Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97) joey04


joey04
titán

Nem mondanám, hogy teljesen haszontalan cikk, de nagyon furcsa szemszögből vizsgálja az árakat. :F
Nekem az IKON csomagok annyira bejönnek, hogy iPhone nélkül is azt használnám (miután volt egy 3G-m, ha nem 4re, hanem valami másra váltok, akkor is ikonom lenne) Az az érdekes helyzet állt elő, hogy akárhogy számoltam, az i4 lett a legolcsóbb a szóbajöhető készülékek között.

Olvastam olyasmit is, hogy a 2 év azért lehet gáz, ha hirtelen elszáll a melóhely. Ez az egyetlen igazán ütős érv, ami miatt valamennyire helyénvalónak találom a cikk nézeteit. De ez pl ikon 200ra már nem igaz, ha beüt a baj el lehet adni bőven annyiért, amennyiből a kötbér kifizethető. persze bukik az ember, de nem lesz olyan, hogy jaj nem tudom tovább fizetni az előfizetést.

47: eddig is olvasgattam mobilos topikokban az okfejtéseidet, és véleményedet, de számomra igen kifacsart, elrugaszkodott egy gondolkodásmódod van. Eddig egy olyan téma sem volt, ahol bólogattam volna a kommented olvasása közben, hogy igen, így gondolom. És ez azért ritka. Persze nem baj ez, csak kicsit (nagyon) úgy jön le, hogy te ezt úgy állítod be, hogy ez így van és kész, pedig szerintem konkrétan hülyeség amit írsz. :B
na de no offense, ez is csak egy vélemény.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.