Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

ezek aztán az újítások.. :U
a zene app az kapott egy szürke/fekete skint, a map appot meg teljesen sikerült elqrni. remélem meggondolják magukat.

[ Szerkesztve ]

(#2) bbrain


bbrain
tag

Grat a cikkhez.

Nekem DND mód hiányzott, de úgy néz ki, hogy ősztől nem fognak tudni felkelteni :)

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#3) Zigur


Zigur
senior tag

Jó az ismertetés, köszi. Úgy látom majd érdemes lesz feltenni ha kijön.
Sebesség érdekel, remélhetőleg nem lassult az 5-öshöz képest ?

(#4) icecave válasza bbrain (#2) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, remélhetőleg, addigra jól is fog működni. Ugyanis a rejtett számokkal nem tud mit kezdeni, jelen pillanatban, még béta 2-nél is kicsörög a telefon, ha nincs hívószám.

Zigur: Nem, nem lassult, van pár "gondolkodás", de ez a béta szoftnak simán betudható. iOS5 alatt is ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#5) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Asszem maradok az ios5-nél

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

-új map borzalmasan primitív satellite nézetben. Mintha 10 évvel ezelőtti google maps lenne, gáz.
-új music rész színét valahogy nem tudom hova tenni, ráadásul bugos mint a fene, majd javítják remélhetőleg...
app store-t sem bírom megszokni ezzel a béna elrendezéssel, meg szürkével

Azt hittem valami nagyobb változtatások is lesznek, mert eléggé lapos már ez a felület. No mindegy, legalább az új iPhone legyen valami nagyobb durranás.

(#7) icecave válasza hemaka (#6) üzenetére


icecave
nagyúr

Azért azt ne felejtsd el, hogy ez béta, és őszig sokminden fog változni. Messzemenő konzekvenciát levonni jelen pillanatban nemigen érdemes.

(#8) bfrks


bfrks
csendes tag

Kispál és a Borz. Mintha ezer éve lett volna, s még mindig itt cseng a fülemben. :) :U

(#9) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Facebook kontakt szinkronizálást már rég tud a telóm(Nokia N8), és olyat is, ami szintén új, hivás elutasítás, és sms küldés.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#10) MrPetya19 válasza MrPetya19 (#9) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az új maps google maps koppintás, a turn by turn navi se az igazi. Nem vagyok apple tulaj, de ájped 2-n miért nincs face time 3g-n?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#11) sp@rtan válasza MrPetya19 (#10) üzenetére


sp@rtan
senior tag

"Az új maps google maps koppintás"

Akkor a Bing maps meg a többi térkép is, nem? A Google Maps ilyen alapon meg a térkép koppintása. :U

(#12) Hiperwolf válasza hemaka (#6) üzenetére


Hiperwolf
tag

Érdekes, én pont a Zene alkalmazástól ájultam el, szerintem elképesztően gyönyörű.
Persze ettől még nem rohanok a boltba iPhone-t venni, de szép, na. Szerintem. :B

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#13) MrPetya19 válasza sp@rtan (#11) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az apple féle ugyan úgy jelöl meg helyeket, mint a google(gombos tű), ugyanúgy kínálja fel az alternatív útvonalakat. Lényegében ua, csak rosszabbak a térképek.

Az ájped 2 facetime szerintetek miért lehet?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#14) icecave válasza MrPetya19 (#13) üzenetére


icecave
nagyúr

Menne rajta, de marketing szempontból már nem tették elérhetővé, ahogy annak idején a 3G-n a multitaskot, vagy majd a 6-ossal i4-en a turn by turn hangos navigációt és 3D térképet és még sorolhatnám.

(#15) Picike8


Picike8
aktív tag

Jó teszt. :C
Csúnya rendszer. Nem is tudok frissíteni, de ha tudnék, akkor se tenném. :(((

(#16) icecave válasza Picike8 (#15) üzenetére


icecave
nagyúr

A tárcsázó felülettől eltekintve nekem bejön az új is. Felraktam tesztelni a bétát (bár ez már előbbi hozzászólásaimból is kiderült), elején furcsa volt, de mostmár megszoktam. Az új Music és Appstore app felület pedig szerintem sokkal jobb, mint volt.

