Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vigilante


Vigilante
őstag

Legyezőnek sem utolsó! ;]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#2) bsh


bsh
őstag

százlóshajó!!!!44

(#3) Tin


Tin
veterán

milyenek ezek az acerek?

valami könnyű, megbízható, minőségi, jó és tartós billentyűzettel rendelkező(!) lapost keresnék 13" körüli, lehetőleg fhd kijelzővel a közeljövőben... mennyire vehetők ezek az "olcsóbbak"?

(#4) vlevi válasza Tin (#3) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem (mangánvélemény), hogy ami ennyire a laposságra megy rá, az nem a strapabíróságával fog hódítani.
Laptopban van jó billentyűzet? Sajnos én is csak olcsóbbféle laposokkal találkozom, melóból kifolyólag hurcolnivaló dolgokkal, de százvalahányezres árkategóriában a billentyűzetek gépelési érzete meg sem közeliíti a 2-3000 forintos genius billentyűzeteket.

(#5) Tin válasza vlevi (#4) üzenetére


Tin
veterán

szerintem azért van... a thinkpadeké egész jó, persze a régebbi még jobb volt. gondolom a macbook-oké sem rossz, bár azt sosem használtam. nekem javarészt gépelésre és netezésre kellene egy könnyű, megbízható, közepes teljesítményű cucc, ölben használatra. persze, aztán lehet, hogy ez a sokszázezres kategória csak.

(#6) vlevi válasza Tin (#5) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azért mondom feltételesen, mert hosszabb távon nem volt még a kezem között drágább laptop.
De, valószínűleg talán azokkal sem lennék kibékülve, mert én ki nem állhatom a tapipadot. Akkor sem, ha le van kapcsolva, mert már a helye is ideigesít, hogy át kell nyúlnom fölötte. Én úgy nem szeretek gépelni.
Innentől kezdve azthiszem kerülhet egymillóba, és lehet akármilyen csodalapos is, amíg ilyen a kialakításuk, addíg nekem az kényelmetlen lesz.

(#7) Lacok


Lacok
őstag

Még 1-2mm lejön róla és vágni is lehet majd vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#8) #64118272 válasza Tin (#5) üzenetére


#64118272
törölt tag

Macbook-om van egy ideje, az asztali gép mellett, illetve használtam 3 évig Thinkpadet ez előtt. Azokban ahogy írod, valóban jó billentyűzet van! :K
Ezen kívül nem találkoztam még olyan lapossal, amibe tettem valamire való keyboardot.

(#9) ViZion


ViZion
félisten

"10 milliméternél is vékonyabb lett"
Minek? Mi az értelme? Mint telefonoknál, h 5,5" és 3 mm vastag... :W
Lenne 10-30 mm-el több, rendes hűtéssel, nagyobb akkuval inkább.
"13 órás üzemidő" altatva? ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10) gerii válasza ViZion (#9) üzenetére


gerii
addikt

Tapasztalatnak jó a mérnököknek a későbbi fejlesztésekhez.

(#11) Tin válasza #64118272 (#8) üzenetére


Tin
veterán

és a macbook billentyűzete jó? nyilván a thinkpadé jobb, főleg a régi nmb gyártású, de a macbooké milyen hosszú távon?

(#12) 360xbox360


360xbox360
tag

Évek óta nem értem miért, nincs a MacBook Air-hez hasonló könnyű és tudású gép. Sikerült kihozni ezt, aztán kiderül hogy ~100.000-el drágább. Ezek után senki ne mondja hogy a Macek túlárazott fosok :D

Ja és ez elég copynak tűnik :C

[ Szerkesztve ]

(#13) nemlehet válasza 360xbox360 (#12) üzenetére


nemlehet
őstag

Az új Xiaomi Mi Air? Amúgy a zenbook sem rossz. Azért az Air tudása annyira nem lehengerlő (persze kocafelhasználónak elég) de a minősége valóban példás.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#14) 360xbox360 válasza nemlehet (#13) üzenetére


360xbox360
tag

Xiaomi termekek nekem tetszenek, csak itthon nehez hozzajutni rendes aron :/

(#15) ViZion válasza 360xbox360 (#14) üzenetére


ViZion
félisten

"itthon nehez hozzajutni rendes aron"
27% ÁFA mellett ez kb. mindenre igaz... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Eddig akárhány Acert javítottam, valahol mindig ragasztottak benne valamit. Lenovonál is igaz. De ha ebben ragasztanak valamit, akkor már szét sem tudod szedni. Mindemellett szép darab, de félek az ilyen "1-2 mm-t faragjunk még le" elvektől. Nem tudom, nekem ez jobban bejön, legalább tudom, hogy ezt télen hajszárítónak, nyáron meg ventilátornak használhatom

S akkor jó eséllyel nem lesz EZ (ez túlzás, mert itt egy aksi "ment tönkre" csak ;] )

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#17) simonzé válasza ViZion (#9) üzenetére


simonzé
addikt

Nem ez a kérdés, hanem higy kinek szánták. Ha nem érted miért jó a vékonyabb kivitel, akkor tutira nem neked.
Néhány éve dolgozom komolyabb pozícióban, és elég sokat utazom is. Ha a repcsin egy kezipoggyaszod lehet, akkor nagyon nem mindegy, hogy egy töltővel együtt 5 kilós Dell Inspire 6530-at, vagy egy töltővel alig 2 kilos HP Foliot kell cipelni+a taskaba gyomoszolni. Egymas utan jött ez a két gép, és még úgy is vekony HP-t választanám, hogy a Dell sokkal jobb laptop. Viszont a munkára a HP is tökéletes, az akksija os tovabb birja, és a presztízs értéke sem kicsi. Igen, ezt ugy kell elkepzelni, hogy ha egy cég ügyvezetője egy 12 eves Suzuki Swifttel érkezik, akkor másképp iteled meg őt és a cégét is, mintha egy fiatal Skoda Superbbel jött volna. Vagy a 3310-es nokias csavorol mást gondolsz, mint arrol akinek S7 Edge van a kezeben. Van az a szint, ahol egyszerűen nem jelenhetsz meg egy kövér laptoppal, mert megitelnek a géped alapján. Es a nagy biznisz ezen a szinten dől el, tehát nekem pl. pont ilyen szuper kis menőgépre van szükségem.

I don't fit in. I fit out.

(#18) Fecogame


Fecogame
veterán

Nekem még mindig ez tetszik jobban [link]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.