Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HardRic


HardRic
addikt

Nelkuletek nem lettem volna kütyümanias, es most okostelefon nelkul lennek. Milyen elet lehet az? :D

(#2) Lenry


Lenry
félisten

mi is imádjuk a Mobilarénát :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Inarus


Inarus
addikt

LOL :)
Köszönjük, viszont. :DDD

(#4) caizzz


caizzz
aktív tag

puszcsy lávcsy ;] :)

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#5) At4 válasza caizzz (#4) üzenetére


At4
tag

sunáznád?

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#6) caizzz válasza At4 (#5) üzenetére


caizzz
aktív tag

pókolnám. főleg ha lenne szexilányos mobilarénás kamionos falinaptár. amire (meg ph-s testvérére) már évek óta várok. :)

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#7) dedike


dedike
addikt

Bocha!

Őszintén!
Ugye nem négy sör volt az...vagy kihagytad a gyorsító említését?!... :P :C ;)

Különben én nem a mobilarénát imádom, mert egy netes újságot imádni már betegség ;] , hanem azokat az írásokat, amelyek benne szerepelnek, s melynek elkövetői Ti vagytok!

Köszönöm, így tovább! (Bár már ezt is megfogalmaztam párszor...) :R

Jó szerencsét!

(#8) plus44


plus44
veterán

Teljesen mindegy, hogy 4 sör után, fél liter házi pálinka után, vagy csupán egy adag ásvány víz után mondod (írod), azt amit, mert csak az számít, hogy így gondolod. Ráadásul, ha ezt le is írod, akkor az mindent elmond rólad/rólatok. Lassan másfél éve (vagy több?) vagyok regisztrált fórumozója a Mobilarénának, eddig csupán külső megfigyelő/olvasó voltam, semmint aktív tag, de minden nap hatalmas izgalommal vetettem magam az újabbnál újabb hírekbe és az esetenként szórakoztató tesztekbe. Ez a másfél év persze eltörpül a mellett, hogy van, aki már több éve itt van és konkrétan veletek élte meg a Mobilaréna főbb változásait, nagyobb mérföldköveit, stb. Ettől függetlenül nagyon örülök, hogy én is részese lehetek ennek az egésznek, rengeteget tanultam már itt, köszönet ezért, mind Nektek, mind a fórumozóknak. Egyre nagyobb szolgáltatás kínálattal rendelkeztek, egyre több és több energiát fektettek az oldalba, aminek meg is van a foganatja. Minden nap, csak rá kell nézni a kezdőlapra, vagy benézni a fórumba és ez mindent elmond. Köszönjük! :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) dedike válasza plus44 (#8) üzenetére


dedike
addikt

plus44 Szerintem kettő lesz az... :P

Jó szerencsét!

(#10) plus44 válasza dedike (#9) üzenetére


plus44
veterán

A humán szak átka. :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) Szabtom


Szabtom
senior tag

:D

(#12) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Volt 2 cent Sétáló János is, de egy 190 centis embernek ez nem mennyiség. :) Egyszerűen csak nagyon jókedvűen jöttem haza és ezen gondolkodtam útközben.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#13) #16820480 válasza plus44 (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

humán szak? jajj, már azt hittem egyedül vagyok a fórumon ezzel az "állapottal" :D

az ON részhez meg annyit, hogy nekem is az egyik kedvenc oldalam a MA, és azt hiszem az egyetlen, amit (és aminek a fórumait) napi rendszerességgel olvasom. :R

(#14) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Én is napi rendszerességgel olvasom ezt az oldalt (és a társait is gyakran), néha egy órát is eltöltök itt a fórumokat, híreket, teszteket, blogokat, stb. olvasgatva. Most is lassan egy órája nézelődtem, amikor rátaláltam erre a bejegyzésre. :)
Csak így tovább emberek!

