Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tin


Tin
veterán

kár, hogy ilyen bazi drága, mert a k750 pl. nagyon bejön gépelésre, csak hát annak pont az akku a gyenge pontja.

(#2) macilaci78


macilaci78
nagyúr

a lapos és dizájnos készülék jobb felső sarkába - :U

Pár játékban is tudnám használni, pl Sniper Elite-ben az inventory-ban.

Ha a Wordben a legnagyobb extra a betűméret megválasztása, akkor az siralmas. Ettől függetlenül érdekelne egy Ph! teszt Word, Excel, Chrome alkalmazásokban.

Ha már munkaeszköz, mennyi gari, hány leütés, milyen várható élettartam az, amit elvárhatunk?
BT-os, akkor mondjuk mobillal, tablettel is kompatibilis? Velük mit kezd a korona?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) azka79 válasza Tin (#1) üzenetére


azka79
aktív tag

cserélni kell az akkuját, nekem is az van. Vásárlás után 2 hónapot bírt. Kibontottam a gyári akkut és pótoltam egey minőségivel, azóta szuper

(#4) anaqer


anaqer
veterán

Rendes, függőlegesen elkülönített és vizszintesen tagolt funkció-billentyúk hiányában ez munkára egy darab fos. :U

Logi billentyűzet terén utoljára a G15 környékén innovált valami értelmeset, azóta meg...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#5) #06658560 válasza anaqer (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

A nagyon gémer G akármennyim ötnél több éve remekül szolgál munkaeszközként.

CATIA, Creo, SW, Teamcenter és társai támogatás lesz?

(#6) scott_free


scott_free
senior tag

Ha még egy kicsit megerőltetik magukat a fejlesztők, talán vissza tudnak találni az Internet Navigator billentyűzethez is - nekem az a legjobb. :))

(#7) anaqer válasza #06658560 (#5) üzenetére


anaqer
veterán

Ahh, a jó öreg CATIA. Tizenvalahány éve játszottam vele pár hétig, megcsináltam a Quake 1 rakétavetőt, meg belekezdtem egy TIE Bomberbe... good times, good times.

(De a G15 később jött - azt már inkább IntelliJ makrókra használtam, meg persze játék vagy filmnézés közben ICQ-zni az LCD-n :D)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#8) nyunyu válasza anaqer (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

Rendes, függőlegesen elkülönített és vizszintesen tagolt funkció-billentyúk hiányában ez munkára egy darab fos. :U

Alma kiosztására hajaz erősen, viszont a magyar kiosztású kékfogú, numpados Apple MK2 egy jó tizessel olcsóbb, igaz azon nincs tekerő.
(Csak tudnám, az mitől kerül másfélszer annyiba, mint az eleve qrvadrága numpad nélküli régi MK2)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) gergejly


gergejly
aktív tag

Az a tekerő inkább parasztvakítás

(#10) leviske


leviske
veterán

Ez a Surface Dial-nek akar a Logitech-es megfelelője lenni?

(#11) Rolly válasza leviske (#10) üzenetére


Rolly
veterán

Kéne valami kényelmes slim billentyűzet programozásra, de sehol nem találni:(

(#12) tecsu


tecsu
addikt

Szégyen, hogy x évtized alatt ennyire futotta: Egy qrva tekerőre.
De ha már ez a nagy fejlesztés, akkor miért nincs mind a két felső sarkon? És miért nem egészítik ki egyéb ergonómikusan elrendezett funkcióbillentyűkkel? Ki az, aki ezért az egy nyamvadt "tekerőért" megveszi ezt?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13) idegen lény válasza tecsu (#12) üzenetére


idegen lény
őstag

Ráadásul alumíniumból van, ami egészségtelen.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#14) madgie válasza idegen lény (#13) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, én ritkán kóstolok bele a billentyűzetbe.

(#15) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ilyen mini és lapos billentyűkkel munkára?! :F AHA... Persze kinek mi jön be, de úgy általánosságban, én pl. most is egy Microsoft All-in-One-ról gépelek, aminek szinte tök ilyen a kivitelezése és higgyétek el: NEM!

[ Szerkesztve ]

(#16) ddaydome


ddaydome
senior tag

200 euro:) Az munka.....

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#17) rvs válasza ddaydome (#16) üzenetére


rvs
aktív tag

Abból már majdnem kijön egy belépő szintű Topre-s billentyű. Na az már döfi annak, aki sokat gépel. ;)

Ez a dizájnerbillentyű meg mehet a Ms. P*csa titkárnők asztalára díszletnek. :D

(#18) nyunyu válasza rvs (#17) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem tudom, mit esztek a 210GBP-s gumidómon.
- nincs sakktábla az ISO verziókon (csak az ANSIn meg az eredeti japánon)
- kupakot se lehet rá venni/gyártatni

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19) HuMarc válasza idegen lény (#13) üzenetére


HuMarc
addikt

Azért ezt kifejthetnéd, pontosan miért is egészségtelen, ha a billentyűzet alumíniumból van :F

(#20) Lacok


Lacok
őstag

A billentyűzet árát újra kellene gondolni. :Y

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#21) nyunyu válasza HuMarc (#19) üzenetére


nyunyu
félisten

Fáj, ha fejbedobnak vele.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22) total90 válasza idegen lény (#13) üzenetére


total90
veterán

Te eszed a billentyűzeted vagy mi?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#23) HuMarc válasza nyunyu (#21) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem mindenkinek ;)

(#24) R3laX válasza total90 (#22) üzenetére


R3laX
addikt

Mivel idegen lény, neki biztos másképp reagál szervezete. :)
Én magnéziumból szeretnék, pohártartóval.

