Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) NavySeal válasza LaptopSystem (#98) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nekem soha nem volt okosórán és az erősebb sport támogatás miatt (no meg mert iPhone-om van) gondoltam, hogy most az S3-nak bizalmat szavazva belépek a használók közé. Mennyire lehet gáz ez az üveg az S3-on normál napi használat mellett? Nem különösebben szeretnék "hímestojásként" vigyázni az órára, csak használnám.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#102) LaptopSystem válasza NavySeal (#101) üzenetére

Csak annyit tudok,hogy èn extrém körülmények között használom,munka,kutyázás stb (pl néha játék közben a kutya ráharap,sétáltatás közben odaverődik a falhoz meg ilyenek)nálam a zafir kristályos üveg nem karcolodik,az ion-x üveggel nincsen tapasztalatom.

De gondolom az LTE-s model zafiros lesz és vagy 130.000 - forinttal drágább

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#103) lugosi válasza LaptopSystem (#102) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elvileg 70 dollárral drágább az LTE, szóval nem hiszem.

(#104) LaptopSystem válasza lugosi (#103) üzenetére

Akkor az sem lesz zafir:)

Az tuti,hogy az Apple nem ad semmit ingyen,igy a zafir üveges vezriot sem adná ha lenne,szerintem sima ion-x üveges lesz az is :K

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#105) lugosi válasza LaptopSystem (#104) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Megnéztem az apple store usa oldalon, az acéltokhoz jár a zafírüveg, ez 600 usd-nél kezdődik.

(#106) LaptopSystem válasza lugosi (#105) üzenetére

Korrekt :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#107) Zanik válasza lugosi (#105) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem ez az előző generációknák is így volt. Az S2-nél annyi előrelépés volt hogy az alumíniumtokos verziók hátlapja is ceramic coating-ot kapott.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#108) NavySeal válasza LaptopSystem (#106) üzenetére


NavySeal
senior tag

Az itthon kb 250eHUF lesz...annyit tutti nem adok érte...akkor marad a sima S3 Nike verzió

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#109) lugosi válasza NavySeal (#108) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha a 250k-s verziót nézem, akkor egyértelműen a garmin fenix 5 a nyerő ez ellenében, sőt akkor már lehet hogy az 5x.

(#110) NavySeal válasza lugosi (#109) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nah, pont ezt gondolom én is...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#111) Spoortcyty


Spoortcyty
tag

Szumma-szumma akkor itthon egyenlőre csak a GPS verzióban érdemes gondolkodni....
Kár, mert így szerintem csak egy ráncfelvarrás történt; Watch S2s............
Vajon a jövőben még mivel bővitik a funkciókat?

[ Szerkesztve ]

nexus5

(#112) Csabee. válasza Spoortcyty (#111) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ráncfelvarrás igen meg olcsóbb lett jóval. 150ről 130ra lőtték be az induló árat. Gondolom gsm boltokba a 130 is 120 lesz.

Esetleg black fridayon kifoghatod 100körül :)

Üdv: Csabee.

(#113) LaptopSystem válasza Csabee. (#112) üzenetére

na igen az alap verzió kerül ennyibe :K egy évvel ezelőtt is így volt,ha komolyabbat szerettél volna mondjuk zafir üveggel akkor azért 200.000 felett kellett fizetni,ez most sem lesz másképpen.

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#114) Zanik


Zanik
addikt

Azért az S3 SoC mégiscsak előrelépés lesz az S2-höz képest.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#115) minorics


minorics
újonc

kár hogy formában nem tértek el az előzőektől, és az is sajnálom hogy kicsiny hazánkban nem használható az lte verzió. valamint az alapot adhatnák több féle szíjjal, nem csak azzal a csúnya műanyag cuccal.