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#15) plus44 válasza #16820480 (#13) üzenetére


plus44
veterán

Vannak még társaink, csak keresni kell őket.:D

On: Én még az Ikariamot is feladtam értetek.:D Nem vicc.:D

Off2: vki segítsen, már megőrülök. Folyamatosan kijelenkezik az felhasználóm. Miért van ez? Egy időben beléptem, aztán folyton on volt, akár fél év múlva is, most meg vagy 3 órát bír ki.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Kicisit szentimentális a csávó négy sör után... ma este, aki akar, nyugodtan pörögjön le a Vaskapuba, elvileg 30 éves lettem, ennek örömére iszunk és egymás vállán sírunk, plusz elkenek mindenkit csocsóban. (VIII. Szentkirályi utca 23.)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) Z-o-t-y válasza Bog (#16) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Isten éltessen! Ezer éve olvasom az arénát, bár a fórumra csak 2 éve leltem rá :)

http://instagram.com/_doublez_

(#18) D@niel


D@niel
addikt

Mi is szeretünk Bocha.... :D

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

Volt ott még úgy látom pár feles is, ha ennyire elérzékenyültél. ;) :C

(#20) Inarus válasza Bog (#16) üzenetére


Inarus
addikt

Boldog Születésnapot! :)

(#21) Rickazoid válasza Bog (#16) üzenetére


Rickazoid
addikt

Boldog Születésnapot!

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#22) dedike válasza Bog (#16) üzenetére


dedike
addikt

Jah...a múlt héten! ;]

Jó szerencsét!

(#23) 33as válasza Bog (#16) üzenetére


33as
senior tag

"elvileg 30 éves lettem"

akkor még csókolómat köszönhetsz nekem....... ;] :P

Komolyra véve a szót, sok boldog születésnapot kívánok neked az életben meg mindenütt......érted! :)

(de csocsóznék már veletek de mindig utazok és máshol vagyok és csak nagyon ritkán jutok haza pestre basszus) :O

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#24) tariattila válasza Bog (#16) üzenetére


tariattila
veterán

gratuláció a három ikszhez !!!

a MA-ról pedig annyit, hogy kizárólag a családi béke miatt nem a kezdőlapom...
ha a gép előtt ülök vagy mobilnetezek akkor 90%-ban itt esz a fene...hála NEKTEK!
és persze a kedves fórumtársaknak...
a virtuális világom másfél év alatt átrendeződött IDE... ezt nem tartom betegesnek, inkább hasznosnak... köszönhetően a tartalomnak és a remek közösségnek!

Köszönöm! (köszönjük!)
attila

(#25) Enjoy


Enjoy
addikt

Utólag is boldog születésnapot Bog!

Bocha-n szerintem csak most jött ki a KAS hatás :DDD
Amúgy én is szeretem az MA-t.

► més que un club ◄

(#26) kaller1 válasza Bog (#16) üzenetére


kaller1
veterán

Utólag is boldog születésnapot! Én is 12-én születtem. :)

.::> <::.

(#27) Valzor


Valzor
aktív tag

Ha nem lenne a Mobilarena, tök unalmas lenne minden napom :DDD Mi köszönjük, hogy csináljátok! :R

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#28) zombinyul


zombinyul
addikt

Mi köszönjük Nektek,én is van hogy órákat töltök el a MA fórumain,vagy akár teszteket olvasgatva,sokszor be lehet sírni az írásokon,pl. a kínai mobil teszteknél:D Okozott az itt folytatott olvasgatás jópár kellemes percet:)
Köszi nektek!
Utólag is boldog születésnapod Bog,remélem kellő képp megünnepeltétek a 3-et.Kár hogy nem tudtam odamenni :( Na de sebaj,majd legközelebb:)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#29) Bling95


Bling95
őstag

énis imádom a MA-t :D néha észre se veszem hogy órák telnek el azzal hogy az oldal cikkeit meg fórumait bujom. meg a kezdőlapom is ti vagytok :D plusz soha nem zárom be az oldalt :N

és utólag is boldog szülinapot. majdnem napra pontosan 2x annyi idős vagy mint én :)

[ Szerkesztve ]

(#30) AS


AS
félisten

Igen Mobilaréna igen Profi oldal lett gratula :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) ClioRS


ClioRS
őstag

Lájkolom :DDD

(#32) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Én is köszönetem fejezem ki nektek, hogy vagytok és ezt csináljátok nap mint nap! :R :C :R
További sikeres munkát kívánok és még sok sok cikket, tesztet, blogot! :D
Éljen a Mobilarena! :DD

Valahol lehet rólatok többet is megtudni? Hogy jött az oldal ötlete, mivel foglalkoztok még, hogy kerültetek kapcsolatba a telekommunikációval...stb, stb...

Semmit sem írok alá!

