashatja a wiki-n :D)
ebből a szempontból ez nem film, hanem egy rakás f.. .


ha ettől eltekintünk (mármint ha lehet), akkor egy látványos akciófilmet láthatunk, ami a kor kívánalmainak megfelel (cicababa, lúzerből winner kiscsávó, G.I. Joe, nemzeti összefogás, minden van benne)

a robotok kialakítása jó lett, de jobban is követhette volna az erredeti koncepciót

a számos poén azért valamelyest pótolja a hibákat (az autobotok lopakodása a családi kertben az elég komoly volt :DD )

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#66) bolondember válasza Muton (#65) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

''aki olvasta a képregényeket, nézte a rajzfilmeket, azok számára világos, h mennyire eltér az eredeti történettől, főleg a kulcsrészeknél'' - ha megfigyeled a rajzfilm már 5 perc után keményen eltér a képregénytől, tehát.. na ja...

Azért jó volt a sztori így is... Még jó, h Arszit kivették belőle... De Jazz-t nem tudom megbocsátani nekik... :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#67) Nimrod válasza Muton (#65) üzenetére


Nimrod
addikt

A Transformersnek egy történetszála ahol együtt vannak a G.I. Joe-kkal, lehetséges spin-off? :DDD
Robotok - képeket elnézegetve szerintem rendben van. Nekem például az is jobban tetszik, hogy Megatronból itt űrhajó lett. Az eredeti történet szerint alakváltásra voltak képesek, nem miniatürizálásra. :DDD
Bár voltak közel ember méretű robotok is mindkét oldalon, nem lepődnék meg ha a következő részben fel is bukkannának.

(#68) Nimrod válasza bolondember (#66) üzenetére


Nimrod
addikt

Arszi? :F

(#69) bolondember válasza Nimrod (#68) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Ja. a csaj robi. Kibertron, khmm, közös, khmm, törpillája... :DDD

[link]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#70) Nimrod válasza bolondember (#69) üzenetére


Nimrod
addikt

Ja igen, én a rajzfilmben sem láttam értelmét, olyan hülyén mutatott.

(#71) bolondember válasza Nimrod (#70) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de látod, csöcsök kellenek Kibertron népének! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#72) Csákk válasza bolondember (#71) üzenetére


Csákk
senior tag

lol :DDD

^^

(#73) Solad


Solad
őstag

a legfaszabb hang-es latvanyorgia a vilagon.

ennyi a velemenyem.

es ne mondjam hogy elgondolkodtam hogy vajon merre lehetnek a jatekrobotjaim :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#74) Muton válasza bolondember (#66) üzenetére


Muton
addikt

ne féjl, a következő részben benne lesz :))
szerintem már a dinobotok és Sokkoló is. és kb ennyi új szereplő lesz :DDD

tulajdonképpeen az a baj az egész tf mozi alapötletével, h csak sorozatban lehetne megvalósítani történethűen. vagy mint láttuk: az alap szereplőkkel egy olyan teljesen új történetet kreálnak, ami belefér 90 percbe

#67 Nimrod : szerintem Pókembert sem kellene kihagyni a következőből, az az igazi amikor Megatront behálózza és azt hiszi, h ezzel harcképtelenné tette, az meg simán széttép pár tonna pókfonalat :DD :C

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#75) Nimrod válasza Muton (#74) üzenetére


Nimrod
addikt

Pókember felbukkanása a képregényben szvsz nagyon gyenge egy húzás volt már eleve. :(((

(#76) bolondember válasza Nimrod (#75) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hahh, Fenegyereknél MINDENKÉPPEN jobb döntés volt...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#77) Nimrod válasza bolondember (#76) üzenetére


Nimrod
addikt

Fenegyerek Transformersben? Ez mikor volt? :F

(#78) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Transformers - The Score [SOUNDTRACK] 30 mp / track

Nekem tetszett a film, várom a 2. részt.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#79) Isee


Isee
senior tag

nekem is nagyon tetszett a film, legalábbis gyerekkoromban megőrültem egy ujabb csomag transfomers lutra-ért, és ragszthattam bele az albumába. nagyon megörültem amikor láttam még 2007-ben az első filmnek a bemutatóját, és őszintén megmondva nekem eszméletlenül tetszett a film. nem volt a 2 és fél óra alatt olyan rész ami ne tetszett volna, persze ez csak az én véleményem.
nagyon várom én is a folytatást, aminek a rendezője meg a producere ugyanazok lesznek (Bay és Spielberg), és a hírek alapján nagyon durva lesz ez a film. akit esetleg bővebben érdekel annak tudom ajánlani Nokia Transformers 2 bejegyzését, oda leírtam mindent amit a TF-2ről tudok eddig. :k

további szép napot mindenkinek! :R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.