Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hito


hito
nagyúr

Jópofa, bár ezzel a felbontással egy 50"-os kép nem lehet nagy élmény. Legalább 720x480 kellett volna.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2) RaveForce


RaveForce
veterán

hogy megéri :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Valaki ennyiért vesz telefont...

(#4) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Üzleti szektorba, esetleg oktatásban szvsz van értelme, de ugye nem MOn. Azért a felbontás tényleg elég gyengének tűnik, és arra is kiváncsi lennék h mennyit bír egy 2100mAh-s akksi, gyanítom nem sokat, még ha a 15 lumen nem is erős.

(#5) b4zsi- válasza DIEGO15 (#4) üzenetére


b4zsi-
őstag

Általában a nagy előadókban vannak projektorok, amik gazdaságosabbak mint ez a kütyü...egy előnye van, hogy hordozható és kis helyen is elfér...

(#6) MaTTeS válasza b4zsi- (#3) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Vagy ennyiért sem (ez a jellemzőbb)

(#7) #19708160


#19708160
törölt tag

Szinte ingyen van.Szerintem amúgy meg full felesleges dolognak tartom.Nem hiszem hogy helyettesit egy normális projektort.

[ Szerkesztve ]

(#8) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Biztos lesz rá kereslet az Epül fanatkiusok között.De azért az ár egy kicsit sok érte szerintem.Az értelme megvan valóban de ez így akkor is sok.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#9) BobTail


BobTail
őstag

Már csak azért is venni fogják, mert alma. Ha egy szardarabra tennének egy almát, azt is vennék mint a cukrot....

(#10) gerilee


gerilee
aktív tag

640x360... Nokiánál nagy siker lenne, imádják ezt a méretet... :DDD

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#11) Tikakukac


Tikakukac
titán

A fejemet sajnos nem tudom leírni, amit bevágtam mikor megláttam ezt a cuccot. :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12) NogeOne


NogeOne
tag

Tök felesleges, veszel inkább rendes projektort és szevasz, azért nem tudom ezt konkrétan te mikor és mire fogod használni :D

(#13) Totheground válasza BobTail (#9) üzenetére


Totheground
addikt

Milyen kár, hogy baromságot írsz. A cikket olvastad?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14) BobTail válasza Totheground (#13) üzenetére


BobTail
őstag

igen elolvastam, és természetesen úgy gondoltam, hogy ami velük kapcsolatos, 'az már csak jó lehet'... de nem fogok összeveszni egy almafannal :)

(#15) zotyesz66 válasza BobTail (#14) üzenetére


zotyesz66
őstag

Akkor talán olvasd el MÉG alaposabban!

(#16) #19708160 válasza gerilee (#10) üzenetére


#19708160
törölt tag

:C

(#17) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Ez tetszik, kicsit nagyobb felbontással még vevő is lennék rá. Air-Video + ez. Simán jó!

(#18) Totheground válasza BobTail (#14) üzenetére


Totheground
addikt

Kár, hogy az ad hominem még mindig komoly érveléstechnikai hiba. Na mind1.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#19) debrejo


debrejo
senior tag

Szerintem kurva nagy ötlet, főleg hogy BEÉPÍTETT akksi van hozzá. Gyakorlatilag egy előadásra készülő bárki ezt zsebrevágja és nem éri meglepetés ha az előadóban/tárgyalóban nincs vagy nem működik a projektor. Ekkora felbontás bőven elég írott szövegek és kisebb képek megjelenítésében. Gondolom nem az lebegett a fejlesztők szeme előtt hogy ezt valaki is HD filmek szobafalra való vetítésére használja majd...

(#20) .:LoMAX:.


.:LoMAX:.
aktív tag

Tetszetős ötlet :)

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#21) Ricardo


Ricardo
félisten

Az ötlet jó. Kicsit reszelnek a minőségen, és máris ott a hordozható projektor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.