(#17) joey04


joey04
titán

ahogy máshol már írtam, egyik újrarajzolt app sem tetszik. nagyon gagyi mind. a maps is jóval szarabb. bár azt én is megléptem volna a helyükben, mert ugye minél kevesebb google-t akarnak az ios-be. csak több év lesz, mire beérik szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) MrPetya19 válasza icecave (#14) üzenetére


MrPetya19
addikt

De ez nem igényel erősebb hardvert. Lényegtelen, hogy wifi vagy 3g nem?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#19) Hiperwolf válasza MrPetya19 (#18) üzenetére


Hiperwolf
tag

Ő az iPhone 2. generációjára gondolt, az iPhone 3G-re, aminél nem engedélyezték a multitaskingot iOS 4-ben.

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#20) icecave válasza MrPetya19 (#18) üzenetére


icecave
nagyúr

A sirinek sem kell 4s szintű hardvert, mégsincs előző iPhone-okra...

(#21) MrPetya19 válasza icecave (#20) üzenetére


MrPetya19
addikt

Többekközt ezért nem szeretem az applet.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#22) Hiperwolf válasza MrPetya19 (#21) üzenetére


Hiperwolf
tag

A 3G-ben közel sincs olyan hardver, amivel bekapcsolt multitaskinggal ne romolna a felhasználói élmény.
Ezért vették ki.
A Siri meg.. valamivel meg kell vetetni az újabb készüléket. :U

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#23) MrPetya19 válasza Hiperwolf (#22) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én az ájped 2 face timejára gondolok 3g-n.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#24) Hiperwolf válasza MrPetya19 (#23) üzenetére


Hiperwolf
tag

Akkor ezt benéztem.
Sorry. :U

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#25) icecave válasza MrPetya19 (#21) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor sokmindent nemigen szerethetsz, meg lehet nézni,hogy egy zöld robotos zászlóshajóra meddig is van support - ha van egyáltalán - fél évig? 3GS-re meg még midig kijön az iOS6 is hivatalosan (igaz, korlátozott szolgáltatásokkal), de 3 éves készülékről beszélünk.

(#26) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Sajnos mostanában nem ütnek az újdonságok arra fele,talán az új Iphone

(#27) MrPetya19 válasza icecave (#25) üzenetére


MrPetya19
addikt

Desire HD-re is kopogtat már az ics, mindent tudni fog. Ez inkább lustaság.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#28) infectedmann


infectedmann
őstag

"-új map borzalmasan primitív satellite nézetben. Mintha 10 évvel ezelőtti google maps lenne, gáz."
7 év lemaradása van az Apple -nek. Aki olyan szintű Maps -et várt, mint most a Google Maps, az nincs tisztában pár dologgal. Tényleg csalódás, de ha eléri pár év múlva a Google Maps szintjét, akkor nagyon jó lesz.

"-új music rész színét valahogy nem tudom hova tenni, ráadásul bugos mint a fene, majd javítják remélhetőleg..."
Nekem sem tetszik az új dizájn. Nem fogom egyhamar megszokni. iOS5 -nek 8 béta verziója volt :) Szóval van még idejük javítgatni :)

"app store-t sem bírom megszokni ezzel a béna elrendezéssel, meg szürkével"
Háát. Nekem egyedül az értékelések hiányoznak, hogy nem látom a listában csak ha megnézem az adott app adatlapját. Remélem ezt javítják, mert így nekem ez fail. Amúgy egyéb gondom nincs vele-

"Azt hittem valami nagyobb változtatások is lesznek, mert eléggé lapos már ez a felület."
Nézd meg, hogy a desktop Mac OS milyen szépen lassan változott olyanná, mint ahogy most kinéz. Itt sem fogják elkapkodni. Szépen lassan kell megszoktatni az emberekkel az új irányzatot.

"No mindegy, legalább az új iPhone legyen valami nagyobb durranás."
Én amit várok: 4" -es kijelző, kisebb dock csati és emiatt megnövelt akkumulátor. Ami még lehetséges, de nem valószínű az a nanoSim. Ezzel is helyet spórolnának. Amúgy a legnagyobb durranás az Apple -től, egy új saját aksi technológia lenne. Ezt még nem forradalmasították :D

"Sebesség érdekel, remélhetőleg nem lassult az 5-öshöz képest ?"
2. béta verzió -nál ezt elég nehéz megállapítani. Majd a célegyenesben :)

(#29) MrPetya19 válasza infectedmann (#28) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem nokián bejött a gyors váltás.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#30) iHave


iHave
csendes tag

Én szintén komolyabb fejlesztésekre számítottam, Maps nem tetszik, Music app nem tetszik, App Store-t meg keveset használom :DDD De, mint iPhone 4 tulaj nem vagyok benne biztos, hogy érdemes felrakni rá, mint tudjuk szépen lassítják a telefonokat minnél újabb a szoft. (vegyél újat) Szerintem én várok majd a megjelenés után bőven....