(#33) EczkE


EczkE
addikt

Minden nap itt kezdek. ;) Nem tudom, hogy mi lenne velem ha nem tudnék az oldalról. :D Nagyon sokat okosodtam itt, és nem túlzás azt állítani, hogy itt találtam meg a hobbimat. És remélhetőleg majd a munkám is a mobilokkal kapcsolatos lesz. :))

Köszönöm! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#34) Magnum_


Magnum_
nagyúr

gondoltam, itt megkérdezem.

esetleg oldschool telefonokat nem akartok tesztelni, ha éppen két komolyabb teszt között nincs egyszerűbb telefon? vagy nem lenne rá igény? :)

I humbly and respectfully decline™

(#35) Bog válasza Magnum_ (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tervezünk egy oldschool-tesztet, de majd csak miután bővült a csapat (2 hét). Egyszerűbb telefonok pedig voltak mostanság (Nokia 1800 pld)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#36) tariattila válasza Bog (#35) üzenetére


tariattila
veterán

esetleg az oldschool mellett vannak telók amik első körben szerencsétlen szoftverrel kerültek piacra és azóta kikúpálták őket... pl.: Pulse vagy N97...
ezek tesztjét is ki lehetne egészíteni (upgradeolni kicsit...hátha a sok negatív vélemény megszűnne velük kapcsolatban...) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) #16820480 válasza tariattila (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem azért azok már elég öreg telefonok, hogy ne érdekeljen senkit :P najó, talán a Pulse még igen, de már annak is utódai vannak piacon.

(#38) Magnum_ válasza Bog (#35) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tudom, hogy voltak egyszerűbb telefonok, de úgy értettem, ha épp ninsc olyan, akkor bemehetne vmi oldschool.
várom szeretettel :B

I humbly and respectfully decline™

(#39) tariattila válasza #16820480 (#37) üzenetére


tariattila
veterán

há ha az oldschool még érdekel valakit akkor ezek a két három éves mobilok miért ne?
valószínűleg többen használnak még ilyeneket... :U

(#40) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

lááááájk :D Minden nap felnézek ide(meg a társoldalakra), úgyhogy csak így tovább :R

Bog: erőt, egészséget a 3x-hez :R

Everybody lies.

(#41) #16820480 válasza tariattila (#39) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom egyregondolunk-e, de nekem az oldschool azért kicsit mást jelent. egy n97 mondjuk 5-6-7-8 év múlva lesz ez a kategória. szerintem oldschool, ha mondjuk előszednek egy Ericsson R380-at mondjuk, vagy valami hasonló.

(#42) tariattila válasza #16820480 (#41) üzenetére


tariattila
veterán

egyre... :K
ezért is mondtam úgy, hogy :HA EZEK érdeklik a népet akkor a pár éves modellek miért ne érdekelnék (amik az első teszt óta sokat fejlődhettek...)

[ Szerkesztve ]

(#43) Bog válasza #16820480 (#41) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az oldschool írás egyfajta összehasonlító teszt jelleggel készül majd, több "nagy öreg" részvételével, a 2000-es évek elejéről: Ericsson T28, Nokia 7110, Siemens ME45, Panasonic GD93... ezek még ma is használható gépek, s annak idején nagyon "vágyott" termékek voltak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) #16820480 válasza Bog (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, erre gondoltam én is. űűűű, GD93! az egy hatalmas álomtelefon volt a GD52 után, de sosem volt rá elég pénzem...most meg fillérekért lehetne kapni már, lehet be kéne ruházni egyre :)

tariattila: nade éppen erről beszélek. ezek a 10 éves telefonok már a nosztalgia, de ki akarna egy n97-en nosztalgiázni most? még alig fut ki szegény.

(#45) Magnum_ válasza Bog (#43) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jo lesz ez, 7110 a kedvenc telefonom ;)

I humbly and respectfully decline™

(#46) Inarus válasza Bog (#43) üzenetére


Inarus
addikt

Sony j6 esetleg j7/j70? Netán Alca OT715? Vagy ezek már túl kései modellek? :)

(#47) tariattila válasza #16820480 (#44) üzenetére


tariattila
veterán

elbeszélünk egymás mellett...

értem az oldschool lényegét...és egyet értek vele... hatalmas ötlet...
én nem helyette hanem plusz ötletként hoztam fel a kevésbé régi de azóta megújult tudású telefonokat...pontosan amiatt mert fogytán a mobilos téma...
remélem így már érthetőbb voltam... elnézést ha spameltem a fogalmidugóba keveredésemmel... :B

[ Szerkesztve ]

(#48) amanoba


amanoba
őstag

támogatom az oldszkúl telós cikkeket, esetleg bedobhatnátok blogba ezeket is! :K

egyébként , csak így tovább, hajráhajrá!!! :C

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.