Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Mennyire erdemes singleplayer jatekkent is tekinteni ra? Mert az egyszer fizetos dologgal mar lenne kedvem hozza, de az MMOzas az olyan messzire all tolem mint Mako Jeruzsalemtol.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#2) Raysen623


Raysen623
addikt

Akár single playereknek is beválhat :DDD Egy hónapja toljuk haverokkal és nekem nagyon bejött! Egydeül is jól el tudsz lenni, de coopba is ott van. Ha jól tudom, akkor a végén van összeeresztve a 3 szövetség és ott van PVP jelleg is (furcsa end content). Ha tévednék majd a többiek kijavítanak...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) Mister_X válasza Cathulhu (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is el voltam vele, mint a befőtt, de a hajamat téptem leginkább a ping miatt, mert akkor még nem volt európai megaszerver. Sajnos egyáltalán nem ad akkora szabadságot, mint amennyit elvárna az ember egy TES-től, valamint a PvP is elég furcsa volt, de a küldetések hangulata, a világ kidolgozáa kárpótolt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) Wlac válasza Cathulhu (#1) üzenetére


Wlac
Ármester

Én hatalmasat csalódtam benne. Tudtam, hogy nem szabad Skyrimot várni, de így is alulmúlta minden várakozásomat.

“The wha-"

(#5) Rexdemon válasza Wlac (#4) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Én már a béta alatt gyanút fogtam, lemondtam az előrendelést, majd miután egyik haverom megvásárolta, beültem pár órára mögé. Lett egy bizonyos véleményem, de az alábbi fiatalember sokkal szórakoztatóbban elő tudja adni (nagyjából hasonló kép alakult ki bennem is, bár nem veszem így a szívemre)

FRANCIS QUITS THE ELDER SCROLLS ONLINE!

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.