Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Biztos én vagyok a fikagép, de ezekben egy fikarcnyi kreativitás nincs. Festék, meg pár giccses gyári szar. Tudom, csináljak jobbat, hát én már csináltam, abban egy ilyen szokásos marhaság nincs

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#52) hyperspace válasza Gabibácsi (#51) üzenetére


hyperspace
őstag

képeket kérünk. :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#53) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Sajnos engem sem igazán nyűgözött le. Semmi extrát nem találok az alkotásokban.
De csak hajrá!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#54) Mazsika


Mazsika
őstag

Nagyon szép munkát végeztél, végig olvastam a cikksorozatodat is! Én is jobb szeretem a minimalista moddingot, de ez... nagy tuti! Gratulálok a díjaidhoz! További sok sikert!
Az irigyekkel meg ne törődj...

Dáccsika

(#55) Srodney


Srodney
senior tag

hmmm....láttam már pár forumot a házzal kapcsolatban,de ennyire csak a magyar fórumozókat tudja megosztani.azt is hozzá kell tenni hogy ami jó vagy úttörő azon hamar túl is lendülnek,viszont ami kérdéses azon vitatkoznak,nem tudom melyik a jobb,abszolut nyerőnek lenni vagy megosztónak lenni.
mégegygondolat: ízlésben eléggé eltérőek a vélemények,kinek a pap,kinek a paplan ezért kár a másikat fikázni...

(#56) Apika


Apika
Közösségépítő

Én is gratulálok moddingboy látványos munkáihoz! :K

(#57) albert8


albert8
addikt

Valaki nem tudja véletlen mi annak a számnak a cime ami a video alatt megy? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#58) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon ügyes és igényes alkotások! Grat hozzájuk!

(#59) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ügyes!! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#60) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Olvastam már a logouton...

Az egerekről lehetne még képet kérni? Mert arról nem is tudtam, hogy moddolja azokat is :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#61) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Szép és igényes munkák, a rágcsálók külön tetszettek! :R Jó volt olvasni ilyen témáról hazai viszonylatban!

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#62) Moddingboy válasza kiskaktusz (#60) üzenetére


Moddingboy
Modder

Köszönöm az újabb kommenteket!

kiskaktusz - Itt találsz még képeket az egerekről. :) Tartozott mindegyikhez munkanapló is még anno a radikalmod.hu-n (csak sajnos az összes blog odalett és az oldal is elég rossz állapotban van)

Srodney - "ízlésben eléggé eltérőek a vélemények,kinek a pap,kinek a paplan ezért kár a másikat fikázni..." - Ott a pont :K

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

(#63) kiskaktusz válasza Moddingboy (#62) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Köszi szépen! :R Ezek is jól sikerültek :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#64) SLYM


SLYM
veterán

nagyon kemény, simán megüti azt a szintet a cucc, hogy boltokban, tömegtermékként is lehetne forgalmazni, mint gamer ház

[ Szerkesztve ]

(#65) Graphics


Graphics
Jómunkásember

:R
És hatalmas elismerés, illetve az is, hogy létezik még hagyományos szponzoráció is :).
Várjuk a következő ötletet. Hihetetlen szép , és aprólékos, részletes profi munka :C

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#66) Graphics válasza hemaka (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Anyás volt Ken Block-os pólóm : :Y !
Akkor nagyon ügyes volt ez a Ken fiú, hogy már '93-ban belevágott, és most rommá reklámozhatja :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#67) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Kiváló munka! Csak így tovább.

(#68) bercsi


bercsi
aktív tag

Akinek van egy kis kézügyessége és kreativitása az könnyen össze tud hozni egy ilyet. Nem kell tőle elájulni!

