Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Kezdtem örülni neki, de ma megláttam, hogy 38GB-ot akar letölteni, ez kb 1 nap játékidőt jelentene nekem a csoda ADSL letöltéssel(csak mobilnet van ezen kívül, pedig megyeszékhely).
Majd legközelebb hamarabb észreveszem aztán időben el is indítom letölteni. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) oriic válasza Enton (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem sok mindent tudtál volna csinálni, a preload csak mától él.

Live-Die-Respawn

(#3) Enton válasza oriic (#2) üzenetére


Enton
addikt

Éppenséggel de:

[link]

Csak lusta voltam, pedig email-t is küldtek kb akkortájt róla.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) oriic válasza Enton (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: Hm, akkor előre hozták a preloadot, én még azt az infót kaptam hogy ma reggeltől szedhető... :R

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap azt írta, hogy már akkor tölthető volt (elvileg).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) mtibee2


mtibee2
tag

Nekem 20,84 GB-nál mindig megakad a letöltés. Másnak is ilyen?

(#7) mad1


mad1
veterán

4megas nettel el se kezdjem mi?

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) Chapel


Chapel
addikt

Helyes, megvenni just for fun nem fogom, de ingyen próba korrekt. Végre újra éled a demo filing.
Doom, Titanfall 2, Overwatch stb.
Nekik is jó deal, mert OW pl úgy behúzott pár óra után, hogy megfogom venni :)

Már csak egy ps4 kéne, hogy normális multi is legyen... :U

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Most vettem meg, mert 4500-ért "vesztegették". Nem rossz game. Mondjuk én személy szerint jobban szeretem a kiválasztott játékról egy jó kis TheVR videót nézni a youtube-on, mint demókkal baszogni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) wjbhbdux válasza tibaimp (#9) üzenetére


wjbhbdux
veterán

sajnos ezek a lekenyerezett youtube és twitch sztárok nem mindig adnak őszinte képet egy játékról.
Inkább kis csatornák, kommentár mentes játékmenete alapján lehet saját vélemény formálni, mint ezeknek vakon hinni.

/s

(#11) Snooker válasza mtibee2 (#6) üzenetére


Snooker
senior tag

Igen, és gamekapocs cikknél is panaszkodtak ez miatt

(#12) mtibee2 válasza Snooker (#11) üzenetére


mtibee2
tag

Köszi, megtaláltam a cikket. Akkor nem keresem tovább a hibát...

(#13) Snooker


Snooker
senior tag

Van itt olyan aki már letudta tölteni?

(#14) vitaro válasza Snooker (#13) üzenetére


vitaro
senior tag

Nekem tegnap este gond nélkül lejött.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#15) Ragnar_


Ragnar_
addikt

600-as tanyanettel 1-1.5 nap alatt lent van, lesz még kb. 1.5 napom kipróbálni, aztán ha jó, már csak meg kell várni valami akciót :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#16) bozont válasza Ragnar_ (#15) üzenetére


bozont
veterán

Nekem ilyet dob:

Ha frissítem, megy 1-2 mp-ig, aztán megáll megint. Remélem hamar megoldják, annyira nem érdekel, hogy addig frissítgessem a letöltést amíg végez.

(#17) Ragnar_ válasza bozont (#16) üzenetére


Ragnar_
addikt

Hát én még elején járok, nekem eddig jön lassan. (Az nem lehet, hogy tényleg nincs hely ? Bár nem valószínű :DDD .. ) Újraindítani próbáltad ?

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#18) bozont válasza Ragnar_ (#17) üzenetére


bozont
veterán

Hely van bőven, net is, szóval nem értem. Most elkezdtem elölről és egyelőre jön szépen. aztán majd meglátjuk.

(#19) ribizly


ribizly
veterán

Dicséretes. Nem lenne gond, ha az alapjátékba sikerülne egy kicsivel még több content-et pakolni, mert a haverokkal nem bírtuk kivárni a DLC-ket és elhagytuk a game-t egy ideje (hiába van meg a Season Pass is).
Egyszer majdcsak visszatalálunk. Főleg, ha többen visszatérnek hozzá. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) _IceBird_ válasza bozont (#16) üzenetére


_IceBird_
tag

Nekem is ezt írja ki :(((

(#21) Ragnar_ válasza _IceBird_ (#20) üzenetére


Ragnar_
addikt

Az jó lesz, ha néhány óra múlva nekem is ezt írja ki.. na de mindegy, ingyen van :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#22) _IceBird_ válasza Ragnar_ (#21) üzenetére


_IceBird_
tag

Kicsit utána olvastam a hibának és ez korábban is jelentkezett már. YouTube-on is vannak videók erről, persze egy sor praktika van rá hogyan lehet megoldani, de ezek után hogyan vegyek meg egy olyan játékot, amelynek a letöltésénél már problémák vannak. Origin vagy Steam rendszereken soha nem volt ilyen gondom.

(#23) Chapel


Chapel
addikt

Most indítva, rögtön megy, steam fiókba rögtön berakta és már jön is. Egyenlőre csak ~1Gb/s-el, kb egy óra.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#24) Snooker válasza _IceBird_ (#20) üzenetére


Snooker
senior tag

Nekem most folytatni kezdte a letöltést.

