Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jól néz ki. Vennék is, ha nem androidos telefonom lenne.

***

(#2) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Külsőre továbbra sem begyere de elég ügyes cucc.
Az összehasonlítást a Rolexxel elég viccesnek tartom viszont... :DD Ez kb. olyan mintha azt mondanám, hogy trágyából többet adnak el, mint bonbonból. A szín hasonlít de mégsem egy kávéház.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) #92673536


#92673536
törölt tag

Jól néz ki? Az Apple Watch?
Kb. mint azok a műanyagórák,amiket alsós kisfiúkon látni:D

(#4) cannibal válasza ollie (#1) üzenetére


cannibal
senior tag

Jobb helyeken ehhez már telefon se kell. :) Mármint az lte változathoz. :)

(#5) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Valahogy nem jön be nekem ez a szögletes design. Jobban szeretem a hagyományos kör alakú óraformát.
Bár azt elismerem, hogy az okosfunkciókhoz lehet hogy praktikusabb ez a szögletes forma.

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Ahogy elnezem az uj iphone-t, lehet ez volt a keynote legnagyobb durranasa? Csak nem, eleg gaz lenne. :D

(#7) joey04


joey04
titán

ha így folytatják a Watch 5-ből már venni fogok. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Szilofon


Szilofon
tag

A forma még mindig nem tetszik,funkciók jók.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#9) prolad


prolad
őstag

Nem rossz, kár, hogy szögletes.

(#10) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Apple-ék nem képesek végre egy szép órát csinálni... Erről az Apple Watch-ról mindig a búcsúba lőhető számológépes cukorkatartós óra jut eszembe.

(#11) pusszycat válasza hemaka (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lesz iPhone X- is? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) joey04 válasza pusszycat (#11) üzenetére


joey04
titán

ja. már van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) pusszycat válasza joey04 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem rossz. :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) brumi1024 válasza pusszycat (#13) üzenetére


brumi1024
veterán

Van. Szerintem ez késett ahhoz, hogy újat tudjon mutatni.

(#15) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Picit megkocogtatom egy nevesebb búvár órával és neki annyi. :D
Jó kis Meister Anker-rel.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) janeszgol válasza brumi1024 (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem tetszik ez az iPhone X. Érdekes, izgalmas. Az iWatch 3 is tetszett (az első kettőt érdekesnek találtam, ezt a hármast hasznosnak is gondolom). Tetszett az AR játék (családi, baráti közös játszást el tudok képzelni). Az Apple TV is érdekes volt. Jó ez az event.

(#17) NGA


NGA
addikt

ájfonten - láfonten

(#18) #24536576 válasza pusszycat (#11) üzenetére


#24536576
törölt tag

Jót nevetek a sok bohócon aki ott tapsol. :D Durva, hogy még mindig így benyelik a sok "világújdonságot". Az meg, hogy emoji-t kell bedobni feature-nek, szerintem mindent elmond az apple-ről.

(#19) henrik1 válasza #24536576 (#18) üzenetére


henrik1
tag

egy Xiaomi eventen ugyanígy tapsolnak, csak ott még azt is folyton hangsúlyozni kell, h szerintük miért jobbak az Apple-nél.

(#20) kovsol


kovsol
titán

Ez a sim megoldásra kíváncsi vagyok. Remélem az alap verzióra is lehet majd apple music zenéket offline menteni.
Gondolom kártyafüggetlenül USA-ban nem tudok venni majd egyet amit itthon is tudjak használni valamelyik szolgáltatónál.

May the Force be with you!

(#21) vicze válasza #24536576 (#18) üzenetére


vicze
félisten

"A 256GB SKU is also available, price unlisted"
LOL, ki se mérték írni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) Ádám16


Ádám16
addikt

Ez még mindig nem jön be külsőre, viszont a Music összeköttetés és a cellular piszok hasznos dolog.

(#23) pusszycat válasza #24536576 (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez az első iPhone ami meglepet. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#24) Spoortcyty


Spoortcyty
tag

Itthon hivatalosan kapható lesz az LTE-s változat ?
:)
Vajon a kintről behozotthoz tud majd valamelyik szolgáltató virtuális SIM-et? :))

nexus5

(#25) Black Dragon válasza Spoortcyty (#24) üzenetére


Black Dragon
addikt

Amíg nem lesz itthon hozzá szolgáltató, aki a "szárnyai alá venné", addig biztosan nem lesz kapható hivatalos forrásból. A virtuális sim dolog kérdéses, biztos lesz olyan, aki majd bepróbálkozik ezzel aztán ír róla.