(#31) MrPetya19 válasza iHave (#30) üzenetére


MrPetya19
addikt

Igazad van. Haverom ipod toucja 5-re frissítés után még a feloldás is akadozott.(beírta a jelszavát és 1-3mp volt mire reagált)

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#32) iHave válasza MrPetya19 (#31) üzenetére


iHave
csendes tag

Igen, ezt már eljátszottam a 3G-s iPhone-al anno, még egyszer nem szeretnék beleesni ebbe a hibába. 1 éves volt a telefon kb...

(#33) Balu12


Balu12
csendes tag

Ezt hogy tudnám felrakni iPadre?
Vagy szerintetek megvárjam a végleges verziót?

Haswell hőproblémáinak megoldása: http://logout.hu/bejegyzes/balu12/haswell_hoproblemainak_megoldasa/hsz_1-50.html

(#34) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

szerintetek megéri felrakni majd az iOS 6-t 3Gs-re ????
félek hogy belassulna mert nekem volt 3G-m is és 4.2.1 volt rajta és nagyon lassú volt fagyott
egy csomó alkalmazást nem indított el.
A 3Gs-nél szerintetek nem lesz ilyesmi iOS 6-tal ???

(#35) ZeroLimit válasza ZeroLimit (#34) üzenetére


ZeroLimit
tag

De lehet hogy nem fogok váltani mert így pont jó iOS 5.1.1-el

(#36) Hiperwolf válasza ZeroLimit (#35) üzenetére


Hiperwolf
tag

Ezzel meg is válaszoltad magadnak a dolgot. ;)
Egyébként meg: Ments SHSH-t, frissíts, és ha nem jó, rakd vissza az 5.1.1-et.

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#37) chrisxx válasza ZeroLimit (#35) üzenetére


chrisxx
csendes tag

Nyugodtan rakd fel az ios 6-ot, nekem lényegesen gyorsabb lett tőle a 3GS-em. Előtte 5.1.1 volt rajta, és elég döcögős volt, de most a 6-al egyenesen hasít a teló :)

(#38) ZeroLimit válasza Hiperwolf (#36) üzenetére


ZeroLimit
tag

igen lehet hogy megcsinálom

(#39) ZeroLimit válasza chrisxx (#37) üzenetére


ZeroLimit
tag

köszi a választ lehet majd megcsinálom csak jöjjön ki a hivatalos bétát nem rakok fel

(#40) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

zsír teszt :R

(#41) icecave


icecave
nagyúr

Felraktam a már véglegesnek tekinthető GM-et (összes béta is fent volt). a b4-el már semmi gondom nem volt, viszont az utolsóban azért hagytak bugokat. Előjött a kihangosításos telefonálás bug (beszélgetés közben magától kihangosít), másnak 4S-en nem frissíti a e-maileket a noti centerben (ott marad, miután mail appban törölted). Sok újdonság azért nincs (azért azt nem nevezem annak,hogy elveszik a térképet és adnak egy szarabbat, ami ki tudja, mikor éri utol funkcionalitásában a mapsot (parasztvakítás meg utóbbiba nem sokat nyom).

Do not disturb mód akkor lenne igazán jó,ha én választhatnám ki, ki ne zavarjon, vagy csoportokat lehetne létrehozni, de jelen pillanatban vagy mindenkit letiltok és a kedvenceket engedem be, vagy fordítva, de akit épp akarom, hogy engedjek, mindig bele kell raknom a kedvencek közé...

(#42) osvatharon válasza icecave (#41) üzenetére


osvatharon
csendes tag

Contact Grouper

Ingyenesen letölthető az app store-ből.
Tudsz vele csoportokat létrehozni, amit felismer a "ne zeverjejenk" mód ban.

Üdv.

(#43) pomk


pomk
őstag

iPhone5 iOS 6.01 rendszeren a szöveg kiegészítés tanítható valahogy?
Pl. az "es" beírt szót egészítse ki "és"-re, vagy a "mar" beírást "már"-ra.
A Kijelölés -> Javaslat -> Javaslat kiválasztása erre való?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.