[ Szerkesztve ]

(#116) Black Dragon válasza minorics (#115) üzenetére


Black Dragon
addikt

Mindkettőben van mindegyik.:)

(#117) minorics válasza Black Dragon (#116) üzenetére


minorics
újonc

köszi, közben megtaláltam a megoldást. gyorsan át is írtam a hozzászólásom hogy ne nézzen mindenki nagyon hülyének :)

(#118) nbukta77


nbukta77
addikt

Hi. Vetten en is ujra egy watch- ot. S2- t eladtam mar par honapja. Most meg vettem az lte verziot.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#119) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Beléptem a klubba egy 3. generácios órával ,szép napot! :R

(#120) lugosi válasza TechN7ne (#119) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Milyen jól megy hozzá ez a szürke színű szíj.

(#121) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Érdemes rá rakni fóliát vagy bármilyen védelmet?

(#122) Black Dragon válasza TechN7ne (#121) üzenetére


Black Dragon
addikt

Attól függ mennyire vagy az az óvatos fajta.:)

(#123) nbukta77


nbukta77
addikt

Uj szij!

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#124) nbukta77 válasza TechN7ne (#121) üzenetére


nbukta77
addikt

En vettem ra egy spigen keretet, de le vettem , mert elvesztette tole az apple watch mivoltat.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#125) nbukta77


nbukta77
addikt

Jo kihalt a forum..

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#126) lugosi válasza nbukta77 (#125) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem inkább a másik topikban -»másik topik van jobban beszélgetés, bár tény, hogy ott se sok. Szerintem egyszerűen csak annyi, hogy mivel annyira hasonló funkciókban és tudásban a 3-as watch a többiekhez képest, hogy így ez a topik nem indukált túl sok gondolatot.
Talán ha támogatott lesz az e-sim itthon, akkor fellendül egy kicsit ez a topik?

Szerk.: amúgy állítólag a tetkók megnehezítik a pulzusmérést az óráknál.

[ Szerkesztve ]

(#127) nbukta77 válasza lugosi (#126) üzenetére


nbukta77
addikt

Kosz a masik topikot. Nem vettem eszre, hogy a tetovalassal gond lenne e.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#128) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ennek a típusnak van komolyabb fóruma itt a PH-n?

(#129) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Sziasztok! Lehetséges az, hogy egy iPhone 6 nem kompatibilis egy Apple Watch 3-al? Köszi...

(#130) Noukoum válasza joefasalasso (#129) üzenetére


Noukoum
veterán

Kompatibilis, de ha az órán watch os 6 fut, akkor ahhoz iOS 13 szükséges ami az iPhone 6-on nem elérhető

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#131) joefasalasso válasza Noukoum (#130) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Szuper, köszi... :DD :R

(#132) ZX7 válasza Noukoum (#130) üzenetére


ZX7
tag

Pont ez a gondom most. Iphone 6-al szeretném használni, de nem tudom merjek-e venni egy 3-ast (újonnan), mert ha alapból 6-os watch OS fut rajta, akkor nem fogom tudni párosítani. Azt lehet tudni, hogy ha hivatalos forrásból veszek most egy series 3-at, az milyen watch os verzióval jön? Mert ha nem 6-ossal, akkor nem lenne gond, és simán tudnám párosítani/használni az Iphone 6-al (telócsere után meg majd frissíteném OS 6-ra). Jól gondolom?

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#133) fenyojoe válasza ZX7 (#132) üzenetére


fenyojoe
csendes tag

Szia! Ha ugyanúgy működik egy új Apple Watch aktiválása, mint a telefonoké, akkor nem hiszem, hogy be tudnál állítani/aktiválni újként egy olyat, amin még Wath OS 5 van (és támogatja a legfrisebb OS-t). De a legbiztosabb, ha megkérdezed az ügyfélszolgálattól szerintem.

iPhone 8 - iOS 14.8.1 / iPad Pro 9.7 - iPad OS 14.8.1 / MacBook unibody late 2008 - OS X 10.11 / Mac mini 2014 - mac OS 10.12

(#134) sherlock82


sherlock82
senior tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy az apple watch 3 órával való sportolás eredményét lehet e szinkronizálni a strava alkalmazással?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.