(#26) kovsol válasza Black Dragon (#25) üzenetére


kovsol
titán

Jó lenne ha valami sima szoftveres klónozással menne a sima sim kártyáról. Jövő héten megyek két hétre New Yorkba így ha lesz készleten beszerzek egy ilyen órát. Remélem addigra azért a net tele lesz tesztekkel már, meg részletezve ezt a SIM dolgot.

May the Force be with you!

(#27) Black Dragon válasza kovsol (#26) üzenetére


Black Dragon
addikt

Az alábbi "táblázat" szerint minden ország más modellt kap, legalábbis az én értelmezésem szerint. Ezáltal eléggé megnehezítik a dolgot, de talán addigra befutnak az első tesztek. Jobb esetben nem kell sokat várni a magyar Telekom részéről, hogy elinduljon ez a dolgot, de jövő év elejénél korábban szerintem nem várható.

Ettől függetlenül amennyiben lesz készleted megveheted, maximum egy alap S3-mat fogsz használni egy ideig, már amennyiben nem lesz gebasz a különböző modellek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#28) kovsol válasza Black Dragon (#27) üzenetére


kovsol
titán

Vodafonos flottás előfizum van. Meg nekem valahogy úgy jött le ez, hogy ugyan azt a telefonszámot lehet használni mint amit a telefon, csak ha távol mész a telefonodtól akkor az órára átirányítja?

May the Force be with you!

(#29) Black Dragon válasza kovsol (#28) üzenetére


Black Dragon
addikt

Még nekem sem tiszta ez a dolog, de az első tesztek után már biztosan tisztázódik. De valahogy én is így tudom elképzelni, ahogy most leírtad.

(#30) Black Dragon válasza kovsol (#28) üzenetére


Black Dragon
addikt

De itt egy kis friss kiegészítés a dologhoz, külön havídajat kell majd fizetni, hogy megoszthasd a számodat az óráddal. Ha amcsiban ez havi 10 dodó, akkor itthon igencsak lesz vagy 5000ft.

(#31) Zanik


Zanik
addikt

Először gondolkodtam el komolyabban azon hogy vennék Watch-ot. Egy e-mailt megérne a hazai szolgáltatók felé a dolog. Ha jól nézem a Store-t, a Series 2 el is tűnt...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#32) kovsol válasza Black Dragon (#30) üzenetére


kovsol
titán

Akkor ez felejtős így nekem. Nagyon kétlem, hogy a Vodafone ilyent bevezet emberi áron itthon.

May the Force be with you!

(#33) Black Dragon válasza Zanik (#31) üzenetére


Black Dragon
addikt

Szerintem ilyen hamar még ők sem tudnak mit mondani, de ha tudnának is, ebben az évben már a fű se nő ebben a témában itthon, addig meg kár erölködni. ÉS valóban, az S2 tényleg eltűnt ami azért kár, mármint jobb lett volna fogyasztói szempontból, ha az S2-t tartják meg az S1 helyett, de természetesen ez nem közkívánat..

kovsol: Ha egyáltalán bevezet. Szerintem a következő event előtt(talán március) nem lesz itt semmi változás, vagy ha lesz is, abba még nem lesz benne Mo, de lehet csak túl pesszimista vagyok.:)

[ Szerkesztve ]

(#34) Zanik válasza Black Dragon (#33) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem az S3 árai se annyira vészesek (persze ez relatív). Viszont ha a teljes tudását nem tudom itthon kihasználni, az annyira azért nem jó. Meg ezt a piros crown-t se értem...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#35) kovsol válasza Black Dragon (#33) üzenetére


kovsol
titán

Magyar árak is kint vannak Apple oldalon. Csak GPS modellek lesznek kaphatóak egyelőre. [link]

GPS 8GB
LTE 16GB

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#36) Jeanne d'Arc

Apple Watch mindig is tetszett, fő probléma az androidos mobilommal nem tudom összehozni. Pedig ez az új jó lett ám.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#37) nagysuhi válasza kovsol (#20) üzenetére


nagysuhi
tag

Zenét a mostanira is lehet menteni.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#38) Black Dragon válasza Zanik (#34) üzenetére