(#25) _IceBird_ válasza Snooker (#24) üzenetére


_IceBird_
tag

Inkább Steamen töltöm, ott tuti le fog jönni.

(#26) beef


beef
őstag

A tegnapi DX12 patch picit dobott az fps-en is. 69 -> 75 a benchmarkban RX480 és FHD.

(#27) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Hol 4500 ft?

(#28) GamerLaci123 válasza ->Raizen<- (#27) üzenetére


GamerLaci123
tag

Már kicsit többért találtam, de tényleg 4500ft volt jó pár helyen. Black Friday-en is nagyon sok helyen annyiért vesztegették. :K

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#29) ->Raizen<- válasza GamerLaci123 (#28) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Kb ennyi egy bizonyos cd kulcsokat áruló oldalon. Nem tudom, játszok még vele, elég jónak tűnik.

(#30) kengyel


kengyel
nagyúr

Köszi a cikket, teszek egy próbát.

kengyel

(#31) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Próbálják menteni ami menthető.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32) vegitossj7 válasza NandorHUN (#31) üzenetére


vegitossj7
addikt

Csak PC-n, ha a statokat nézzük, akkor napi 100k tolja kb. Ez nem rossz.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#33) storm3 válasza vegitossj7 (#32) üzenetére


storm3
senior tag

Vard meg mig vege lesz a f2p hetvegenek.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#34) vegitossj7 válasza storm3 (#33) üzenetére


vegitossj7
addikt

25 ezren tolták 2 hete steamen, ha a The Crew statokat vesszük, akkor a Steam játékosok 15%-a csak a teljesnek.

100k-val ingyenes hétvége előttre céloztam.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#35) GamerLaci123 válasza ->Raizen<- (#29) üzenetére


GamerLaci123
tag

Szerintem érdemes lehet beruházni rá. A kezdeti gyengélkedések után kezd megérni. Egy tök jó kaland (lehet) főleg MMO kedvelőknek :K (bár tegyük hozzá hogy én még nem vettem meg mert még nincs keret játékokra)

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#36) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hát kb. a 3. küldetésig jutottam estabilish base volt a fő küldetés 5x próbáltam. Van egy páncélozott ellen, na azt lehet lőni egész nap, most valamit vagy elnéztem, vagy nem tudom, de ez így eléggé felejtős.. A grafikája korrekt egyébként, és megy is kb. min.60FPS-el.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#37) vegitossj7 válasza Ragnar_ (#36) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hátukon van egy kis piros lőszertár, azt kilövöd, instant halnak szinte. Ha meg lángszórós, akkor meg a tartályokat az oldalán és a hátán kell kilőni.

Csak egy kis ész kellene.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#38) Ragnar_ válasza vegitossj7 (#37) üzenetére


Ragnar_
addikt

Kipróbáltam és tényleg amelyiknek van a hátán hátizsák az robban, ha eltalálom, lángszórós nem volt a pályán. Attól függetlenül a gránát olyan, mintha krumplit dobálnék, kicsit időhúzós a harmadik pálya meg is hagyom a gamet azoknak, aki egyből kiszúrja, hogy nem a fejlövés, hanem a hátizsáklövés a hatásos, így van ez szinte minden shoterben ugye, csak használni kéne az eszünket.

Quizbe is befér:

- Hová lőjjünk egy shoterben ?

- A - fej
- B - hátizsák

Ha van egy kis esze az illetőnek nyilván a B-t választja ugye.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#39) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Megvan miért voltam gyenge, volt egy magasabb DPS-ű fegyver azzal 1.re meglett, ha esetleg másnak is lenne hasonló problémája nézzen bele az inventoryba, hogy nincs-e esetleg jobb fegyó.. :DDD

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#40) vegitossj7 válasza Ragnar_ (#38) üzenetére


vegitossj7
addikt

A gránát szintenként és world tierként skálázódik, mindenhol üt az, mint dinnye a vodkában.

Én amúgy egy 10 mp-es keresésre gondoltam google-n. [link]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#41) Ragnar_ válasza vegitossj7 (#40) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ilyen ez egyébként ahány RPG annyi féle skálázódás, Diabloban pl. végig lehet darálni az egészet (persze bizonyos határok közözött azért, de szintenként nincs akkora erőkülönbség) Skyrimben már nem mindegy merre megy az ember, Divisionben szintén lvl5 ként pl. lvl7 mission gyakorlatilag esélytelen volt és érdemes checkolni az inventoryt is. Így már nem olyan rossz ez, kicsit R6, kicsit L4D, kicsit GoW (a fedezékrendszer miatt) És talán kicsit Borderlands, a szerepjátékelemek nekem arra hasonlítanak.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#42) GreatL


GreatL
őstag

Az ingyenes hétvége nagyszerű volt arra hogy többé ne várjak rá, bár leírások alapján is leírtam már.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#43) vegitossj7 válasza GreatL (#42) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ezt te se értetted.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#44) .LnB válasza GreatL (#42) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"ne várjak rá"
februárban megjelent a játék. Mire vársz akkor, hogy ingyen kapjál egy kópiát valakitől vagy mi? Vagy a sült galambra? :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.