Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Érdekes cikk, bár én is azok közé tartozom, akik nem számolnák bele a telefon árába a havidíjat. Mindenképp a használat felől közelíteném meg a kérdést.

Én a következőt gondolnám végig, azok helyében akik most gondolkodnak rajta:
-Kihasználnám az iPhone 4-et? -> telefonáláson tulmutató funkciókban, netezés, gps, különböző programok, zenét hallgatni, stb.
-Ha igen, mennyit beszélek havi szinten? ->Havi szintű beszéd/sms alapján belőném a csomagot. Ami csomag havidíja biztos drágább lesz, mint amennyit dominosként vagy más díjcsomagban az ember fizetett, mert netet is tartalmaz! Amit ha megvennél más csomag mellé ugyanúgy plusz 1-2ezer ft lenne havonta.
-1 v. 2 év hűség? -> ha valaki nem sokat vált telefont, és stabilan tudja fizetni a havidíjat, az vegye két évre. Ha valakinek minidg az új kell, 1 évre, mert jövőre ha jön az iphone 5 akkor újra tud telefont venni hűséggel, és a régit el tudja adni. Így kvázi egy upgradet tolhat.

Az utolsó természetesen az, hogy van-e rá pénze az embernek.

Amit nem tennék: Nem vennék dominosan, csakis előfizetéssel, mert Domino mellett, hogy kihasználja az ember a telefon adta lehetőségeket havi szinten egy ikon200-as díjra számolhat, mert netezés dominon sokba kerül csak úgy, plusz csomaggal mellé meg megint drágább.

Illetve egy javaslat: Szerintem ikon200-as csomag helyett érdemesebb Médiamánia S-el venni a telefont. Igaz "csupán" 50 sms, és 500mb benne a net, ellenben sms-t bármely hálózatba lehet küldeni! Míg egy ikonos elküld egy sms-t a havidíjhoz hozzászámolják. Továbbá gyakorlati kihasználhatóságot figyelembe véve az 500mb teljesen elég. Illetve ha valaki több sms-t ír, az a havidíjból levonódik, nem egyből hozzáadódik. Plusz még egy pont a médiamánia mellett, hogy mostmár iphoneon is lehet nézni a mobil tv-t! Így 10 óra mobil tv is a csomag részét képezi!
Érdemes átgondolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.