Black Dragon
addikt

Az árral nekem sincs bajom sőt, lényegében olcsóbb lett ugyan az a modell, mint ami az S2 volt, kicsit felturbózva. A piros crown pedig szerintem csak a megkülönböztethetőségért csinálták, lássa az ember, ha valakinek ilyenje van.

kovsol: Láttam már az árakat, de azért szemétségnek tartom, hogy csak az LTE verzió kapott 16Gb memóriát, jól jönne az a plusz a simában is. De nyilván, valamivel rá kell venni az embereket a vásárlására az alap funkciók mellett.:)

[ Szerkesztve ]

(#39) nutfile válasza kovsol (#20) üzenetére


nutfile
aktív tag

megint nem egy világújdonságot hozott az apple, a samsung gear s3 lte már rég kijött e-sim-mel.
anno emiatt olvasgattam, az e-sim-et - jelenleg - nem tudod itthon használni.
ettől függetlenül, ha menne androidos telóval, akkor elfogadnám. iphone viszont nagyon megköti a kezed egy androidos telóhoz képest (pláne, ha rootolt), ezért azt soha nem használnék...

(#40) SenonE válasza nutfile (#39) üzenetére


SenonE
csendes tag

Nekem Gear S3 Frontier-em van, és én is jókat derülök a "világújdonságokon" :C
Azon kívül, hogy ez is tökéletesen működik iOS-el, legalább ki is néz valahogy.
Egy átlagos férfi kezén röhejesen fest az iWatch, inkább nőknek való szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#41) Gengi válasza kovsol (#35) üzenetére


Gengi
senior tag

Nem is lettek drágábbak legalább.

Én nagyon gondolkodtam, hogy vegyek egyet, de inkább egy "hagyományos" Eco-Drivos atomóra mellett döntöttem.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#42) #96349952


#96349952
törölt tag

Ez még mindig úgy néz ki, mintha óvódásoknak gyártották volna... Kösz, nem, inkább egy komolyabb, férfiasabb megjelenésű, börszijas, mechanikus, ami egy órának megfelelően mutatja az időt és annyi. Ezt meg vegyék a tyúkmellű, húszkilós férfiparódiák. :C

(#43) tomboy0013 válasza #96349952 (#42) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akkor jó hogy idetalaláltál egy okosóra topikba te szőrösmellű macsó férfiállat. :B

[ Szerkesztve ]

(#44) Csabee. válasza kovsol (#35) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Olcsóbb lett mint az S2 az azért komoly.. Szerintem veszek egyet! :)

Üdv: Csabee.

(#45) shteer válasza tomboy0013 (#43) üzenetére


shteer
titán

Majd a mechanikus órától lesz az :)

..szerintem jónak tűnik

(#46) hotian


hotian
csendes tag

Valaki elmondaná mi értelme az órában a SIM kártyának?
Egyébként sem értem a trendet, hogy mindent belepakolnak egy órába (GPS/SIM/WiFi/stb ...) és ettől az árak elszállnak az üzemidő shit az óra pedig ormótlan. Kb. az én szemeben az óra egy teló kiegészítő mindent a teló csinál ő csak megjelenít/jelez. Elég bele a BT és az NFC, persze szerintem.

(#47) axioma


axioma
veterán

Akkor ebbol (legalabbis egyelore) nem lett semmi? [link]

(#48) Csabee. válasza axioma (#47) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem igazán, bár a pulzust még jobban fogja figyelni és figyelmeztetéseket is küld majd elvileg..

Üdv: Csabee.

(#49) pusszycat válasza Csabee. (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pl. önnek infarktusa van. Ez most csak egy figyelmeztetés,de jobb ha vigyáz magára. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#50) Black Dragon válasza hotian (#46) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ha sportolsz vagy sportolnál, akkor hidd el nekem örülnél az e-simet és a 16Gb os memóriánK, de a vízállóságnak is. A mindennapi használathoz tényleg egy kiegészítő, mert nem tudod nélkülözni magát a telefont. Viszont ahová tudnál menni telefon nélkül, pl futni, sétálni, úszni vagy akármi hasonló akkor igenis van létjogosultsága ennek, és hasznos is. És nem csak az esetleges bejövő hívás miatt, netán sos helyzetben, de a streamelhető zene(apple music) miatt is szerintem nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.