Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztivo


sztivo
senior tag

Személy szerint az X30 tetszetős küllemre, de sajnos nem ennyiért. Én értem, hogy új meg AMOLED, de féláron van OP Nord 2 CE vagy Realme 9 Pro IPS-el, ugyanezzel a tudással :( 210 körül értelmesebb ajánlatok vannak ennél.
Azt a notchot ami a G60-on és a C21-en található, meg már el lehetne engedni lassan, annyira ronda, szemből a Redmi 7 jutott eszembe róla 2019-ből...

(#2) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az a 3-3-3 év az chronologikusan 3 vagy 6 (vagy 4)?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3) fornettisuti


fornettisuti
veterán

"három év biztonsági frissítés"
A kérdés az, hogy milyen gyakorisággal lesznek kiadva? :DDD
A kiterjesztett garancia mikortól indul? -gondolom vásárlás napjától-nem a kötelező első év után. :DDD

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) sfefe


sfefe
őstag

A fókusz inkább egy normális telón lenne már...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5) ddaydome válasza fornettisuti (#3) üzenetére


ddaydome
senior tag

Nekem a mai napig használatban van egy nokia 6.1. Semmi baja a telefonnak. Az ígért frissitések rendben lezajlottak. Havonta egy frissites mindig volt. Valamint 3 foverzio.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#6) Luck Dragon

X30 nem rossz , de az a pöttöm akkumulátor :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) jeni válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


jeni
félisten

220ezer Ft... :Y

(#8) LasseFriden válasza sztivo (#1) üzenetére


LasseFriden
csendes tag

Plusz az ÁFA, plusz a folyamatos árfolyamingadozás miatti buffer is rá fog erre jönni. Sajna ez ilyen, 400 Ft felett van a dollár.

Szerintem amúgy sem fair összehasonlítani műanyag házas, IP tanúsítvány, Gorilla Glass Victus és optikai képstabilizátor nélküli telefonokkal. Azokra az Android 13 se biztos, hogy ki fog jönni (nem hogy a 15). Nyilván a hardveres dolgok és a támogatás miatt drágább azoknál.

(#9) ghiottone


ghiottone
nagyúr

X30 nem lenne rossz, de az 530 eurós kezdőár pofátlanul magas, eddig sd695-el a Sony Xperia 10 IV vezetett, de most sikerült beelőzni :U

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

A SD480 ugyan azt az Adreno 619-et használja, mint az SD695. CPU-ba lehet valamennyi eltérés, de nem sok. A jóval erősebb túlzó kijelentés.
Amúgy az X30-nak jól áll az oled kijelző.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Eyesis


Eyesis
őstag

Megjelenés 2022 szeptember 1 volt, de nálunk előrendelni csak október 3-13 között lehetett, de semmi hír arról, hogy mégis mikor lesz ebből telefon a kezünkben. Van aki esetleg tudja? :)

Eyesis

(#12) GAPZC96


GAPZC96
csendes tag

Én a mai nap vettem át. Kék színben.
Az első ami kibontása után elkapott az a waoh..
A legszebb telefon egyike ami a kezembe megfordult talán a Lumia 930-as hoz tudnám hasonlítani az volt még ennyire fenevad.
S22 iPhone 13pro, 14 Xiaomi 12 12pro voltak az elődök de azt hiszem külsőleg ez a Nokia bármelyiket übereli.
Ami a hátránya (persze ezzel tisztában voltam) és eléggé utálom az a fapados Android ami rajta van de majd valami launcherrel le cserelem.

(#13) Eyesis


Eyesis
őstag

Tenyleg nagyon szep es igenyes telefon. Oneplus6rol jovok, meretileg majdnem akkora. Az bosszanto, hogy nincs hozza atlatszo szilikon tok, es venni sem lehet sehol.Eddig teljesen OK. A kamerjaja meg tenyleg popec, majd rakok ki par kepet majd a fotos topikba.

Eyesis

(#14) GAPZC96 válasza Eyesis (#13) üzenetére


GAPZC96
csendes tag

8-10 Euro között az amazon kapsz hozzá panzel fóliával együtt ha esetleg érdekel privatban keress meg szívesen segítek rendelni.

(#15) Eyesis válasza GAPZC96 (#14) üzenetére


Eyesis
őstag

Köszi, én is láttam, hogy volt Amazonon, de pont ezt mondom, hogy nem lehet hozzá kapni Magyarországon. Egy most megjelent telefonhoz.
Egy sima átlátszó tok, ha már nincs hozzá, legalább legyen a boltokban néhány, ahol a telefont meg lehet venni... Szeptember 1-es megjelenéssel október 17-étől kapni nálunk, még idő is lett volna felkészülni.

A nagy zöldségben rááadásul nincs hozzá töltő, és mondjuk aki nem OnePlus-ról jön, annak lehet, nem kell venni egy töltőt hozzá, nekem kellett.

Az már csak hab a tortán, hogy ha rákeresel akarhol erre a telefonra és nincs találat, azt mégsem mutathatják, hátha jó lesz neked a Nokia G400 vagy a C100-hoz való tok is, és legyél boldog, hogy milyen sok találat van. :)

Eyesis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.