Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oraihunter


oraihunter
aktív tag

"az Ultra High Definition felbontású kijelző szélei 15 milliméteres távolságban mozgathatóak"
Bravó, meg minden. De mi van akkor ha vérpisti kicsit többet hajt rajta. Mert ő mondjuk 15cm-re emlékezett a leírásból? Vagy van rajt ütköző, hogy eddig hajtsd, és ne tovább? ;] Én azért vigyáznék ezzel a te magad hajlítgathatod össze-vissza dologgal. Hátha sok lesz a garanciális meghibásodás! :DDD

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#2) elefant válasza oraihunter (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát motoros vezérlésű. a távirányítón kell nyokodni a megfelelő gombokat, és magától hajlik.

(#3) lorinser


lorinser
senior tag

A Philips új TV-iről is fogtok írni?

[ Szerkesztve ]

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#4) elefant válasza lorinser (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

A 7900-ről már volt, a 9-es szériáról videót csináltam (az ambilightról) , de borzasztó itt a net. szóval fogunk, csak még nemtudom mikor (szép fotóim is vannak)

(#5) Duree


Duree
veterán

Na megjelent a hajlítási örület a Kínaiaknál is.Nem szeretem ezt a fajta megoldást.Nem is jó igazán.

duree54

(#6) elefant válasza Duree (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát arra jó, hogy emonsstrálják a cégük erejét

(#7) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Olyat kérünk, ami összehajtogatható A4-es méretre és kistáskában költöztethető ;] .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8) oraihunter válasza elefant (#2) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Mondjuk ez nem is rossz ötlet! Erre nem is gondoltam. :W

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#9) Kinder válasza t72killer (#7) üzenetére


Kinder
senior tag

Csak az a baj, hogy 20 kiló marad összehajtva is. :DD

(#10) lorinser válasza elefant (#4) üzenetére


lorinser
senior tag

Köszi, várom.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#11) elefant válasza lorinser (#10) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát egyébként nagyon erősnek tűnt élőben , de az is igaz, hogy egy demofilmmel hajtották meg, ami azért mindig más, mint a valóság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.