Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Remélem a jövő hetet egy új Hitman bejelentéssel kezdik. \o/

Live-Die-Respawn

(#2) bunfi válasza oriic (#1) üzenetére


bunfi
őstag

Bárcsak sikerülne kicsavarni a Deus Ex jogait is a kezükből, mert egy szégyen, hogy mit csináltak vele.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3) oriic válasza bunfi (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kevés esélyt látok arra, hogy az Eidos Montréal függetlenedik a Square-től a játék jogaival együtt. :(

Live-Die-Respawn

(#4) gyimger válasza oriic (#1) üzenetére


gyimger
őstag

Még lesz maximum 2 elusive célpont és kipipálták az eddig bejelentett terveket, vagy új kihívások jönnek, vagy a második évad bejelentése. Innen már nem eshetnek nagyot, szóval sok sikert.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5) Wesder


Wesder
félisten

BM ès Absolution-ön kívül nem játszottam más HITMAN játèkkal, de az új is biztos fasza lett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Kit érdekel... Inkább egy Legacy of Kain remasteredet... Köszi.

(#7) oriic válasza BoneDragon (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És ez hogy jön az IO-hoz? :D

Live-Die-Respawn

(#8) bunfi válasza oriic (#7) üzenetére


bunfi
őstag

Square Enix -> Eidos -> LoK.

Egyébként teljesen egyet értek!

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#9) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Egyetlen egy hitmant sem pörgettem ki szerintem baromira jellemtelen a figura és dögunalom az összes rész. A 2. résszel kezdtem, a sprintel cell sokszorta jobb volt.

(#10) oriic válasza bunfi (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjahogy az Square-Eidos vonalhoz. Az más. Btw mondhatnám hogy +1 egyébként, évek óta várok egy új Soul Reaver/Legacy of Kain játékra.

Live-Die-Respawn

(#11) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Amúgy érti ezt valaki? A SE el akarja adni a a IOI-t...aztán egyszer csak függetlenedik. Kivásárolták magukat? Elég meredek lenne, nem?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12) Bad Pritt válasza bunfi (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint a Human Revolution meg a Mankind Divided volt szégyen?
Én az utóbbi fél évtizedből csak a The Fall c. abominációt tudom felhozni, mint szégyent Deus Ex név alatt, amúgy a könyv, a nagygépes játékok meg a mobilos app is remek lett.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) oriic válasza [Prolixus] (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg kivásárolták magukat.

Live-Die-Respawn

(#14) bunfi válasza Bad Pritt (#12) üzenetére


bunfi
őstag

Nem, a Mankind Divided kettévágására (mert ott a sztorit félbevágták, hogy 2 rész legyen belőle) és az Augmented preorder kezdeményezésre gondoltam. De ez mindkettő a Square Enix kapzsisága és pofátlansága. A Fall az tényleg nagy szégyen volt, a könyveket olvastam, tetszettek. A mobilos meg a Hitman GO!-ból kiindulva nem lehet szar.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#15) Diopapa válasza Bad Pritt (#12) üzenetére


Diopapa
addikt

A H: R nagyon jó lett szvsz, személyes kedvencem, de a Mankind Divided egy tragédia...

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#16) ->Raizen<- válasza Diopapa (#15) üzenetére


->Raizen<-
veterán

H r nagyon magasra tette a lécet, a mankind miben gyengébb?

(#17) Bad Pritt válasza Diopapa (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem nem lett tragédia, sőt. Nem ér fel a HR-ig, de pl nagyon durva, mennyire a játékosra van bízva, hogy mit csinál, ilyen szabadság tényleg csak a top rpg-kben van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#18) ribizly


ribizly
veterán

Érdekes. Azt gondoltam, hogy ha már évente öntik ránk a Hitman játékokat, akkor csordogál be belőlük a bevétel. Remélem így lesz lehetőségük rendesen kibontakozni (bár nem hiszem, hogy a Square nagyon korlátozta volna eddig őket).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) exec79 válasza ->Raizen<- (#9) üzenetére


exec79
tag

ez a baj hogy a 2.-al kezdted. Az elso volt a legjobb.

(#20) Diopapa válasza ->Raizen<- (#16) üzenetére


Diopapa
addikt

Kb mindenben. Kezdjük a sztorival, jóval gyengébb, plusz félbe van vágva. Az eredeti DX hangulatot kevésbé jól hozza mint a H: R. (ez erősen szubjektív) valamint sokkal könnyebb is, pedig már a H: R sem volt nehéz...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21) doooo


doooo
veterán

Remélem bejelentik a 2. évadot...

(#22) szupermacs válasza Wesder (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Az első rész nagyon akciós, de a második zseniális. Többször is végigtoltam, kegyetlen agyalós.

(#23) [Prolixus] válasza oriic (#13) üzenetére


[Prolixus]
addikt

De hogy honnan volt erre tőkéjük...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#24) Ofanaht válasza [Prolixus] (#23) üzenetére


Ofanaht
csendes tag

Ezekben az iparokban, amíg nem buktál meg, nem vagy senki. Lehet kicsit jól teljesített a Hitman és abból kaptak valamit, emellé tele hitelezték magukat, mert bíznak a következőben. Ki tudja...

(#25) cheatergs válasza BoneDragon (#6) üzenetére


cheatergs
senior tag

Tekintve, h nem rég kukázták - szerencsére - azt a LoK-spinoff multit, aligha akar egyhamar újra belekezdeni a Square.

Az eredeti stúdió és pláne az író nélkül az a sorozat jócskán meghaladja egy kiadó ingerküszöbét.

Mindig minden mindegy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.