Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sipi16


Sipi16
senior tag

Semmi hozzászólás?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#2) Viktor0610 válasza Sipi16 (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De.

A cím rossz. Az avagy alé (tudtommal) kell egy vessző és a Prohardver nem prohardware... ;]

Most örülsz? :))

Samsung Galaxy A54

(#3) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

''nála regés működött''

Ez amúgy mit jelent?

Bemutattad az adok-veszek jó oldalát, amivel ezek szerint eddig találkoztál. Reméljük ez az általánosabb, de sajnos vannak jópáran, akik eléggé félresikerült üzletekről is be tudnának számolni, és akkor még finoman fogalmaztam.

Feel Good Inc.

(#4) Sipi16


Sipi16
senior tag

Cím javítva.
Hallottam én is durvább esetekről. Leírtam ezt hátha hatok az emberekre...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5) tocsa


tocsa
senior tag

Ha emlékezetem nem csal jelen voltam sok évvel (talán 3-4 is megvan már) ezelőtt az egyik fórumban, ahol a nagy licitek közepette először hangzott el a ''Mennyit engedsz a feléből?'' azóta elhíresült szállóigévé vált kérdés. Mondjuk nem is alkudozás folyt, hanem először túl magasra lövi be az árat az eladó, a vevők meg túlzottan alá akarják fikázni. Szerintem ez az ár lenyomás néha túlzott. :)

De ezen még máig is mosolygok: ''Mennyit engedsz a feléből?''. És ami az igazán vicces, hogy csak félig volt csak viccnek szánva, mert félig komoly volt! :D


[Szerkesztve]

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#6) Sipi16 válasza tocsa (#5) üzenetére


Sipi16
senior tag

Van ilyen, itt mindenki alkudozik. Én is 1-2ezerrel magasabb árat rakok ki és akkor a vevő tud alkudni. Amúgy én is alkudozós vagyok de ez itt már alap.

[Szerkesztve]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7) Viktor0610 válasza Sipi16 (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Topikcím javítva.

Samsung Galaxy A54

(#8) zfarkas


zfarkas
senior tag

...rosszak a mobilban amit ki se..., A levélben volt egy lista....
Hihetetlen, hogy ezt mennyien képtelenek rendesen használni...

Raw Dark Pure

(#9) Sipi16 válasza zfarkas (#8) üzenetére


Sipi16
senior tag

javítva!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#10) Andie


Andie
őstag

Kedves és jó ötlet ez a ''zárt közösségben legalább egymással legyünk becsületesek'' dolog, én maximálisan is támogatnám. Van 1-2 ilyen igazán zárt közösség, aminek tagja/vezetője vagyok, és bizony az fantasztikus érzés, hogy bármivel fordulhatsz hozzájuk, akár ki is szolgáltathatod magad, tudod, hogy nem vágnak át, sőt, segitenek, ahol tudnak. A mai világban kell, hogy legyen akire számithatsz, akármiröl is legyen szó.
Azonban itt nem nagyon lehet ilyen zárt, maximálisan megbizható csapatot összeheggeszteni. Mivel a PH nyitott közösség, bárki bármikor beléphet, akár több néven is, nem tudhatod, ő is olyan -e, mint a többi, megbizható társad.
Tudom, most lerohan a sok újonc, és szétveri a fejemet - de ettől még az igazság az marad, hogy sokan aprónetröl, innen-onnan megneszelik, hogy itt elég bizalmasak az emberek, általában kisebb óvatossággal adják veszik a cuccot - hisz egy nagy család ez a PH! - és idejönnek, reggelnek, elpattintják az ócska cuccot és lelépnek.
Köszönet moderátorainknak - egy részük kiszürhetö IP alapján, stb. De végignézve a hirdetéseket, rengeteg 1-2 hsz-es újonc hirdeti a portékáját - és bizony sok sok topic szól arról, mennyire átvágták ezzel-azzal. Tisztelet a kivételnek. Csak sajnos sosem látszik az avatarból, mennyire becsületes az az újonc.
És nyilván lehet őstag is patkány, de arra azér kisebb az esély. Valószinüleg nem azért szól hozzá 3 éve, naponta 5x különbözö témákhoz, hogy egy 6ezer ft-os telefonon cigánykodjon. Jóeséllyel a neve, a hire többet ér ennyi pénznél, és még olyasmibe is belemegy, ami amúgy nem lenne kötelezö.

