Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MartOOn


MartOOn
addikt

egyszeru feketeben elfogadnam. a menuje nagyon tetszik, de sajna nincs samsung telom hozza... egy laza sportoranak elmegy.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2) xedamen


xedamen
senior tag

Nagyon tetszik a felhasználói felülete a Tizenes rendszernek. Az exynos proci elvileg barátian bánik az akksival, és 2-3 napot is vinni fog az eszköz.

Jelenleg Gear Fit tulaj vagyok, és néha hiányolom, hogy legyen egy kis mikrofon meg egy hangszóró benne (nem többre, mint, hogy: "később visszahívlak" vagy bármi), így sajnálom, hogy ez kimaradt. Minden esetre vagy egy ilyenre vagy egy Moto 360 2015-re cserélem a kis Fit-et :)

Tetszik :)

(#3) xedamen válasza MartOOn (#1) üzenetére


xedamen
senior tag

Már bármilyen 1.5 Gb RAM-mal rendelkező, minimum 4.4-es androiddal hajtott telefonnal kompatibilis :)

Szerk.: Sőt, most olvasom, hogy elvileg érkezik iOS és Windows-os App is :)

"A Samsung spokesman reportedly said that the company is looking at adding iOS support to the Gear S2 line."
Forrás: phonearena

[ Szerkesztve ]

(#4) Dániel99


Dániel99
újonc

Az órának most gear s5 vagy s2 a neve csak mert a videóban s5? :F

LG Velvet

(#5) xedamen válasza Dániel99 (#4) üzenetére


xedamen
senior tag

Gear S2 :)

(#6) Dániel99 válasza xedamen (#5) üzenetére


Dániel99
újonc

Köszi :) Amúgy jó kis óra :))

LG Velvet

(#7) MartOOn válasza xedamen (#3) üzenetére


MartOOn
addikt

na, akkor ez jo hir. koszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8) mtcob


mtcob
senior tag

A classic verzió nagyon pofás, ezt most odatette a Samsung :K
Az egyetlen dolog amit nem értek, az a tekerhető gyűrű, a videó alapján lényegében ugyanazokat a funckiókat látja el mint amiket a képernyőn is elérhetünk, így viszont nem látom sok értelmét azon felül hogy jól néz ki

[ Szerkesztve ]

(#9) xedamen


xedamen
senior tag

Most olvastam kicsit utána, IP68-as szabványt kapott a kicsike, vagyis sokkal ellenállóbb a vízzel szemben, mint a Motorola, Sony, Huawei vagy bármelyik másik gyártó okosórája, melyek mind IP67-esek.

Az IP védettségről egy kicsit

(#10) Legendd válasza Dániel99 (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

S2, de mivel nincs nagyon net, és pár percünk volt mindenre, majd csak később lesz javítva, sorry.

Alea iacta est!

(#11) pohár válasza MartOOn (#1) üzenetére


pohár
félisten

nem is kell, hogy legyen, minden Androidos telefonnal működik (más platformokban nem vagyok biztos)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szép óra és a kezelő felület is tetszetős.

(#13) tng


tng
tag

Szerintem gagyi gyerekóra kinézete van. Az lg évek óta sokkal szebb okosórákat gyárt. A tizent csak tv-n láttam, ott nem győzött meg, kíváncsi vagyok itt milyen.

(#14) Silenzio válasza xedamen (#3) üzenetére


Silenzio
addikt

Samsung Girhes. Muhaahhha.
Maradok a Pebble-nél. Az Alcatel se rossz, de az nem okos.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#15) AS


AS
félisten

Tényleg most olvasom :)
support any phone running Android 4.4 and higher :)
Akkor a régi gear meg gear S csak béta volt egy kis körnek.
De igy most belecsap a lecsóba.... :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) DMG válasza AS (#15) üzenetére


DMG
senior tag

Szerintem csak rájöttek, hogy rossz volt az üzlet politika. Dícséretes.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#17) Matexx99


Matexx99
tag

Tudom, hogy nem nagy dolog, de az a "keret" amit tekergetni lehet a lünetta, ami sok más hagyományos órán is van. Sokkal szakmaibbnak hatna, ha ti is ezt használnátok.

(#18) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Eléggé tejfölösdoboz műanyag így ránézésre. :P

Minden szavam magánvélemény!

(#19) Kékes525


Kékes525
félisten

Szép lenne, de én ezzel a műanyaggal nem vagyok kibékülve. Fém ház és fém szíj sokkal szebb lenne. A vízállóság egy karon lévő eszköznél nélkülözhetetlen. Ezért plusz pont jár neki.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20) JoeYi


JoeYi
őstag

360x360 pixeles kijelző felbontást hogy számolják a körnél? Amúgy Samu teljesen saját körkijelzőt fejlesztett?