(#25) Jim Tonic válasza anaqer (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ez pontosan így van.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#26) vlevi válasza Rolly (#11) üzenetére


vlevi
nagyúr

"slim billentyűzet programozásra"
Másik topicban a Cougar 200k, vagy a Vantar szokott ilyenkor felmerülni, mint lehetőség.
Azt nézted már?
Nagy kár, hogy az én környékemen csak Genius/Hama/Trust, és hasonlókkal lehet találkozni.
Pedig megtapogatnék néhány másfajtát is.
Mondjuk, pont ezt a logitechet ezt nem.

(#27) vlevi válasza SunMount3r (#15) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kinek mi a munka?

Igazad vagy, nagyon nem mindegy, hogy titkárnő, aki egész nap gépel, programozó, aki csak a goto-t, meg a copypaste-t használja :), vagy valamilyen felsővezető, akinek csak egy csicsás darab kell az asztalára, mert úgyse nyúl hozzá.

Ha nem kell a tekerőgomb, akkor a Logitechnek van egy, formára nagyon hasonló terméke, az mk235.
[link]
Nem mintha azt hajlandó lennék az asztalomra lerakni, szerintem is balf...ság, hogy a funkcióbillentyűket összegányolták. Az is szar, hogy az ISO elrendezésben (magas enter, vagyis pl. a magyar kiosztás) egy fél centivel keskenyebb az Enter gomb, mint egy normális billentyűzeten.
Azt, hogy belül milyen, nem tudom, de feltételezem, hogy a dizájn mellé a 2000Ft-os Trust/Hama gumis megoldását tették alá.

(#28) nyunyu válasza vlevi (#27) üzenetére


nyunyu
félisten

Akad még olyan programnyelv, amiben van goto?

15 éve a zegyetemen a prof le is törte volna a kezünket, ha használni merjük. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29) Jim Tonic válasza nyunyu (#28) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ha nem is utasításként, de sorra ugrásként azért van go to. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#30) idegen lény válasza madgie (#14) üzenetére


idegen lény
őstag

Ugyanaz a baj vele, mint a lézernyomtatókkal.

"Az alumíniumot a legtöbb esetben a bőrön át veszi fel az ember, és mivel az egyik leggyakoribb elem ezen a bolygón (8,13%), a lélegzetvétellel is szervezetünkbe juthat.Bőrön keresztül a hagyományos alumíniumpalackozású dezodorok miatt jut be, amik különösen rossz hatásokkal bírnak, főleg ha azt frissen borotvált bőrre alkalmazzuk, mivel a borotválkozás során okozott apró sérüléseknek köszönhetően az alumínium gyorsabban behatol a szervezetbe." [link] [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#31) nyunyu válasza idegen lény (#30) üzenetére


nyunyu
félisten

Alu billzetet nyalogatni szoktad?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32) Sinisi válasza idegen lény (#30) üzenetére


Sinisi
senior tag

Italos dobozok is készülnek alumíniumból, kapnak egy bevonatot: "egy víz alapú bevonat kerül a doboz belső falára, célja hogy elválassza a doboz falát a bele töltött italtól.")... Gondolom ennél a billnél is foglalkoztak a kérdéssel.

[ Szerkesztve ]

(#38) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Jó lenne, de nem ennyiért. Nekem céghez egy dedikált cut/copy/paste gombos keyboard is tökéletes lenne.

(#41) #72042496


#72042496
törölt tag

Kíváncsi lennék, hogy a kapcsolóik hol helyezkednek el az én kis K810 < K800 < diNovo Laser skálámon. A K810 nagyon nem jött be (volt kettő is), a K800-at elégedetten használom, a diNovo pedig a legjobb ollós volt, amit próbáltam.

(#43) Memora


Memora
senior tag

Látom nem csak én hanyagolom az egeret a gyorsaság növelése érdekében :DDD

Fancy quote placeholder

(#44) HuMarc válasza idegen lény (#30) üzenetére


HuMarc
addikt

A dezodorok nem azért juttatnak alumíniumot a bőrbe, mert alumíniumdobozban vannak, hanem mert sok dezodorban konkrétan az izzadást gátló anyag az alumínium egyik sója (a hajtógázas és stiftes dezodorokban alumínium-klorohidrát, a dezodorkövekben káliumalumínium-szulfát).

Igen nagy baj lenne, ha a dezodor palackjából származó alumínium beleoldódna a dezodorba, mivel ez azt jelentené, hogy valamelyik összetevő oldja az alumíniumot, amiből következne, hogy egy-egy dezodor csak úgy kilyukadhatna (ami valaminél, amiben sűrített PB-gáz található, nem éppen biztonságos) bármiféle külső ráhatás nélkül. Tehát ha ez lenne a helyzet, nem raknák alumíniumpalackba a dezodorokat. Továbbá műanyag flakonos stiftes dezodorok is tartalmaznak alumíniumot, ami szintén cáfolja az állításodat.

(#45) idegen lény válasza HuMarc (#44) üzenetére


idegen lény
őstag

Igen, ezt eddig én is így tudtam, csak nem akartam megbontani az idézetet.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.