Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bob011


bob011
tag

Gratula! :R

Főleg, hogy volt türelmed végig csinálni az egész huzavonát egy billentyűzetért.

ui.: ha igazán sznob akarnék lenni vennék egy apple-t :D

[Szerkesztve]

(#2) Sidaries válasza bob011 (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Van benne valami. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#3) Szabtom


Szabtom
senior tag

Eddig azt hittem, a bidpay 2005-2006-ban bezárt, a PayPalt meg nem szeretem, úgyhogy legalább nem tudtam elkölteni a pénzemet eBayen. De ha újra megy a Bidpay, és ilyen könnyű használni, akkor veszélyben a fizetésem. :DDD

Jó kis sztori, grat a kitartáshoz, én tuti, hogy nem írtam volna ennyi e-mailt.

(#4) DarkByte


DarkByte
addikt

Van egy haverom aki ha meglátná ezt az írást azt mondaná hogy nem vagy normális. Igaz ő még mindig azt a Win95-ös logóval ellátott billentyűzetet koptatja amit annó kapott a 233-mas Cyrix-éhez. (de legalább olyan tüneteket lehet rajta észrevenni amit normális használattól észre sem venne az ember.. pl. időközönként csak úgy nincs billentyűzet, egyes gombokat már nem lehet lenyomni mert vagy a rugó hiányzik vagy eszméletlen kupi lehet alatta :D Egészen fura rajta gépelni, a Space-t szó szerint egy kalapáccsal lehetne csak gyorsan leütni.) Én szeretem a design-es dolgokat, de azért pénzből nem vagyok eleresztve sajnos. :( Gratulálok hogy végülis sikerült összehozni. Hasonló paranoia miatt nem nagyon rendeltem még netről, de az ilyen story-k miatt egyre jobban megjön a kedvem. Képet azért tehettél volna be róla, mert így csak a fantáziámra (vagy a Google-ra :DDD) hivatkozhatok.

Mod: gondolom ő lesz az:
[kép]
Nagyban: [link]

[Szerkesztve]

(#5) Sidaries válasza DarkByte (#4) üzenetére


Sidaries
őstag

Ő bizony.
Egyébként a logikus énem sikít amikor végiggondolom mit csináltam, de aztán mikor hazamegyek akkor elcsendesedik. :))
A netes rendelésre pedig egész jól rááltam és eddig még nem volt rossz élményem. Majd biztos lesz, de az annak a napnak lesz a problémája.

[Szerkesztve]

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#6) lorcsi


lorcsi
veterán

néhány saját készítésű képet betehettél volna a bill-ről, jól nézett volna ki

(#7) 3psilon


3psilon
aktív tag

Nekünk 4 évig egy alap 2000 forintos Genius billentyűzetünk volt. Tavaly öcsém alaposan meglocsolta kólával, ettől kinyúlt. Így hát lecseréltük egy alap 2000 forintos Genius billenytűzetre. :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#8) Sidaries válasza lorcsi (#6) üzenetére


Sidaries
őstag

Munkában voltam és nem tudtam képeket feltölteni. Azért majd pótolom.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#9) Sidaries válasza Sidaries (#8) üzenetére


Sidaries
őstag

[link]
Na itt van pár kép, de nem tudom miért kicsinyítette le automatikusan. :(( Még szerelek rajta ha tudok.
Oldalról néz ki a legjobban. :)

[Szerkesztve]

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#10) ftc


ftc
nagyúr

Én tudtam volna szerezni Szlovákiából :)

amugy itt se usztad volna meg olcsobban ára 2254SKK azaz 17 600FT....

(#11) Sidaries válasza ftc (#10) üzenetére


Sidaries
őstag

Frankó. :) Nekem vagy nem írtak vissza (ez volt a gyakoribb) vagy azt mondták nincsen. Pedig bíztam benne. Mindegy megvan.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#12) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Jól néz ki, megérte a fáradalmakat. ;)

"Csak úgy mondom"

(#13) Muton válasza ftc (#10) üzenetére


Muton
addikt

akkor remélem nem bánod, ha még nyáron megkereslek ezzel kapcsolatban :U
nekem is a bevásárló listámon van.


Sidaries: grat hozzá

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.