(#21) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Szerintem a gear s jobban néz ki.
Jobb és könnyebb a kezelhetőség.

(#22) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Engem nem zavarna a műanyag, ezt talán már majdnem megvenném kiváncsiságból.

(#23) atike


atike
nagyúr

Hmm... Álom az, hogy jó áron legyen...? Samsung, de vesszek meg, tetszik!

(#24) vicze válasza pohár (#11) üzenetére


vicze
félisten

A "minden" jelenleg ez a lista hivatalosan.

Még annyi +ban, nem tudom volt-e említve, hogy a "sima" verzióban Exynos 3250 van, a 3G-s változatban pedig S400.

[ Szerkesztve ]

(#25) orbano


orbano
félisten

ennyire nehéz szép (ad abszurdum divatos) órát tervezni, hogy egy ekkora cégnek nem sikerül? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#26) Maxentius válasza AS (#15) üzenetére


Maxentius
addikt

Örülnék neki, ha a minden droiddal kompatibilitást visszamenőleg is kiterjesztenék a Gear S-re... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#27) krysn95


krysn95
csendes tag

Azt tudja valaki, hogy képes e önmagában, telefon nélkül működni és direktbe wifin át netre csatlakozni?

Tehát pl csak wifiről időjárás, email, esetleg valami alap böngésző vész esetére?

(#28) Maxentius válasza krysn95 (#27) üzenetére


Maxentius
addikt

Az S-en az időjárás frissítése csak mobilon bekapcsolt GPS-szel megy (pedig az órában is van WiFi, furcsa...), de a net használható Opera Minivel. Az előbbi hibát jó lenne, ha a 2-esekben is orvosolnák.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#29) ata4100


ata4100
csendes tag

Kilóra megvettek. Csak ne 100-at kérjenek érte, mert ahhoz drága játék.

(#30) krysn95 válasza Maxentius (#28) üzenetére


krysn95
csendes tag

és a net direkt módon működik wifiről, akkor is ha nem csatlakozik telefonhoz?

köszi a választ

(#31) Ádám16


Ádám16
addikt

Rohadt jól néz ki, a felület is jól kezelhető, az is tetszik, ahogy az óra lap melletti keretével lehet vezérelni, ezt odatette a Samsung. :)

(#32) a_dog


a_dog
csendes tag

Gusztustalan ocsmány műanyag sz@r...ellenben az a Tissot óra mellette ... Na az jöhet ;)

(#33) prestigeplay


prestigeplay
csendes tag

A harmadik fotón sajnos látszik egy szép hagyományos óra mellett, hogy ez egy bóvli játékszer. Nekem az első azért tetszett jobban mert nem akart egy hagyományos analóg órához hasonlítani hanemegy high tech kütyü volt ízig-vérig. Ez nem jött be.

(#34) Maxentius válasza krysn95 (#30) üzenetére


Maxentius
addikt

Igen, működik.

Az előző hsz-emben rosszul írtam, saját GPS-e is van, ellenben az időjárás frissítéséhez kell a mobil GPS-e is.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#35) Wave86


Wave86
tag

Ha jól gondolom, akkor a videón és a képeken a sima Gear S2 szerepel. Viszont elvileg van egy classic változat is, bőrszíjjal. Na, az tényleg érdekelne. Amúgy használhatónak és izgalmasnak tűnik, a menüje is jól átgondolt. Egyedül az ára lesz túl magas.

(#36) Koda #1


Koda #1
tag

A tizen OS nem mukodik iOS-el, mint az Android Wear aug 31-tol? (3 modellel es a kovikkel)

(#37) hemaka


hemaka
nagyúr

Kinai bovli oranak nez ki. :D

(#38) Zolik válasza hemaka (#37) üzenetére


Zolik
senior tag

ne az apple watchból indulj ki

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#39) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kifejezetten tetszik ez a Tizen, megtalálta a helyét.

Finn the human

(#40) zseko


zseko
veterán

Ez nekem tetszik :). Maxx 50e forintot még adnék is érte :)

HR24.hu

(#41) Valzor


Valzor
aktív tag

Most azt nem tudom, hogy aki itt bóvlizza, meg ócsárolja a cikkben szereplő képek miatt az órát az lusta volt egy 6 másodperces google keresést kivitelezni, hogy megnézze a classic változatát az órának? Mert a cikkben is világosan le van írva, hogy két változata van, a képeken pedig a sima látható.
Aki még is lusta volt egy kis guglizásra annak itt a sima óra és mellette jobbra a classic változat:

Itt pedig egy közeli a classicról:

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#42) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Valahol olvastam hogy vízálló. Mennyire valós?

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.