(#69) Sub-ZeRo válasza bercsi (#68) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na akkor hajrá és sok sikert.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#70) Gabibácsi válasza hyperspace (#52) üzenetére


Gabibácsi
tag

Okés, majd előkotrom, én egy video házába építettem annó, laptop és asztali pc alkatrészekből egy xbmc alapú médialejátszót.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#71) engusz


engusz
veterán

Azok koze a szerencsesek koze tartozom, akik lattak a hazat eloben. Egy dolgot el kell ismerni: a leheto legreszletesebben lett kidolgozva, meghozza olyannyira, hogy akar el is kezdhetne arulni valamelyik gyarto.

Moddingboy a honapok alatt egyszer sem torpant meg, vegig tervezett es elszant volt. Ritka az ilyen kitarto es hatarozott ember.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#72) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Brutál ügyes! Sok sikert a további munkáihoz! :C :R

(#73) (ÉN)közPONT válasza Gyufaaa (#72) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Szerintem is sok sikert és remélhetőleg a kitartó munka 1x majd egy ilyen irányban hoz egy karrier lehetőséget is ! Csak így tovább !!!!!

Én a teljesítményt látom a munkádban !!!!!

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#74) Madn!ght


Madn!ght
addikt

A Monsteres logo nekem is birizgálja a fantáziámat. Esetleg a fémbe maratva, vagy kivágva, és hátulról megvilágítva. :)

Gratula, és sok sikert, kitartást a további munkáidhoz!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#75) opeter87


opeter87
senior tag

Gratula Moddingboy-nak az eredményekért :C
Logout-on már olvastam korábban a Gymkhana házról.

De ilyen gyenge cikket viszont nem tudom mikor olvastam a Ph-n. Egyszerű, felületes kérdések és hemzseg a szponzor linkektől. Értem én, hogy csak így lehetett, de akkor is.

(#76) rudi válasza opeter87 (#75) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha van olyan kérédsed, amire nem kaptál választ ebben a cikkben, vagy a Logouton, akkor kérdezd meg itt a fórumban!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#77) opeter87 válasza rudi (#76) üzenetére


opeter87
senior tag

Moddingboy logoutos bejegyzései és a cikkben szereplő válaszok alapján nincs hiányérzetem. De ezt nem is írtam ilyet. Számomra mindössze a kérdések volt túl egyszerűek. Összességében pedig az egész írás inkább egy cikkhez hasonlított, mint egy interjúhoz. Én mindössze ezt a szubjektív véleményemet szerettem volna megosztani.

(#78) rudi válasza opeter87 (#77) üzenetére


rudi
nagyúr

Te mit kérdeztél volna?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#79) jones965


jones965
Modder

Szép volt Moddingboy!

Aki színpadra megy, az ki van téve a jó és kevésbé jó kritikáknak,
de már megszoktuk. Ez is része ennek a hobbynak.
A legfontosabb a szakmai elismerés, a többi a fogyasztói társadalom szubjektív vélemény formálása.

(#80) Kaiku válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


Kaiku
senior tag

Szerintem még örülnek is mivel ezzel is őket reklámozzák! Inkább megkérik, hogy csináljon még ilyet.

(#81) Sub-ZeRo válasza Kaiku (#80) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát lehet hogy örülnek neki, de könnyen visszasülhet a dolog, bár ne legyen így.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#82) engusz válasza Sub-ZeRo (#81) üzenetére


engusz
veterán

Valószínűleg fizetni kellene a logók használata után, de szerintem ezen a szinten nem foglalkoznak vele, sőt, elképzelhető, hogy még örülnek is neki. Ennyi erővel az összes deszkás és bringás srácot is fülön lehetne csípni, mert felmatricázta a cégeket.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#83) Kaiku válasza Sub-ZeRo (#81) üzenetére


Kaiku
senior tag

Ha mondjuk üzletszerűen kijönne pl egy Monster házzal, és nem egyeztetne a Monster tulajával akkor igen. Ezzel a megoldásával "csak" népszerűsíti a terméket, egy közösségben.

(#84) Gerisz


Gerisz
addikt

Szánalom ez a leszólás ami itt megjelenik!
Ken Block Ford Fietájára adta az ihletet, és az nem minimal, hanem szines és "vad".

