Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Szerintem nem kell az első komoly kapcsolattal a kirepülésig várni. Nekem volt pár komolyabb kapcsolatom 15 éves koromtól kezdve. Nem bántam meg, nem vesztettem semmit - azaz csak egyvalamit:) Ha nincs mihez viszonyítani, honnan tudod, mikor találod meg az igazit?

[Szerkesztve]

(#2) Mcray


Mcray
senior tag

Húú, ezzel jól beletrafáltál. Első gondolatom az hogy iszonyat naív módon gondolsz a nőkre és a párkapcsolatokra. Egy párkapcsolat lehet harmonikus vagy egy csatatér, minden esetben az dominál, hogy a 2 fél ''mit ad bele'' a közös befektetésbe. Ha azon a véleményen vagy hogy nem ''HARCOLSZ'' meg egy kapcsolatért, mert nincs anyagi egzisztenciád, akkor azt kockáztatod, hogy magad és a lelki lényed alacsonyítod le NULLÁVÁ. Egy kapcsolat nem a pénzről szól és ha van pénzmozgás egy kapcsolatban nekem az egyetlen elfogadható út az ha a terheket a 2 fél egyenlő arányban elosztja. Már rég nem létezik olyan, hogy a nő otthon mos, főz, takarít, gyereket nevel, míg te kidolgozod a lelked, hogy mindent te állhass. Én is dolgozok , ő is dolgozik, és ha minden jól megy ketten mosunk, takarítunk, főzünk( Imádok főzni)

23 vagyok és 16 éves korom óta csak komoly kapcsolat céljából kezdeményeztem 12 lánynál. Az eredmény: 1 két éve most is tartó, 1 egy éves, 1 fél éves és a többi mind 3 hónapnál rövidebb kapcsolat volt. 3 hónap alatt sok mindent le lehet szűrni és dönteni tudsz. Azt hiszem minden nő megérdemel 3 hónapot az életedből, ha pedig valaki különösen értékes akkor nem szabad elengedni.

A pénz ''csak'' ''ARCOT'' ad neked az igazi helyére. Ha úgy tetszik egy maszkot, amit vagy magadon hagysz, vagy leveszel és maradsz aki vagy, akkor is. ha Milliárdos üzletet csinálsz. Javaslom tanuld meg a satáj arcodat megmutatni a nőknek mielőtt a pénztárcád adod nekik. Egy Normális, pénzes pasi, többet ér mint egy (csak) pénzes pasi. Nem a pénz hozza majd el neked a boldogulást hanem te magad. És most szaladj ki az utcára és üvöltsd hogy: SZABAD VAGYOK :DD :DD :DD . Sok sikert!

Pontosan! Ezt a gondolatot kerestem: Szükséged van viszonyítási alapra, és bizony egy párszor meg kell magad égetned. Nincs mese :)

[Szerkesztve]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3) DArchAngel


DArchAngel
tag

Ráérsz még, szerintem. Lesz majd komoly kapcsolatod, nyugodj meg.
Nem úszod meg ;]
De azért a Balázs-sót azt ne vedd mértékadónak, hacsak nem olyan ''nőt'' (fogalmazhatnék durvábban is) akarsz magad mellé, amilyen abban szerepel.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#4) peba0706


peba0706
csendes tag

No para. Az a legrosszabb, amikor egyoldalú, és gyakorlatilag minden nap találkoznod kell vele (fősulis kolesz). Egy idő után a ''megszakad a szívem'' kifejezés már kissé kevés úgy érzem :D de majd kinövöm! :)

(#5) Router válasza peba0706 (#4) üzenetére


Router
őstag

Dettó.

Suli végén szakítottam vele. (''majd nyáron elfelejtem'') Nyáron 2x-3x összefutottam vele de nem direkt a mindjárt megszakad a szívem effektus miatt mivel ő minden áron újra barátkozni szeretett volna velem... Legyünk barátok! Én viszont úgy vagyok vele, hogy a kapcsolatunk előtt voltunk eleget barátok és egy újabb barátság csak szenvedést hozna, így is épp elég fosul éreztem magam mikor találkoztunk.
Kapcsolat utáni barátság? Erre azt mondom, hogy az életben nincsenek fél megoldások. Túl akarok lépni rajta de nem tudok és még van egy közös évünk a suliból :(

www.reballing.hu/forum

(#6) bambano


bambano
titán

Balázs kibeszélő sóját komolyan venni kissé erős...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) jimmy399 válasza bambano (#6) üzenetére


jimmy399
senior tag

Én nem vettem komolyan, csak egy példának hoztam fel...

--- N/A ---

(#8) jimmy399 válasza Mcray (#2) üzenetére


jimmy399
senior tag

Elolvastam a hszedet és eléggé tanulságosnak éreztem. Igazad van, nem volt visznyítási alapom. De legalább te adtál valami lökést, hogy kezdjek is valamit.

Ezért előre is köszike, nagyon sokat jót írtál. :R :)) :C :DD

--- N/A ---

(#9) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Hányszor fogod még mondani, hogy Ő a nagy Ő. :U

(#10) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egyik haveromat egy 14 éves kislány hülyítette meg teljesen, a srác meg 22 éves és totál odavan a kiscsajért, meg ilyeneket mond, hogy feleségül akarja venni meg gyereket akar tőle

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) Zolaash válasza Jégkokó (#10) üzenetére


Zolaash
aktív tag

LLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Majd kinövi! ;]

Rip and tear

(#12) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Érdekes, hogy szép cickó és egy formás fenék hogy meg tudja szédíteni az embereket. :D
Erre azt szoktam mondani:

A szükség nagy úr!!!
:D :D

(#13) Csimasz22 válasza TompapaTM (#1) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Óóóóóhhhh! Azok a régi szép idők...

(#14) Csimasz22 válasza jimmy399 (#7) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Ebben a történetben éppen az a szép, hogy nem történt semmi, csupán az, hogy MINDEN TÖRTÉNHETETT VOLNA! Bármi szépet belegondolhatsz, és a gonosz valóság, a csalódás nem ronthatja el...!

(#15) jimmy399 válasza Csimasz22 (#14) üzenetére


jimmy399
senior tag

úgy van.

--- N/A ---

(#16) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó írás, mintha csak magamat látnám, velem is hasonló dolog történt általánosban :)

(#17) bendzso


bendzso
senior tag

Most 14 vagyok, nyolcadikos. Eddig 4 csajjal jártam. Egyikkel 5-ben, az nem volt semmi különös, mindössze, mivel nem titkoltuk, ezért "divatba" hoztuk a szerelmet(vagyis többé nem volt ciki az osztályban...). A 2-al csak 1 hetet jártam, mert elment táborba, és más tetszett meg neki..A 3 volt a legdurvább, 5-6 hónapig tartott, csók is volt(6odikos voltam...(familym mondta hogy milyen korán kezdem... :DDD )) vele még ma is járnék, csak mivel nagyon sokat csalt, ezért fájó szívvel szakítottam tőle :O .ő is sírt, én is sírtam... :B A 4ik egy táborban volt, tábor után szakítottunk is... Meg alsóban jártam még 2vel :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.