Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) dragonfx válasza Forest_roby (#32) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát pont ezért ha valaki felnőttnek hisz magát ne vigyük már el tőle ezta jogot, jó tudom sokan visszaélnének vele, de van aki már 15évesen okosabban gondolkodik mint más 20on, szal őrájuk gondolok.Elméletben Mo.n is van szabály hogy 22h után 18 alatt nem mehetsz be arcképes igazolvány blablabla.....de ezt senki nem tartja be, remélem nem kell eszmefuttatást mondanom miért nem. :B Abban semmi baj nincs ha 1 csaj 16 éves attól még nézhet ki k***a jól is :C

#33>>ha bevezetnék elköltöznék azonnal, ez 101%, én nem börtönben élek hanem egy szabad országban, amerika szabad...persze szabályok között, a szabad szót odaát kicsit másképp értékelik, ez nem baj végülis, valaki nyugi életet szeretne élni, tessék nem tiltanám meg menjen ki nyugodtan, id emeg jöjjenek az ellenkezői, ti is jól ellenétek, emg szerintem mi is.

[Szerkesztve]

Méghogy minta, ez már szánalmas szerintem amit írsz, minta???igen, kinek?????...nekem nem az tuti....Ez amerikai-láz amit írsz, vágsz oda hát menjél........

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.