Nagyon szép munka Moddingboy!
Öröm azt is olvasni, hogy támogatókra találtál mégha a cikk inkább arról is szól, dehát valahogy viszonozni kell!
A Logout-on már rég elolvastam az írásod, az jobban tetszett :) .

[ Szerkesztve ]

(#85) gaborbol válasza Gerisz (#84) üzenetére


gaborbol
őstag

En sem ertem miert kell ez, de van akinek ez okoz oromot.

Szerintem f@szanyos lett, nekem nagyon tetszik :R

(#86) Napfénysüti

Érdekes és jó cikk lett, sok sikert Moddingboynak! :R

Més que un club!

(#87) DeathAdder válasza Silentfrog (#1) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát én 5 percig szakadtam az aláírásodon :DDD :DDD

(#88) Gyufaaa válasza MZperX75 (#13) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Nagyon komoly vagy! :W

Brutálisan szép lett! Minden elismerés! :R

(#89) Lupin. válasza rudi (#78) üzenetére


Lupin.
tag

És mit eszik? :DDD

(#90) Gyufaaa válasza Lupin. (#89) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ez nem jó kérdés! Mert ha embert, akkor őket is megette volna! :DDD

(#91) Cypresss válasza MZperX75 (#29) üzenetére


Cypresss
senior tag

Gyorsan meg is kérdezném, hogy valóban nagyon igényes modingot vajon itthon ki készít?

Én szeretném megkeresni egy megbízással, de egyelőre nem találtam senkit.

Nincs különösebb megkötés árban, viszont jól kinéző és ATOM igényes munkát várok el, letisztult köntösbe csomagolva.

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#92) ovecs


ovecs
senior tag

Azt nemt udja valaki, hogy a videon lathato "szerszamnak" mi a neve ? Konkretan arra a kiegeszitore gondolok, ami 1 fem korrfuresz szeruseg 1 fem rudon. Szerintem ez nekem jo lenne furogeppel kombinalva, szereztem 1 apple g4 es hazat, amit szeretnek atalakitani, hogy belerakhassam az atx konfigom

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#93) oriic válasza ovecs (#92) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre gondolsz?

Live-Die-Respawn

(#94) Omega81


Omega81
senior tag

Le a kalappal, gratulálok a szép munkához és az elismerésekhez! :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#95) Moddingboy


Moddingboy
Modder

Köszönöm az újabb hozzászólásokat! :R

jones965 - Ez pontosan így van. :K A negatív kritikát is el kell fogadni aminek (a pozitív hozzászólásokhoz hasonlóan) valamilyen szinten ösztönző hatása is van viszont egyedül azt nem szeretem amikor a kedves illető nem tudja kulturált módon kifejezni magát.

ovecs - Én szívesen segítek neked, de sajnos nem teljesen értem a kérdésedet :B A videóban hol bukkan fel ez a kiegészítő?

Kellemes hétvégét Mindenkinek!

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

(#96) Omega81 válasza Moddingboy (#95) üzenetére


Omega81
senior tag

Nos én elég nagy fórumos múlttal rendelkezem, nem sorolom, hol voltam aktív tag az elmúlt évtizedben!
Egy dolog viszont biztos. Facebookon miután megosztottam a cuccost, Feleségem ezt a prohardveres topikot olvasva ennyit írt:

"Lassan az irigység orvosi képlet lesz az egyetemen és hatalmas összegeket fognak kutatásokra fordítani ennek megfejtésére, mely szerint hol helyezkedik el az agyban az a tekervény, mely ezt kiváltja! :DDD "

:U :K

Őszintén gratulálunk ehhez a remekbe szabott alkotáshoz!

Üdv:

Tamás, Brigi, Martin, Vivien (azaz Mi és a gyerekek) :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#97) ZorkasT


ZorkasT
csendes tag

Nagyon szép munka, minden elismerésem! :C

Aki éjjel legény, nappal lehány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.