Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

Igazság szerint a FullHD-s adások sem terjedtek el, a 3D adások sem terjedtek el, a változtatható végű adások sem terjedtek el, szóval, ez sem fog.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) elefant válasza Sanya (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ez egy érdekes gondolat egyébként.
de a 3D-nél kellett külső eszköz
a váltogatható végűnél meg gondolom valami interaktivitás. itt meg elég, ha csak lepunnyadsz a tévé elé

(#3) Ratman


Ratman
tag

Ha tényleg így meg tudják oldani, hogy lefelé kompatibilis legyen a Full HD kódolással, az nagy húzás lenne.

(#4) elefant válasza Ratman (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát ezt ígérik.

(#5) DjFlanker válasza Sanya (#1) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

A (full)HD adások terjednek, a világ jobb felén szinte már csak az van, náluk is egyre több.
A 3D megbukott (főleg a konvertált szar tartalom miatt), főleg mint TV adás, de a 4K nem fog, csak lassan fog terjedni, tévéadásként. Nálunk tuti.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#6) Sanya válasza DjFlanker (#5) üzenetére


Sanya
nagyúr

én még nem találkoztam vele, sem a digi, sem az upc kínálatában. HD-val viszont igen...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7) Patice válasza DjFlanker (#5) üzenetére


Patice
nagyúr

Én is kíváncsi lennék, hogy hol van ma magyarországon TÉNYLEG FullHD adás. A legtöbb FullHD-nak mondott adás az 1440i (1920 helyett)... :U

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#8) Lacok


Lacok
őstag

Jó dolog, hogy ilyen ütemben fejlődnek a tv készülékek viszont a tartalomszolgáltatók nagy lemaradásban vannak.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) Joshi válasza Patice (#7) üzenetére


Joshi
titán

Ráadásul a bitráta a béka segge alatt van. Még hogy 4k HDR, jó vicc. :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) kriszpontaz válasza Patice (#7) üzenetére


kriszpontaz
veterán

1080P adás a UPC-nél sincs. A HD csatornák egytől egyig 1080i-n jönnek. (Az SD meg 480i (?) )

Nemrég meg már azt olvastam valahol hogy fontolgatják a 720P-re való átállást mert nincs észrevehető képminőség különbség az 1080i-hez képest. Csak gratulálni tudok a fejlődéshez :D.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.