Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szab.tam


szab.tam
nagyúr

"(GPU körüli hűtőfelfogatás lyukkiosztását)"

szeritem ezt foglamazd át.
egyértelműsítenei kéne, hogy a furatközéppontok távolsága kell.
mert így valaki esetleg leméri a furatok egymáshoz közelebb eső széleinek távolságát, és annyi....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2) imibogyo válasza szab.tam (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Szerintem aki egy kicsit is ért hozzá, az nem fog megadni furatszél távolságot. De ettől függetlenül jogos. Beletettem a szövegbe kiemelve, hogy egyértelműbb legyen. Sőt tudod mit a CPU hűtős rajzba is beírom. :K

[ Szerkesztve ]

(#3) szab.tam válasza imibogyo (#2) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egyébként ez egy végtelenül hasznos dolog, jó munkát az összeállításhoz!
:R

****

egyébként elég nagy kotyvaszt képesek csinálni maguk a gyártók is.
ez egy gyárilag passzív hűtésű, (majd ugye megmókoltam még) gt210 nyák.
homályos a kép.
van 4 alapfurat. ebből itt 2-ben van csavar, másik 2, (bal alsó, jobb felső), üresen hagyva.
a 2 üres melett pedig van +2 db, árlós elrendezésű furat is, amiben volt rögzítve a gyári borda, műanyag tüskével...

de itt jobban látszik:
(itt meg van fordítva a nyák.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4) imibogyo válasza szab.tam (#3) üzenetére


imibogyo
veterán

Köszi! :R

A linkelt képhez: szerintem ilyen esetekben nem foglalkozom majd az átlós furatokkal, csak a "szabvány" (na ja ;] ) négy darab furattal, szerintem az a mérvadó. Az aftermarket léghűtők nagyrésze is szerintem "négylábú", legalábbis a most kaphatók amiket ismerek mind azok.

(#5) Lacza_26 válasza imibogyo (#4) üzenetére


Lacza_26
aktív tag

Találtam egy ilyet remélem hasznos. Ha bármi ilyen képet találok beteszem.

Ezekben a hűtő szerelési útmutatókban lehet keresgélni. Talán van bennük méretezés is.

(#6) imibogyo válasza Lacza_26 (#5) üzenetére


imibogyo
veterán

Köszönöm! Ilyeneket várok. Természetesen én is gyűjtöttem már ilyeneket (sőt ez is meg van már, mert az aftermarket hűtők gyártóinak manuáljaival kezdtem (AC, Alpenföhn stb.) ;) ), de több szem több csipa. Először gyűjtök, gyűjtök, meg mástól is kérek segítséget, aztán majd egyszerre elkészítem a rajzot. :K

Köszönöm még egyszer! :R

(#7) Garold


Garold
senior tag

Hasznos kis írás, már hasznát is vettem!! :R :C

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#8) imibogyo válasza Garold (#7) üzenetére


imibogyo
veterán

Örülök. Használd egészséggel. Fog ez még bővülni a későbbiekben. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.