Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dud998


dud998
őstag

Szegény Bocha. :D
Amúgy köszönjük szépen a kitartó munkátokat! :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Köszönjük az összefoglalót. További jó munkát Nektek. 👍😊

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

"(...) belebotlottunk Ken Hongba, aki úgy tett, mintha megörülne nekem. AliceWake is bemutatkozott, mondtam Kennek, hogy Bochát rá cseréltük le, ott röhögött, aztán odasúgta, hogy szerinte így elsőre jó cserének tűnik (...)"

Ken bácsi Bog szerint csak úgy tett, mintha örülne a kis csapatnak? Több érdekes és egyben különös utalás fogalmazódott meg ezzel a hangulattal kapcsolatban a cikkben, kíváncsi leszek, hogy kifejtitek-e még ezt később, vagy csak én látok bele túl sokat a fenti, kiragadott szavakba..?

[ Szerkesztve ]

(#4) AliceWake válasza Mr.Silkó (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Te látsz bele túl sokat ;]

Non omnis moriar.

(#5) Mr.Silkó válasza AliceWake (#4) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszi! :DDD
Hogy ízlett a Bog által említett elsőosztályú vacsi a Huawei megbízottjai körében? Ja, és a másik topikban is rákérdeztem: még nem beszélhettek bővebben a [Foldról]?

[ Szerkesztve ]

(#6) Wapmester


Wapmester
senior tag

én is sokmindent lecserélnék Alice-ra ;]

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó munkát! lesz interjú Ken Honggal?

(#8) Mr.Silkó válasza Ricardo (#7) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az minden évben van. Hacsak nem haragszik valamiért a Mobilaréna szerkesztőségére, de ez már csak a fenti, meg nem erősített konteómból ered. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Kíváncsian várom a személyes véleményeteket, illetve a termékeket.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Jó volt olvasni a blogot, hajrá, így tovább, várjuk a további fejleményeket! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) beccyboy válasza Ricardo (#7) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ebben a cikkben még az volt, hogy "ütközünk Ken Honggal". Szóval nagyon remélem, hogy lesz.

Caffeine addict.

(#12) Ricardo válasza beccyboy (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Volt végül interjú, csak elkerülte a figyelmem, vagy végül mégsem ütköztek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.