Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

"Ingyen kipróbálható az újgenerációs Metro Redux"

"...így a tegnapi naptól bárki kipróbálhatja a Metor 2033, és a Metro Last Light című játékok Xbox One, és PlayStation 4 kiadását"

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#2) Spancho


Spancho
őstag

Jó lassan jön :(
A simát végig vittem pc-n anno.
Kíváncsi vagyok mit tud a neksztgyenen.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#3) HussarF

De steam-re miért nem jön demo?

(#2) Spancho
Mármint mi jön lassan? A demo? Azt én sem értem, hogy miért a megjelenése után majd 1 évvel adnak ki hozzá demót.

[ Szerkesztve ]

(#4) gianni85


gianni85
veterán

Megvolt lemezesen, de először nem kötött le, aztán legutóbbi 50%-os akcióban bezsebeltem 4000ért a dupla csomagot és baromi jó volt, beszippantott, és mindkettőt végigvittem. Teljesen megérte az árát.

(#3) HussarF
próbálnak minél több pénzt még kicsikarni belőle. Alapból nem lehetett nagy költség portolni új gépekre, aztán pl X-en egy kedvezményes 8000 volt a játék. Pár hete Gold tagok féláron vehették meg, ezen a héten mindenki megveheti már féláron. Gondolom ezzel a Demoval próbálnak még több embert vásárlásra ösztökélni.

[ Szerkesztve ]

(#5) HussarF válasza gianni85 (#4) üzenetére

De meglehetősen nagy meló volt, mert nem egy portolás volt, hanem újraépítették a játékot. Az LL-ben mondjuk nem volt túl komoly változás, de a 2033 az eléggé át lett építve. Ezért is adták teljes áron a reduxot, amin sokan háborogtak.

(#6) oriic válasza HussarF (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig siman megérte az arat.

Live-Die-Respawn

(#7) HussarF válasza oriic (#6) üzenetére

Nekem csak a 2033 volt meg. Mire meg akartam venni az LL-t, addigra jött a hír, hogy lesz Redux. A 2033-ért simán megérte a teljes árat, mert azon tényleg sokat változtattak, az LL-t meg eleve csak redux-ban vettem meg.

Egyébként előrendelői akcióban, akinek már megvolt az eredeti kiadás, féláron tudta beszerezni a redux változatot, szóval azért volt is kedvezmény.
Csak én nem vettem észre, hogy ez csak előrendeli akció. Aztán csak ősszel tűnt fel, amikor már meg akartam venni a 2033-at is reduxban, hogy miért kerül ez ennyibe, mikor nekem már megvan az alap? Ja, hogy lemaradtam...

[ Szerkesztve ]

(#8) gianni85 válasza HussarF (#5) üzenetére


gianni85
veterán

hmm, pedig tudtommal a Metro Redux már megjelenéskor csökkentett 40$-os árcédulát kapott. Legalább is X1-en. Aztán magyar sotre-ban még olcsóbb volt

[ Szerkesztve ]

(#9) Bambala


Bambala
csendes tag

Jaj, azt hittem ingyen steam kódokat osztogatnak, a sima 1-et úgy szereztem, már kb 60%-nál járok és eddig nagyon tetszik. Jó lenne a Last Lightot Redux változatban megszerezni :K

A boldogság titka az, hogy elérhető céljaink legyenek. /Nicholas Sparks/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.