Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Ideje volt - már bocsánat...

(#2) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Am ha már ennyire a Thunderboltot nyomatták miért nem lehetett látni soha egyik high end intel lapon se? :S Vagy ez csak direkt az Apple notikra tervezték? :B :F

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#3) Abu85 válasza Tauren45 (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez egy tipikus ördögi kör. A port és a vezérlő nagyon drága. Ezért kérdéses egy olyan felület implementálásának értelme, melyre kevés eszköz érhető el. Az eszközök száma viszont nem nő, mivel a gyártók az implementálás magas költségei miatt nem számolnak a felülettel.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) jerry311 válasza Tauren45 (#2) üzenetére


jerry311
nagyúr

Az intel szellel szemben hugyozott. Ugy gondolta eleg eros lesz, hogy ne legyen nedves a nadragja.
Tevedett.

UI: Az Apple meg nyilvan implementalja, hiszen exkluziv, ilyet csak o tud. Tehat jo dragan el lehet adni. (legalabbis egyelore)

[ Szerkesztve ]

(#5) Prof01


Prof01
veterán

Na, akkor az Apple notik is megkapják végre... :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6) Janus27


Janus27
tag

Hát már ideje volt tényleg az USB3.0 integrálása. Viszont a Thunderboltot én sem értem, ha már ennyire nyomatták akkor miért nem jelenik meg. Az inteles boardok ára alapból is jóval magasabb mint az AMD-seké, kb. 40000-130000-ig aki ennyiért vesz lapot az már azt a plussz 3-4 ezret úgyis kifizetné.

(#7) jerry311 válasza Janus27 (#6) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha valaszthat az olcsobb USB3-as lap es a dragabb Thunderbolt lap kozt, akkor az elsot valasztja. Egyreszt olcsobb, masreszt tobb es oclsobb periferia van ra, harmadreszt kompatibilis a regebbi USB szabvanyokkal.
Ha az arkulonbozet nem is szamit, a tamogatottsag igen.

(#8) HaRdCoRe^mp4


HaRdCoRe^mp4
tag

Nem tudom mi a ***-ra várt eddig az intel. Örülök, h felébredtek, UP nekik :D

Telszámom: 30/899-78-49

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Navégre!

Remélem a pletykák nem igazak és a megszokott intel minőségben készítik el.

(#10) Tauren45 válasza jerry311 (#7) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Szerintem meg pont nem.
Mivel aki pl megveszi a hyper brutál Asus ROG akármelyik lapját az külön még arra is kitérne, hogy elmondhassa neki ilyenje van. Persze az usb 3.0 se maradna le. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.