Szeretném, és kivánom, hogy ez a PH legyen egy olyan baráti-családi kör, ahol félelem nélkül adhatok vehetek, mert tudom, hogy nem kell kibontanom a dobozt, mert az van benne, amiben egyeztünk, és oylan állapotban, amit az eladó mondott. Ha meg a berakásnál letöröm a lábát, akkor nem hivom fel köpködve, hogy szart adott el, hanem elkönyvelem magamban, hogy fasz vagyok.
Ez csak igy müködhet. Müködjön igy! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#11) Sipi16 válasza Andie (#10) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ebben az újoncos dologban teljesen igazad van. Van köztük jó is rossz is :(
Fő lenne a bizalom csak a mai világba ez nagyon kérdésessé válik.
Az avatarra visszatérve ha ott van telefonszám, emailcím esetleg valós név akkor már félsiker és talán becsületes.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#12) Tücs


Tücs
csendes tag

Én is teljesen újoncként keztem el árulni egy - két feleslegessé vált alkatrészemet a PH-n, de szerintem akit átvernek az legtöbbször nem elég körültekintő és óvatos.
Én a 9600 Radeonomat adtam el, de a srác aki megvette eljött hozzám személyesen, nem az utcán bonyolítottuk az üzletet, kiprobálni nem tudta, mert közben történt egy alaplapcsere is. Teljesen más, ha tudom valaki nevét, címét, telefonszámát és ha már ezek megvannak, akkor sokkal inkább bízom az illetőben, hogy nem ver át. Nálam ezek alap dolgok, ha veszek vagy eladok valamit.

A ''Mennyit engedsz a feléből'' hozzászolással én is találkoztam, de néha van alapja. Az illető a kb. 1 éves holmijár szeretné eladni az egykori beszerzési ár - x ezer forint. Mikor a jelenlegi bolti ára is már jóval alacsonyabb.

(#13) nooth válasza Tücs (#12) üzenetére


nooth
újonc

Sziasztok!

Hogy tudok hírdetést feladni?
keresem de vaksi vagyok mert nem találok ilyen lehetőséget....

(#14) ollie válasza nooth (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Baloldalt apróhirdetések, majd jobb oldalt fent új apróhirdetés feladása.

[ Szerkesztve ]

***

(#15) spyduck


spyduck
nagyúr

Lehet hülye kérdés de miért nem müködik az apróhírdetésekben az "UP"?

(#18) astreno


astreno
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Annyira nem vagyok jártas a témában, ezért egy beárazást szeretnék kérni tőletek az alábbi PC konfigurációra:

Alaplap: Asus M4A785TD-M Evo
Processzor: QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3400 MHz
Ram: DDR3 4 Gb, 1600 MHz
Videókártya: ATI Radeon HD 5770 1GB
Táp: M Tech 600 W
Gépház: Codegen E6100-A11
HDD: Samsung HD 7200 RPM, 1TB
SSD: Kingstone 64GB
Monitor: Philips 190 CW
Billentyűzet: Microsoft Wireless Kyboard 3000

A gép 5 éves, és jó állapotnak örvend. Szerintetek mennyiért tudnám eladni így? Érdemes lehet szétszedni darabokra és úgy próbálkozni?

A válaszokat írhatjátok ide, de írhattok privát üzenetet is. Előre is köszönöm!

(#19) rob210


rob210
nagyúr

Sziasztok segÍtség kéne.

Mellényúltam, egy sikeres hirdetésnél és most nem tudjuk leértékelni egymást.
Kihez fordulhatok mi a teendő?

Hirdetés.

vevő

Renault power

(#20) Bjørgersson válasza rob210 (#19) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link] ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21) rob210 válasza Bjørgersson (#20) üzenetére


rob210
nagyúr

Ugyan nem ott, de onnan indulva, eljutottam ahova kellett.
Szóval köszi.
:R

Renault power

(#22) ||Pika||


||Pika||
újonc

Eladó Xbox 360E 250gb-os konzolom 2 kontrollerrel, 8 lemezes és 21 digitális játékkal, illetve rengeteg DLC-vel! Irányár: 67990Ft

Xbox 360E 250gb
Gyári headset
Táp, kábelek stb.
2 kontroller
Leírás, doboz stb.

GTA 5
Battlefield Hardline
Battlefield 4
Battlefield 3
Battlefield Bad Company 2
CoD Black Ops 2
Far Cry 4
Forza 4 Collectors edition

HDD-n lévő játékok:

Assassin's Creed 4
Bioshock Infinite
Borderlands 2
Dead Island Riptide
Dead Rising 2
Fable 3
Far Cry 4
Far Cry 3
Far Cry 3 Blood dragon
Far Cry Classic
FH2: Fast & Furious
Force Unleashed 2
Goat Simulator
MGSV:GZ
PayDay 2
PvZ Garden Warfare
Sleeping Dogs
State of Decay
TC's Ghost recon FS
Titanfall
WATCH_DOGS

DLCk (kiegészítők)

Battlefield 4 Prémium
CoD Black Ops 2 Season Pass
Forza 4 season pass
Far Cry 4 Valley of the Yetis

A lemezes játékok tokjai német nyelvűek.

Személyesen átvehető Nyíregyházán, vagy postai úton előreutalással. (PayPal)

(#23) Bjørgersson válasza ||Pika|| (#22) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.